Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Te gierki to kpina, nie komentuję ich :/ Praktycznie zerowe umiejętności obydwu stron, nie dziw się, że większość wygrałeś, miałeś takich zrytych przeciwników, którzy pewnie nawet nie wiedzieli, co to znaczy gg...
Do Ciebie kilka zastrzeżeń :
a- nie umiesz gospodarować złotem, był czas, że miałeś 2000 GOLD !! Gdybyś postawił drugiego drzewca wojny i regularnie tworzył wojsko, byłoby GG
b- Expo, zrobiłeś je dopiero, gdy skończyły Ci się surowce w pierwszym
c- APM, zobacz na replays.pl ile wyniosło, w normie jest około 80, ty miałeś niecałe 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić ping do BATTLENET''u ? Do licha przez nie przegrałem aż 5 pojedynków z rzędu :[:[.
I czemu pod wieczór tak się dzieje? POMOCY!! - bo nie mam zamiaru dawać noobom darmowych wygranych.
****
P.S. A te f***!! z tepsy mogliby nie kantować z tą 512 :[.

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingu nie można sprawdzić, a co do wieczornych pór, wtedy serwery są tak zapchane, że aż szkoda gadać, więc polecam granie przed godziną 20...
PS : Używaj mniej wyzywających słów, choć rozumiem twoją złość, bo też posiadam Neostradę...Tylko, że 256mb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:49, Arlik napisał:

> >
> Ping można sprawdzić za pomocą banlisty


eee czego ? :)


http://www.banlist.nl/ WC3Banlist ;] sama nazwa mowi co robi ten program :>

Re: Sareavok1 nie klnij ;o.
Ping da sie sprawdzić :> nie za pomocą Botow na kanałach bo one nie podąją połączenia z serwerem Blizza tylko z IP Bota ;] a jak sprawdzić Ping? a łatwo za pomaca programów w których wpisujemy adres albo IP serwera albo w systemowym CDM ;d [i tu uwaga nie wpisujemy wwwblizzard.com czy tam www.battle.net tylko serwer europejski bo na takim gramy no najwyżej ze gramy na usa to wtedy można z battlenetem spróbować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może kiedy będzie dostawa W3 GE?? Albo chociaż jak moge się tego dowiedzieć samemu?

I mam jeszcze takie pytanie. Czemu skoro towar jest niedostępny to nadal mogę go wrzucić do koszyka? Wcześniej nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 09:08, Pasta66 napisał:

Witam. Wiecie może kiedy będzie dostawa W3 GE?? Albo chociaż jak moge się tego dowiedzieć samemu?

I mam jeszcze takie pytanie. Czemu skoro towar jest niedostępny to nadal mogę go wrzucić do
koszyka? Wcześniej nie mogłem.


Jak pisze w sklepie - nakład wyczerpany, oznacza to, że prawdopodobnie już nie będzie w sklepie tej gry. Zawsze nową możesz kupić na allegro, tam są w folii ze sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lipa niekiepska :/. Na allegro są strasznie drogie :/. Więc mam jeszcze 2 pytanka xD.

1. Skoro już jej raczej nie będzie to czemu cały czas moge ją wrzucić do koszyka? A na dodatek kilka dni temu pisało że dostawa będzie 8 marca.

2. Jak już nic nie da się zrobić to możecie mi polecić jakieś sklepy z grami gdzie Warcraft jest dostępby? Znalazłem kilka ale nie wiem czy im ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 09:37, Pasta66 napisał:

2. Jak już nic nie da się zrobić to możecie mi polecić jakieś sklepy z grami gdzie Warcraft
jest dostępby? Znalazłem kilka ale nie wiem czy im ufać.


Polecam osobiście Wirtusa, sam tam kupiłem ;) Jedyny pewny, zaraz po gram.pl, na Allegro również możesz popróbować, lecz gdy ostatnio patrzyłem, znalazłem tylko dwa egzemplarze, w dodatku używane, więc nie masz pewności, czy zagrasz na BN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, zaraz jedyny pewny. Wystarczy sprawdzić, jak długo dany "sklep" istnieje, to dobry wskaźnik wiarygodności. Nie da się ukryć, że najlepszy był śp. Wirtualny Świat (ach, te gratisy :)), ale, z moich doświadczeń, w np. Exe można spokojnie kupować. Z trochę większą rezerwą podchodziłbym do Playa, wprawdzie, jak do tej pory, zrealizowali wszystkie moje zmówienia, ale jedno musiałem trzy razy składać (przynajmniej w końcu towar dostałem, z bezpłatną wysyłką na dodatek). Za to raczej zalecałbym ostrożność w przypadku Timsoftu - dokonałem tam wprawdzie tylko jednego zakupu, ale pudełko z grą było bez folii (na szczęście nic z zawartości nie brakowało) a całość była owinięta tekturą i zapakowana w zwykły papier pakunkowy (Play i Exe pakują towar w duże kartonowe pudła szczelnie oklejone taśmą - nie ma szans, by zawartości coś się stało :)). W innych sklepach nic nigdy nie kupowałem, więc nie będę się wypowiadał :)(choć Merlin czy Wirtus wyglądają na wiarygodnych).
Tak naprawdę kupno w sklepie internetowym jest obarczone takim samym ryzykiem, jak zakupy w zwykłym sklepie - i tu i tam można trafić na przysłowiowego nieuczciwego sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Skąd można ściągnąć Warcraft III TFT PL ?
Jeśli wiecie to prosze napiszcie na gg (numer skasowano - 007) lub na mail ****@**.pl
Dzięki z Góry :D
Czekam na odpowiedź :P

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:34, Robcio12 napisał:

Mam pytanko.
Skąd można ściągnąć Warcraft III TFT PL ?
Jeśli wiecie to prosze napiszcie na gg 5893051 lub na mail robert1993nr1@o2.pl
Dzięki z Góry :D
Czekam na odpowiedź :P


***.pl WYJDŹ

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:11, Blackhand napisał:

Tak naprawdę kupno w sklepie internetowym jest obarczone takim samym ryzykiem, jak zakupy w
zwykłym sklepie - i tu i tam można trafić na przysłowiowego nieuczciwego sprzedawcę.

Dlatego ja zawsze kupuję z opłatą "za pobraniem". Najbezpieczniej jest płacić za towar otrzymany, niż z góry za coś, czego się jeszcze nie dostało. Jak nie dojdzie, to wtedy nie ma problemu. W3 Złota Edycja pamiętam, że najtaniej był w Wirtusie, ale jak sprawdzałem to nie było go w sprzedaży. W każdym razie tam na pewno warto zamawiać, bo ceny mają jedne z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:34, Robcio12 napisał:

Mam pytanko.
Skąd można ściągnąć Warcraft III TFT PL ?
Jeśli wiecie to prosze napiszcie na gg 5893051 lub na mail robert1993nr1@o2.pl


Najlepiej z półki sklepowej, chociaż nabyć go można również tutaj http://www.gram.pl/sk8_8Q7h8_WarCraft_III_Zlota_Edycja.html . Cena (~45 zł) jest chyba nawet równa pensji za jeden 8-godzinny dzień pracy z najniższym krajowym wynagrodzeniem brutto, zamiast więc pisać takie idiotyczne posty, poszukaj pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować