Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Właśnie UD z Orc, jest najlepszym mixem :) Orc robi Grunty i Jeżdżców, a ty Biesy i Destro, jesteście nie do zniszczenia :) Jeszcze dobrym mixem jest NE, ze swoimi Driadami i Misiami, albo Talonami, jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale jest już po fakcie. :)
Zajęliśmy 4 miejsce na 12 drużyn. Właściwie to nie jest źle (myślałem, że z grupy nie wyjdziemy), ale ciągle odczuwam pewien niedosyt z powodu porażki w półfinale. Zwycięstwo było bardzo blisko, ale oczywiście zawaliłem w typowo lamerski sposób - brak zwoju miejskiego portalu. Wróg zaatakował sojusznika, i gdybym w porę się teleportował z łatwością odparlibyśmy atak. Ale zanim przebiegłem pół planszy było już po grze. Trudno się mówi... :|
Co do taktyki to tower rush kompletnie się nie sprawdził, więc nasza gra to była kompletna improwizacja. Właściwe to mój kumpel nękał przeciwników, a ja spokojnie się rozbudowywałem. Później już tylko desperacki atak na przeciwnika. Biorąc pod uwagę moje umiejętności to i tak cud, że tak wysoko zaszliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:37, Probos napisał:

E to spoko, nie ma co, wychodzi że graliście bardzo ładnie, skoro aż 4 miejsce ;)


Eee... poziom konkursu był raczej niski, wiec to nie jest zbyt wielki osiągnięcie. Gdybym choć miesiąc pograł na BN na pewno byśmy wygrali.

Dnia 12.02.2007 o 18:37, Probos napisał:

A powiedz mi, moje taktyki się przydały ?? ;>


Trochę. ;)
Ogólnie rzecz biorąc moja taktyka była dość monotonna i prosta. Masa biesów, kilka plugastw na pierwszy ogień, aby zbierały obrażenia i kilka posągów z tyłu dla leczenia. Główne skrzypce i tak grał mój kolega. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od roku gram w Warhammer 40000 Down of War i mam pytanko czy warto zacząć grać w Warcrafta 3 - chodzi mi oczywiście o multi ;). Jak się mają sprawy z community, balansem gry itp. Od razu mówię, że argumenty typu fajna grafika do mnie nie przemawiają, liczy się sama przyjemność z rozgrywki. Tak więc czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Witam. Od roku gram w Warhammer 40000 Down of War i mam pytanko czy warto zacząć grać w Warcrafta
3 - chodzi mi oczywiście o multi ;). Jak się mają sprawy z community, balansem gry itp. Od
razu mówię, że argumenty typu fajna grafika do mnie nie przemawiają, liczy się sama
przyjemność z rozgrywki. Tak więc czekam na wasze opinie :)



sam grałem w 40k około roku... dużo lepszy jest W3 właśnie ze względu na multi... tysiące graczy... dość dobry balans i dużo polaków grających ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to, że rasy w Warcrafcie są zbalansowane po prostu znakomicie, jest największym argumentem :) Oraz jak dodał Arlik, dużo grających polaków. Nie ma problemów ze znalezieniem rozgrywki, dajesz Szukaj i możesz grać często już po 30s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że zadanie tego pytania w tym temacie, to jak pójście do salonu samochodowego i zapytanie "czy wasze samochody są dobre?". :) Jest tylko jedna odpowiedź i ja nie będę sie wyłamywał: warto kupić tą grę właśnie dla multi. Choć sam rozegrałem zaledwie kilkadziesiąt potyczek mogę stwierdzić, że gra jest po prostu świetna. Zaraz po mautrce kupię sobie wreszcie własny egzemplarz i rozpocznę własną przygodę po BN.
W zupełności popieram poprzedników, rasy są doskonale zbalansowane, nie ma sytuacji, że już na samym początku gra jest rozstrzygnięta. Każda rasa ma jakieś mocne i słabe strony i odpowiednie ich wykorzystanie może przesądzić o zwycięstwie. Poza tym w W3 i tak zawsze nadrzędną role odgrywają bohaterowie, więc nawet z niewielką armią mozna pokonać o wiele liczniejszego przeciwnika. Polecam! ;)

PS: A grafika też fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Witam. Od roku gram w Warhammer 40000 Down of War i mam pytanko czy warto zacząć grać w Warcrafta
3 - chodzi mi oczywiście o multi ;). Jak się mają sprawy z community, balansem gry itp. Od
razu mówię, że argumenty typu fajna grafika do mnie nie przemawiają, liczy się sama
przyjemność z rozgrywki. Tak więc czekam na wasze opinie :)

W tą grę wciąż grają tysiące ludzi na każdej z bramek. Na brak graczy na pewno nie powinieneś narzekać. Warto, bo gra jest obecnie dobrze zbalansowana i strony mają praktycznie równe szanse, o ile stosuje się odpowiednie taktyki. Graficznie gra na pewno dzisiaj nie powala, ale nie jest tak źle. Z community jest naprawdę dobrze i całkiem niedawno wyszedł kolejny patch. Więcej ludzi w to gra niż w DoW i CoH razem wzięte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:47, Czedwik napisał:

Więcej
ludzi w to gra niż w DoW i CoH razem wzięte :P

To akurat wiem, w końcu W3 ma już wyrobioną markę, DoW raczej nie bardzo :P . Boję się tylko, że jeśli zdecyduję się na zakup to przyzwyczajenia z DoW uniemożliwią mi czerpanie przyjemności z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:52, Mroku21 napisał:

To akurat wiem, w końcu W3 ma już wyrobioną markę, DoW raczej nie bardzo :P . Boję się tylko,
że jeśli zdecyduję się na zakup to przyzwyczajenia z DoW uniemożliwią mi czerpanie przyjemności
z gry.

Ja co jakiś czas pogrywam w W3 i nie przeszkadzało mi "przestawienie się" na DoW. Można się przyzwyczaić, zresztą obie gry mają wspólną cechę - ogromną rolę odgrywa tam mikrozarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócę, jak zrobicie porządek, sam próbowałem, lecz jak zauważyłeś, przez jednego nooba, za wyrzucenie go z klanu, zostałem nazwany kretynem :( Jeżeli wyrzucicie noobki, które twierdzą, że chcą się u nas nauczyć podstaw gry, to możemy pogadać o moim powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:49, Probos napisał:


No wiesz mogę ich wyrzucić ^^ale obiecja że wrócisz ^^Musimy pograć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego wy gracie tylko w footy, a nic nie wspominacie o dota''cie. To jest doipiero mod. Czy slysza ktos o tym i gra w to, bo wydaje mi sie ze tylko w tym watku ja raz o tym wspominalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:57, Probos napisał:

dajesz Szukaj i możesz grać często już po 30s :)

Nie wiem jak wy ale ja w tym czasie jakoś się zaczynam cholernie telepotać ;].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować