Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Więcej zombie w World at War

27 postów w tym temacie

Caly COD 5 (fabularnie i gameplay) ssie w porownaniu z Nazi Zombies :)

Po przejsciu gry bawilem sie lepiej niz przechodzac ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 09:44, MasterChiefGT napisał:

...

Ten twój MapPack składa się z fanowskich mapek.
Za to jeśli oficjalny MapPack, będzie płatny także na PC (jeśli na blaszaka także wyjdzie), to na pewno nie będzie się cieszył wielkim zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra ma na pudełku logo games for windows? Tak? Na pewno? No to zombie mappack nie ma szans na bycie darmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 13:09, palpatine napisał:

Wszędzie zombie, powariowali...To już lepiej dajcie kosmitów, przynajmniej ich wygląd
może nas zaskoczy


Techland robi Dead Island. Szkoda tylko, że nie ma żadnych nowych newsów na jego temat. A szkoda, bo zapowiada się świeższe spojrzenie na wyświechtany motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście ten motyw z Zombie nie podobał. To znaczy... Może gdybym zagrał przez sieć, ale jak chciałem się podłączyć to zawsze był "Serwer pełny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff ,po co ludziom więcej zombiaków skoro ogromną ich ilością mają w takich grach jak Dead Rising i Left 4 Dead. W Call of Duty to jest tylko bonus do gry...nie sądziłem ,że ludzie potrafią się tak jarać bonusami (aczkolwiek sam sądze ,że owy dodatek jest ciekawszy i bardziej wciągający od kampanii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać takie małe urozmaicenie serii spodobało się. Ale to nie dziwne, przecież Left 4 Dead również święci sukcesy i bije rekordy popularności. Grunt, że nie jet to główna atrakcja gry, bo wtedy pewnie pojawiłyby się narzekania, a tak i klimat grozy się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile MS Points będzie kosztował, mam nadzieje, ze nie 1200 :S Na pudełkową wersję na PC raczej mała szansa, albo będzie można ściągnąć z CoD.com za free, albo pojawi się tylko na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować