Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock 2 zawita na Wii?

28 postów w tym temacie

Kiedyś pisałem w komentarzu o nie docenianiu posiadaczy konsoli Nintendo. Jednak jak widać coraz więcej producentów porywa się na tworzenie gier na tą konsolę. W Bioshock''a nie grałem na żadnej z wymienionych w tekście konsol. Lecz gameplay''e i recenzje doświadczonych + komentarz Pepsiego pozwalają ocenić grę z góry :) Bardzo dobrze ofc ;) Może być ciekawie.

Pozdrawiam,
Colin mcrae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeżeli nadal pc i next-geny są w pierwszym rzędzie przy tworzeniu, to nie widzę przeszkód, by w czasie wolnym twórcy zajęli się wersją na Wii. Pewnie dorzuciliby tam kilka ciekawych patentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii? nie chyba żartują, nawet niech nie próbują, wyjdzie z tego jedno wielkie gówno, Wii to jest fajna platforma, ale nie do tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie Bioshock 2 pojawi się na Wii, to można spodziewać się wielkiego hitu. Tak naprawdę Nintendo Wii ma wielki potencjał, który nie został wykorzystany w najmniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:18, marek5mln napisał:

Wii? nie chyba żartują, nawet niech nie próbują, wyjdzie z tego jedno wielkie gówno,
Wii to jest fajna platforma, ale nie do tego typu gier.

Metroid Prime 3 jest grą genialną, a przy tym grafika pod względem artystycznym jest wprost fenomenalna, nie wspominając o sterowaniu, które w tego typu grach sprawdza się o niebo lepiej niż na zwykłym padzie, dlatego jeżeli Bioschock 2 na Wii rzeczywiście ma powstać i przyłożą się do niego tak jak powinni, może z tego wyjść naprawdę świetna gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:09, Dekerinho6 napisał:

No to czekamy !!! xD

Zauważyłem że twoje opinie nigdy nie sa sensowne a to napiszesz - szkoda że nie na PC , szkoda że tak późno , czekam! , no to czekamy! , mnie jakoś nie interesuje? i po co to? Pisz sensownie nie staraj sie nabijać rangi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jeżeli jednak to miałoby wypalić i gra nie straciłaby głębi i nie została w dziwny sposób uproszczona to chętnie bym to przetestował. Tylko... brak Wii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dajcie wreszcie spokój z nazywaniem obecnych konsol "Konsole nowej generacji", do jasnej ciasnej. Od dłuższego czasu to jest już "Current gen" :/.

2. Dobrze dla Wii.. ale mi to osobiście wisi bo tejże konsolki nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marek5mln
Porażasz mnie chłopie. Masz chociaż jeden argument, dlaczego?
Ja co najmniej jeden, czemu to genialny pomysł - sterowanie jest dużo precyzyjniejsze na Wii nie mówiąc już o frajdzie, dlatego FPS-y powinny na tej konsoli się ukazywać częściej. Osobiście dostawałem szlaku grając w CoD4 na X''a, a taki Medal Of Honor na Wii? Absolutna przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:18, marek5mln napisał:

Wii? nie chyba żartują, nawet niech nie próbują, wyjdzie z tego jedno wielkie gówno,
Wii to jest fajna platforma, ale nie do tego typu gier.

Masz absolutną rację - gra, której jednym z głównych atutów jest grafika na Wii nie ma szans i lepiej niech się tam nie pokazuje bo wzbudzi tylko politowanie. Bez swojej grafiki BioShock straci wiele z klimatu - drugiego ze swoich atutów. A innych nie stwierdzono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 17:55, edsonpele napisał:

Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jeżeli jednak to miałoby wypalić i gra nie straciłaby
głębi i nie została w dziwny sposób uproszczona to chętnie bym to przetestował.

W dziwny sposób uproszczona? Hmm...
"Głębię" mogłaby stracić z powodu braku HD, bo na zwykłym telewizorze Bioshock nie robi żadnego wrażenia, ale gra była produkowana z myślą o HD, więc jest szansa, że wersja pod SDTV będzie posiadała własną głębię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ciężko mi w pamięci znaleźć ten pierwszorzędny kawał dobrej rozrywki po doświadczeniach z pierwszą częścią.
No, ale co tam. Najwyraźniej komuś się ta gra podoba skoro wychodzi druga część.
Co do tego czy się pojawi na Wii, czy też nie: A niech się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować