Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Justice i Survivors - dwa nowe projekty Lionheadu?

12 postów w tym temacie

Osobiście mam nadzieję, że Justice to będzie przygodówka prawnicza podobna do Phoenixa Wrighta :) Jednak wygląda na to, że faktycznie będzie to gra szpiegowska. Bardziej intryguje mnie Survivors. Suwrival w zniszczonym kataklizmami świecie to coś co tygryski lubią najbardziej.
Mam jeszcze cichą nadzieję, że Molyneux zrobi jeszcze B&W 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie zaciekawiło mnie Survivors. Choć plany zrobienia podobnej gry pojawiły się dobre kilka lat temu (niestety zapomniałem nazwę, a nie chce mi się wertować CD-A), to prace nad nią chyba zawieszono. Oczywiście nie ma sensu wierzyć we wszystkie obietnice Petera, ale jego produkcje zawsze mają magię, która przyciąga mnie do nich. Mam nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej. Jedną rzecz mogę stwierdzić już teraz: różnorodność katastrof i terenów działań naprawdę imponuje.

No i oby rzeczywiście były to projekty Lionheadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po artach widać wiele planowanych elementów. Survival w niszczonym i zniszczonym świecie, walka ze zdziczałymi bandziorami. Justce jest bardziej zagadkowe, ale ja obstawiam walkę z futurystycznym reżimem, bez przebierania w środkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, to pierwszy ''okołoMolyneuxowy'' nius od niepamiętnych czasów bez jakiś głupich uszczypliwości skierowanych w jego stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jeste jeszcze przed południem, jak ludzie wrócą ze szkół to się może zacząć:]

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić takie gry, umiejscowione w czasach współczesnych, robione przez studio trudniące sie baśniowymi grami.

No i taki kontrast miedzy walką o przetrwanie (Survivors) a samoprzechodzącą się grą (Fable). Taka uszczypliwośc ode mnie :]
No i my chcemy Black & White!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spod klawiatur pracowników Lionhead wyszły jeno dwa dobre... nie, ŚWIETNE tytuły - Black & White i The Movies. Jeno na kontynuacje ww. gier będę czekał - ich Fable to kupa (wybaczcie, ale nie można tego inaczej określić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Survivors był zapowiadany parę lat temu niestety projekt zmarł a zapowiadał się ciekawie. Gra składała się z niepowiązanych ze sobą etapów i w każdym musieliśmy przeżyć inną katastrofę typu tornado, powódź itd. O Justice natomiast nic chyba niebyło wiadomo przynajmniej ja nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 13:10, Fang napisał:

Survivors był zapowiadany parę lat temu niestety projekt zmarł a zapowiadał się ciekawie.
Gra składała się z niepowiązanych ze sobą etapów i w każdym musieliśmy przeżyć inną katastrofę
typu tornado, powódź itd. O Justice natomiast nic chyba niebyło wiadomo przynajmniej
ja nie kojarzę.


Świetna sprawa. Fajnie byłoby zagrać w symulator przetrwania - niestety wiem, że taki symulator w dobie casualizmu i masowości nie ma racji bytu. No chyba że dałoby się ustawić poziom trudności - wtedy byłoby ok. Od razu mi się przypomina Robinson''s Requiem - jeden wielki survival na obcej planecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować