Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 18:48, Lukasz1234555 napisał:

GTA SA najlepsze.


Mnie się bardziej podobała III i IV. SA jakoś do mnie nie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:10, tofikt25 napisał:

> GTA SA najlepsze.

Mnie się bardziej podobała III i IV. SA jakoś do mnie nie przemawia



No to wymyśl takie zmiany aby gra ci przypasowała idealnie:) Od tego własnie jest ten temat póki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się. GTA IV raczej nie jest kontynuacją III. Z prostego względu , obydwie gry fabularnie nie mają ze sobą nic wspólnego. Kontynuacją a właściwie prequelem III było SA i VC. Chronologicznie Jest to mniej więcej tak VC>SA>III. A IV raczej tworzy całkiem nową , odrębną historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:33, Carnage13 napisał:

Nie wydaję mi się. GTA IV raczej nie jest kontynuacją III. Z prostego względu , obydwie
gry fabularnie nie mają ze sobą nic wspólnego. Kontynuacją a właściwie prequelem III
było SA i VC. Chronologicznie Jest to mniej więcej tak VC>SA>III. A IV raczej tworzy
całkiem nową , odrębną historię.


ale w przyszlych czesciach moga zostac powiozane, panowie z R maja duzo pomyslow (czesto dziwnych ale fajnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 22:43, Jacobek92 napisał:

Jak Wy możecie pisac "GTA V" ??

Z tego co wiem GTA IV jest kontynuacja GTA III czyli następne GTA będzie kontynuacją
GTA San Andreas ...



a co takiego złego jest w pisaniu ,,GTA V" bo nie czaje?
Wolisz pisać GTA San Andreas 2?? No bez jaj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 00:29, Citkowsky napisał:

> Jak Wy możecie pisac "GTA V" ??
>
> Z tego co wiem GTA IV jest kontynuacja GTA III czyli następne GTA będzie kontynuacją

> GTA San Andreas ...


a co takiego złego jest w pisaniu ,,GTA V" bo nie czaje?
Wolisz pisać GTA San Andreas 2?? No bez jaj..........


Bo ciągle niemogą dopisywać numerki przy tytule . teraz pewnie czas na tytuł dotyczacy pewnie jakeigos innego miasta które zostanie stworzone przez R* .Bo tak Samo po Vice City bylo San Andreas , to po GTA IV bedzie nazwa dotyczać a nowego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 00:29, Citkowsky napisał:

> Jak Wy możecie pisac "GTA V" ??
>
> Z tego co wiem GTA IV jest kontynuacja GTA III czyli następne GTA będzie kontynuacją

> GTA San Andreas ...


a co takiego złego jest w pisaniu ,,GTA V" bo nie czaje?
Wolisz pisać GTA San Andreas 2?? No bez jaj..........


Bo ciągle niemogą dopisywać numerki przy tytule . teraz pewnie czas na tytuł dotyczacy pewnie jakeigos innego miasta które zostanie stworzone przez R* .Bo tak Samo po Vice City bylo San Andreas , to po GTA IV bedzie nazwa dotyczać a nowego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:33, Carnage13 napisał:

Nie wydaję mi się. GTA IV raczej nie jest kontynuacją III. Z prostego względu , obydwie
gry fabularnie nie mają ze sobą nic wspólnego. Kontynuacją a właściwie prequelem III
było SA i VC. Chronologicznie Jest to mniej więcej tak VC>SA>III. A IV raczej tworzy
całkiem nową , odrębną historię.


Mają coś w spulnego ;D bo w gta 3 i gta 4 sterujemy gosciem rasy białej , a w SanAndreas czarnym CJ. to teraz znowu dla odmiany bedzie czarny gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej podobała mi się IV część. Poprzednie części za bardzo do gustu mi nie przypadły. Panowe z Rockstar poszli w stronę realizmu i mam nadzieję że kolejna część też będzie tworzona w takim kierunku (tzn żeby zostali przy tym jak jest, bo teraz jest idealnie- ani nie przegięte, ani nie za realistycznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 10:18, Jacobek92 napisał:

Mają coś w spulnego ;D bo w gta 3 i gta 4 sterujemy gosciem rasy białej , a w SanAndreas
czarnym CJ. to teraz znowu dla odmiany bedzie czarny gosciu :)

Fakt, oczywiste powiązanie. Idąc Twoim jakże genialnym tokiem rozumowania, wychodzi na to, że jesteś w błędzie, bo teraz powinno być Vice City 2, a Tommy Vercetti był biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:26, Madoc napisał:


> Mają coś w spulnego ;D bo w gta 3 i gta 4 sterujemy gosciem rasy białej , a w SanAndreas

> czarnym CJ. to teraz znowu dla odmiany bedzie czarny gosciu :)
Fakt, oczywiste powiązanie. Idąc Twoim jakże genialnym tokiem rozumowania, wychodzi na
to, że jesteś w błędzie, bo teraz powinno być Vice City 2, a Tommy Vercetti był biały.


Właśnie tak sobie myślałem czy nie powinno być Vice City 2... Ten sam klimat, grafika i realizm czwórki i był by hit. Tylko że jeżeli tak jak w GTA IV "przebudują" trochę Vice City to trochę się rozczaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:34, Muradin_07 napisał:

Właśnie tak sobie myślałem czy nie powinno być Vice City 2... Ten sam klimat, grafika
i realizm czwórki i był by hit. Tylko że jeżeli tak jak w GTA IV "przebudują" trochę
Vice City to trochę się rozczaruję.


W Vice City i tak był świetny klimat, a pewnie niedługo wyjdzie jakiś mod który polepszy grafikę w VC(tak jak to było z SA)

Ja bym chciał kompletnie nowe miasto. A jeżeli już Vice City to oczywiście by miasto było większe, i było tyle opcji jak w IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:15, Jacobek92 napisał:

> > Jak Wy możecie pisac "GTA V" ??
> >
> > Z tego co wiem GTA IV jest kontynuacja GTA III czyli następne GTA będzie kontynuacją

>
> > GTA San Andreas ...
>
>
> a co takiego złego jest w pisaniu ,,GTA V" bo nie czaje?
> Wolisz pisać GTA San Andreas 2?? No bez jaj..........

Bo ciągle niemogą dopisywać numerki przy tytule . teraz pewnie czas na tytuł dotyczacy
pewnie jakeigos innego miasta które zostanie stworzone przez R* .Bo tak Samo po Vice
City bylo San Andreas , to po GTA IV bedzie nazwa dotyczać a nowego miasta.



GTA Tokio, pasuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:08, Citkowsky napisał:

GTA Tokio, pasuje? ;)

Łee tam Toki (hotel)- niech zrobią GTA Toruń (jednym z naszych zleceniodawców będzie pan o nazwisku na R), albo Warszawa i zamiast "grajkom" stojącym na ulicach będziemy rzucać forsę żulom! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:10, Quinti napisał:

> GTA Tokio, pasuje? ;)
Łee tam Toki (hotel)- niech zrobią GTA Toruń (jednym z naszych zleceniodawców będzie
pan o nazwisku na R), albo Warszawa i zamiast "grajkom" stojącym na ulicach będziemy
rzucać forsę żulom! :D


GTA PRL to było by coś;) Ah ten klimat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:14, Quinti napisał:

Wyobraź to sobie uciekać przed policyjnym pościgiem Syrenką albo maluchem. xD


Tego to napewno nie będzie bo nie dostaną licencji z uwagi na brutalność ale maluchopodobne auta jak najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować