Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Ok, tylko powiedz mi w ten klawisz, który u mnie nic nie robi- na lewo i w dół, jest na padzie oznaczony jako "2", to w opcjach gry to będzie jak oznaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:20, Darnok_Rukia napisał:

A Super SF4 ma wyjść na peceta bo nie ma nic na allegro ,i pytanie czy znajdę chętnych
na grę w necie bo samemu nie ma sensu raczej grać .


Obecnie Super SF4 jest zapowiedziany tylko na konsole, ale każda gra Capcomu od jakiegoś czasu wychodzi na PC z opóźnieniem, więc bądźmy cierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co kupiłem SF IV w kk i mam pytanko. Gra uruchamia mi się w oknie. Tzn jest rozdzielczość monitora, ale to dalej okno, które mogę przesuwać jak okno jakiegoś folderu. Jak ustawić, aby gra uruchamiała się normalnie? Po za tym widzę, że aby grać trzeba być zarejestrowanym w Games for windows....., a to w Polsce "jeszcze" jest niedostępne. Rejestrować się na jakimś zagranicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gra uruchamia mi się w oknie.

Dnia 09.10.2010 o 20:04, revolt505 napisał:

Jak ustawić, aby gra uruchamiała się normalnie?


W Opcjach => zakładka Ustawienia PC => zaznaczasz Pełny ekran.

Dnia 09.10.2010 o 20:04, revolt505 napisał:

Po za tym widzę, że aby grać trzeba być zarejestrowanym
w Games for windows....., a to w Polsce "jeszcze" jest niedostępne. Rejestrować się na
jakimś zagranicznym?


Jeśli chcesz...
Jeśli utworzysz normalnie będziesz mógł grać, ale zablokowana zostanie rozgrywka online i osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:27, revolt505 napisał:

Jak to utworze normalnie? Polski nie ma w opcjach wyboru tak? Zatem muszę wybrać jakiś
inny kraj. Hmmm szkoda, że w ogóle trzeba się rejestrować.

Tworzysz nieaktywne konto offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 23:41, revolt505 napisał:

A jak będę chciał pograć online albo robić achivmenty to nowe konto tylko, że online?
I od nowa wszystko odblokowywać?


Dokładnie. Dlatego chyba lepiej by było od razu online zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 10:36, revolt505 napisał:

Niestety w Polsce to (GfWL) się stanie dostępne dopiero pod koniec roku, a mnie się nie
chcę czekać. : /


No przecież się można zarejestrować np. na Wielką Brytanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie trzymajcie mnie bo zaraz kogoś zabiję.... JAKI PRZYCISK MAM WCISNĄĆ NA KLAWIATURZE żeby kontynuować walkę po przegranej (podczas odliczania czasu)? Wciskałem po kolei prawie wszystkie i za każdym razem odliczanie PRZYSPIESZAŁO.... Na ogół się nie denerwuje, ale po przegranej wyjątkowo chamsko walce (pierwszy raz.....) to już szczyt wszystkiego, że muszę od nowa przechodzić.... Nawet czasu nie miałem popatrzeć na ekran, bo wcisnąłem kilka przycisków i odliczanie się skończyło....... Wiem wiem może laik jestem, ale to pierwsza moja bijatyka. Lepiej sobie radzę w innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:32, revolt505 napisał:

Ludzie trzymajcie mnie bo zaraz kogoś zabiję.... JAKI PRZYCISK MAM WCISNĄĆ NA KLAWIATURZE
żeby kontynuować walkę po przegranej (podczas odliczania czasu)? Wciskałem po kolei prawie
wszystkie i za każdym razem odliczanie PRZYSPIESZAŁO.... Na ogół się nie denerwuje, ale
po przegranej wyjątkowo chamsko walce (pierwszy raz.....) to już szczyt wszystkiego,
że muszę od nowa przechodzić.... Nawet czasu nie miałem popatrzeć na ekran, bo wcisnąłem
kilka przycisków i odliczanie się skończyło....... Wiem wiem może laik jestem, ale to
pierwsza moja bijatyka. Lepiej sobie radzę w innych grach.

Zdaje się, że będzie trochę nielogicznie, ale chyba Escape (gram na padzie).

Przy okazji: też dopiero zacząłem ciupać w tę grę (23 godziny na liczniku i opanowana jedna postać) i mogę powiedzieć, że jeśli nie masz cierpliwości to trenuj ją razem z ciosami wybranej przez Ciebie postaci. Bo cierpliwość to naprawdę najważniejsza tutaj rzecz :). Tym bardziej, że to Twoja pierwsza bijatyka (moja zresztą też). Mnie np. kilka razy krew już zalała, ale nauczyłem się głęboko oddychać i korzystać z metody liczenia do dziesięciu. Łatwo tu się nauczyć tych paru ciosów, ale żeby coś z tego składać... to dopiero sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie musicie nic pisać. Próbowałem wszystkich klawiszy, aż tknięty przeczuciem na koniec kliknąłem esc (kto by pomyślał) i wróciłem do ekranu wyboru postaci wybrałem tą samą i kontynuowałem. (nie wiem czy o to chodzi ale jest ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 14:24, Chlorofil napisał:

Mam parę pytań:
1. Pogram płynnie ? (na dole obrazek z testu)

Nie za bardzo. Lepszy byłby wynik B. To znaczy w singlu pograsz raczej bez problemu, ale w sieci czasem mogą być zgrzyty (to zależy tez od szybkości połączenia komputerów przeciwników i ustawień graficznych).

Jak wygląda u Ciebie ekran ustawień? Może dałbyś zrzut?

Dnia 31.10.2010 o 14:24, Chlorofil napisał:

2. Czy dużo gra jeszcze osób przez neta ?

Dużo.

Dnia 31.10.2010 o 14:24, Chlorofil napisał:

Jak wygląda rejestracja w tym Windows Live?

A tu nie pomogę, zbyt dużo wody upłynęło od tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:59, Melchah napisał:

> Jak wygląda rejestracja w tym Windows Live?
A tu nie pomogę, zbyt dużo wody upłynęło od tego momentu.


W takim razie skąd możesz wiedzieć ile gra ludzi ?

Czyli rozumiem, że nie warto kupować gry - kieruję się tylko rozrywką w mp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:14, Chlorofil napisał:

> > Jak wygląda rejestracja w tym Windows Live?
> A tu nie pomogę, zbyt dużo wody upłynęło od tego momentu.

W takim razie skąd możesz wiedzieć ile gra ludzi ?

A jaki wpływ ma moment mojej rejestracji w GfWL na wiedzę o ilości osób obecnie grających w SF IV? Rejestrowałem się jeszcze za czasów Gears of War, więc nie wiem czy coś się zmieniło na lepsze bądź gorsze (od 10 listopada oficjalnie usługa rusza u nas).

Natomiast liczba grających jest mi nieznana dokładnie, natomiast w chwili obecnej bez problemu znajduję chętnych do gry, zarówno do gier zwykłych jak i rankingowych. Czy taka odpowiedź jest precyzyjniejsza?

Dnia 31.10.2010 o 23:14, Chlorofil napisał:

Czyli rozumiem, że nie warto kupować gry - kieruję się tylko rozrywką w mp ?

Jak napisałem - w tej chwili bez problemu znajduję chętnych do gry prezentujących różny poziom umiejętności (choć na ogół dość wysoki, przynajmniej dla mnie). Warto kupować czy nie - wybór należy do Ciebie. Ja nie narzekam, a cena samej gry również nie powala i na pewno warto spróbować.

Na Twoim miejscu raczej bym się martwił wydajnością kompa i tym, że przy grze w sieci ma to wpływ. Zagrasz, będziesz wiedział o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 11:34, Melchah napisał:

> > > Jak wygląda rejestracja w tym Windows Live?
> > A tu nie pomogę, zbyt dużo wody upłynęło od tego momentu.
>
> W takim razie skąd możesz wiedzieć ile gra ludzi ?
A jaki wpływ ma moment mojej rejestracji w GfWL na wiedzę o ilości osób obecnie grających
w SF IV? Rejestrowałem się jeszcze za czasów Gears of War, więc nie wiem czy coś się
zmieniło na lepsze bądź gorsze (od 10 listopada oficjalnie usługa rusza u nas).

Natomiast liczba grających jest mi nieznana dokładnie, natomiast w chwili obecnej
bez problemu znajduję chętnych do gry, zarówno do gier zwykłych jak i rankingowych. Czy
taka odpowiedź jest precyzyjniejsza?

> Czyli rozumiem, że nie warto kupować gry - kieruję się tylko rozrywką w mp ?
Jak napisałem - w tej chwili bez problemu znajduję chętnych do gry prezentujących różny
poziom umiejętności (choć na ogół dość wysoki, przynajmniej dla mnie). Warto kupować
czy nie - wybór należy do Ciebie. Ja nie narzekam, a cena samej gry również nie powala
i na pewno warto spróbować.

Na Twoim miejscu raczej bym się martwił wydajnością kompa i tym, że przy grze w sieci
ma to wpływ. Zagrasz, będziesz wiedział o czym mówię.


Ok. W takim razie nie będę kupował gry skoro mają mnie męczyć lagi. Wracam do dalszego delektowania się Dragon Age''m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować