Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2009 o 16:24, Ecko09 napisał:

> >

Ale jakie dodatki? Nowe ciuchy? To musisz sobie kupić w Games for Windows- Live Marketplace.

Kolory , ciuchy , i tytuły i loga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 16:28, Nerr012 napisał:

> > >
>
> Ale jakie dodatki? Nowe ciuchy? To musisz sobie kupić w Games for Windows- Live
Marketplace.
>
Kolory , ciuchy , i tytuły i loga


No to ciuchy trzeba sobie kupić. A kolory, loga i tytuł odblokowujesz wygrywając walki na multi, w tych wyzwaniach i przechodząc tryb arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 18:11, Nerr012 napisał:

Mam problem pisze mi że dodano nowy tytuł a tu nić żadnego tytułu do wyboru o co chodzi

Bo tych tytułów masz 16 stron. Popatrz po wszystkich. Gdzieś tam jest. Tak przy okazji, możecie się zalogować? Bo ja jakoś teraz nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eventhubs.com/guides/2007/dec/08/explanation-use-cancels-chains-and-links-street-fighter-3-third-strike/
W SF4 działa to tak samo.
W tym przypadku jest hard punch kucając -> cancel -> fireball i robi się to tak, że trzymasz strzałkę w dół, by kucnąć, dajesz hard punch i następnie strzałkę w ukos, w przód i punch (albo kick, nie pamiętam jak się robiło Kenem fireballa). W skrócie chodzi o to, że wykonujesz zwykłego fireballa, ale kiedy na początku trzymasz strzałkę w dół, to jeszcze dajesz puncha. Wszystko to musisz zrobić szybko. Tak wygląda canceling crouching hard puncha do fireballa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:50, Maciejas napisał:

Cracka? A będę mógł grać na tym przez neta, nie martwiąc się o bana?

Raczej nie. Ja gram na cracku od dwóch dni i jakoś na razie nic mnie nie doleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 16:37, NecroVisioneR napisał:

Ciekawa promocja w KG,gra w cenie 69 zł+figurka do tego,chyba warto...?:)

Oj warto ;] jednak szkoda że dopiero teraz, lepiej było by razem z premierą gry przeprowadzić taką promocję. Czuję się poszkodowany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:08, Brolly napisał:

> Ciekawa promocja w KG,gra w cenie 69 zł+figurka do tego,chyba warto...?:)
Oj warto ;] jednak szkoda że dopiero teraz, lepiej było by razem z premierą gry przeprowadzić
taką promocję. Czuję się poszkodowany ;/


Dokładnie, ja też tak się czuję. Grę kupiłem w dzień premiery za 80 zł, bez żadnych dodatków, a teraz kiedy wszyscy, którzy bardzo oczekiwali na SF IV już ją mają, KG proponuje grę za 85 zł z przesyłką kurierską za pobraniem, a na dodatek każde zamówienie otrzyma figurkę Chun-Li. :/

Podobnie było z Tomb Raider: Underworld, również po pewnym czasie zrobili promocję "Gra tańsza, koszulka gratis, je**ć prawdziwych fanów!"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić super i ultra combo Chun-Li?
Trzymam lewo, trzymam prawo, potem lewo, prawo i kop i mi nie wychodzi, raz mi się udało i to po farcie, ktoś doradzi i dokładnie opisze krok po kroku co robić, bo już nie mam nerwów do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:08, ejkers napisał:

Jak zrobić super i ultra combo Chun-Li?
Trzymam lewo, trzymam prawo, potem lewo, prawo i kop i mi nie wychodzi, raz mi się udało
i to po farcie, ktoś doradzi i dokładnie opisze krok po kroku co robić, bo już nie mam
nerwów do tej gry.

Trzymasz chwile lewo potem szybko prawo, lewo, prawo i kick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:08, ejkers napisał:

Jak zrobić super i ultra combo Chun-Li?
Trzymam lewo, trzymam prawo, potem lewo, prawo i kop i mi nie wychodzi, raz mi się udało
i to po farcie, ktoś doradzi i dokładnie opisze krok po kroku co robić, bo już nie mam
nerwów do tej gry.

Ja trzymam lewo liczę pełne 3 sekundy potem prawo to samo i potem szybko lewo prawo i co 2 razem mi wychodzi. Tak samo z bird kick. Góra 3 seukndy i to samo dół. Najgorzej jest u Guile te zygzaki gałką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować