Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

82" wyświetlacz Full HD

45 postów w tym temacie

Podłączyć coś takiego do kompa... i już każdy mi uwierzy, że nie widzę pop-up''ów GG jak ktoś do mnie pisze :P A poważnie to lekka przesada - ja wciąż mam lekkie problemy z opanowaniem 26'' i nie mogę sobie wyobrazić przejścia na coś o tyle większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:37, Elkhwind napisał:

Przy takiej rozdzielczości i tak dużej przekątnej ekranu będzie widać pixele, czy mi
się zdaje?


Będzie i to cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:37, Elkhwind napisał:

Przy takiej rozdzielczości i tak dużej przekątnej ekranu będzie widać pixele, czy mi
się zdaje?


Jak byś siedział 2 metry przed to pewnie byś widział xD Dla takiego sprzętu to i metraż mieszkania trzeba mieć odpowiedni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się spodziewam, że full HD. Bo np. rozdzielczości z Youtuba nie chciałbym na takim ekranie oglądać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam na OLEDy ;). Taki telewizor określiłbym mianem gadżetu, ale duże ździebko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciekawostka ...... Chyba że ktoś ma właśnie duży metraż meiszkania (wręcz spory otwarty salon) i siedziałby sporo metró od telewizora, niemniej 82 caie i AŻ tylko 1080p ??, na moim 40 calowcu 720p nie robi wrażenia, a co dopiero na takim montrum ..... Moim zdaniem nieekonomiczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba by objąć odpowiednio obraz to kabla zabraknie lub zasięgu w padzie. ^^ Hmmm... żeby taki TV kupić to trzeba kupić nowy duży dom z wytrzymała podłogą. xD

I tak nie wyjdzie z tego nic dobrego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciężkie to to jest. 1/10 tony? Dajcie spokój. Nie dość, że do samochodu by się nie zmieściło to kto by go wniósł do swojego mieszkania? Podziękował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze 32'' to najlepszy wybór do Full HD ponieważ rozdzielczość w tym 82'' sie nie zmieniła w stosunku do takich modeli 32'' więc chyba może być tylko gorzej żadne filtry i maskowania nic nie pomogą obraz taki trzeba oglądać z około 6 metrów żeby nie było pixelozy ;) takie tv to zgroza.. nie mówiąc o cenie. Lepiej zainwestowac w 32-37 '' Sharpa około 3-4 tysięcy żeby mieć żylete obraz w Full HD i nie wiem jak duży musi być pokój żeby komuś to nie wystarczało , a prawdziwy videofil kupi sobie projektor za kilkadziesiąt - set tysięcy i ma obraz w jakości "jak przez okno" . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:36, Graffis napisał:

Podłączyć coś takiego do kompa... i już każdy mi uwierzy, że nie widzę pop-up''ów GG
jak ktoś do mnie pisze :P A poważnie to lekka przesada - ja wciąż mam lekkie problemy
z opanowaniem 26'' i nie mogę sobie wyobrazić przejścia na coś o tyle większego.


Takie maszynki służą raczej jako scenografia dla telewizji i na podobne imprezy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować