Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Last Remnant na PC ostatecznie 20 marca

21 postów w tym temacie

Dawno nie grałem w żadnego jRPG-a. A że Last Remnant zapowiada się naprawdę obiecująco, to kto wie, może się skuszę. Trochę jednak szkoda braku polskiej wersji. Po angielsku grać też można, ale po polsku jakoś tak (dziwne, co nie? ;)) łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 20.02.2009 o 22:20, Vernio napisał:

Kto będzie wydawał tą grę w Polsce?? Będzie spolszczenie?

Cenega.
Pewnie kinówka.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś japoński RPG, na PC. I to od Square Enix:) Od czasu FFVIII chyba nie było, żadnego jRPG z prawdziwego zdarzenia. Jeśli były to podajcie tytuły, bo uwielbiam japońskie gry xD Ten filmowy sposób przedstawiania fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:28, junior17 napisał:

Witaj!
> Kto będzie wydawał tą grę w Polsce?? Będzie spolszczenie?
Cenega.
Pewnie kinówka.
Pozdrawiam



Aha. Mam taką nadzieje. Dzięki za info.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może wymagania sprzętowe ?

The Last Remnant dostał przeciętną notę w wersji na X-box, wersja na PC będzie na pewno poprawiona z bugów, ale czy coś więcej poprawią ? Z tego co czytałem i oglądałem to gra jest interesująca, najbardziej ciekawi mnie system walki turowej, jak się sprawuje w praktyce, bo na filmikach wygląda to ładnie :)

TLR za pewne jest próbą wejścia SE na rynek PC i w przypadku dobrej sprzedaży jest możliwość że skuszą się wydać i inne tytuły na tą platformę, powrót FF na PC to byłoby aż za piękne aby mogło być prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:52, PioTRaS napisał:

Zna ktoś może wymagania sprzętowe ?

Można sobie nawet ściągnąć benchmark, żeby sprawdzić jak gra będzie chodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam angielskiej... Ważne, że będzie można mieć japońskie głosy! Nareszcie dobra wiadomość. Mam nadzieję, że ta praktyka wejdzie w krew wydawcom/twórcom JRPG. Tak trzymać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak . Jestem zdecydowanie Za tym aby mieć do wyboru Dubbing Jp. To najlepsze co dla tej gry możę być :P - no mogło by być jednak spolszczenie kinowe jeszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować