Zaloguj się, aby obserwować  
teamki

Ballance

50 postów w tym temacie

Hej igor ja aż takich emocji to nie posiadam. Wiesz ja siła spokoju. Tylko po kilkudziesięciu probach kiedy mi się nie uda. Zaczynam się gotować. A następnie ide po młotek i chce prz%$#*(*^ w ten monitor. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów wczoraj wyjaśniał mi zasady tej gry. Może jak zdobęde pieniądze na CDA to sobie pogram narazie nic o tej grze nie mogę powiedzieć oprócz tego , że ciekawy pomysł na grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra - polecam każdemu. Tylko mi się nie martwić, że poziomu nie da się przejść, bo zawsze się daje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka. Wciąga jak nic. jestem już na 9 poziomie, bardzo fajny, trzeba myśleć, a mało już takich gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:46, kapibara napisał:

Hej igor ja aż takich emocji to nie posiadam. Wiesz ja siła spokoju. Tylko po kilkudziesięciu
probach kiedy mi się nie uda. Zaczynam się gotować. A następnie ide po młotek i chce prz%$#*(*^
w ten monitor. :]

Czyli ja mam słabsze nerwy, bo puszczają mi one gdzieś tak w okolicach 15 nieudanej pruby przejścia etapu. Ale się nie poddaje :) A co do tego walącego serca to dokładniej przeżywałem to w 8 levelu na tej jakby szachownicy. Co drugie pole do dziura, w które notorycznie wpadałem... Teraz męczę 9 planszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa...wczoraj na 4 lvlu utknąłem :D a potem wszystko łatwo i fajnie poszło gierka wciąga jak nic lubie takie gry kiedyś grałem w taką gierke że była szklana kula w środku chomik i tak jeździłeś po planszy też na czas :D Polecam Ballance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 11:23, Carl92 napisał:

Kurcze a ja utkonałem na 6 levelu :-/ Ale gra bardzo wciąga. Tylko szkoda, że nie mogę jej
przejść:(

Ja też kiedys utknąłem na 6 lvl. Przy tym momencie, gdzie trzeba było przemieścić papierowa kulkę za pomocą tych wiatraków na drugą stronę tej barierki. I tak trzy razy :P

kapibara -> Ja na spiralach akurat nie mam problemów. No może oprócz tej na początku 9 lvl. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, ta gierka też mi się bardzo podoba :) Tylko szkoda, że taka krótka jest. Ale i tak bardzo przyjemnie się w nią gra. :P Mi właśnie udało przejść się 12 poziom, który jest chyba moim ulubionym. :D A jakby komuś było mało, to tutaj można ściągnął dodatkowy poziom: http://www.ballance.org/download.htm. Szkoda, że jest tam tylko jedna mapka do ściągnięcia - przydałby się jakiś edytor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po trzech dniach udało mi się przejść ostatni level. Wbrew pozorom jest całkiem łatwy :) Fajnie jest też zakończenie w Ballance. Jak ta kulka odlatuje na tych balonach i nagle... :P Ale levelu 13 już nie mogę skumać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest fajna. Wciąga z siłą odkurzacza :). Prosta gierka urozmaicona o kilka nowości m.in zmiana kulek np. z drewnianej na papierową. Mówiąc w skrócie: Prosta gra, a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra logiczna, przypomina mi czasy, kiedy w grach nie były ważne wypasiona grafika i rozsadzająca głośniki muzyka (bo ta tutaj bardziej irytuje, dlatego włączam sobie swoją własną podczas grania)... Liczył się wtedy pomysł i to, że gra wciąga... Taki jest Ballance, gra polega na dotarciu z punktu A do B, po drodze natykamy się na mnóstwo bardzo fajnych (i prostych) zagadek logicznych... Grę męczyłem przez trzy dni i jeszcze jej nie przeszedłem, jestem na dwunastej planszy. Ballance to bardzo fajna zabawa, bardzo lubię gry logiczne, więc Ballance jest dal mnie kolejną porcją wyśmienitej zabawy. :)
Jak na prostą grę logiczną Ballance ma bardzo ładną grafikę, a przy okazji niziutkie wymagania, bo gra na maxa działa mi lepiej niż saper :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodna gra, chociaż na 11 poziomie już serio trudna... Nie lubię etapów z papierową kulką - z mało user friendly jak dla mnie, drewno rule! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 12:31, legenda27 napisał:

Zainstalowałem, odinstalowałem i tak skończyła się moja przygoda z Ballance


Dlaczego? Jak dla mnie świetna gra, sympatyczna grafika, trochę główkowania, trochę zręczności. Polecam wszystkim. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:03, ad0 napisał:

> Zainstalowałem, odinstalowałem i tak skończyła się moja przygoda z Ballance

Dlaczego? Jak dla mnie świetna gra, sympatyczna grafika, trochę główkowania, trochę zręczności.
Polecam wszystkim. <;


Praktycznie tak ale jak grałem to komputer wydawał takie odgłosy: ioioioioioioioi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra, jedna a z najlepszych jakie ukazały się w tym roku w CDA. Nienawidzę etapów z papierową kulką - są okropne, ale grę mam już za sobą ;-)

Czasami pogrywam, w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w kilka dni... (skończyłem 3 marca).
Wystarczy wejść na YouTube i tam są filmiki z najszybszymi gameplayami.

Co do fizyki - Havok w końcu jest Havokiem, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować