Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

1000 Złych Uczynków - Temat Ogólny

18 postów w tym temacie

Nowe dzieło twórców znanego już serialu "Włatcy Móch". Dziś został wyemitowany pierwszy odcinek tegoż serialu.Opowiada on on życiu 5 diabłów ktore mają pewne zadanie do wykonania jeśli chcą odzyskać swoje imię oraz powrócić do piekła. Zapraszam do dyskusji na temat tego serialu tutaj :)

Przypomnę że serial możemy oglądać po ukończeniu 16 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 01:11, Infes napisał:

Przypomnę że serial możemy oglądać po ukończeniu 16 roku życia.


Ta, jasne, hehe.

Nie rozumiem, jak można było oglądać "Włatców Móch", ale co kto lubi. Mam nadzieję, że to będzie chociaż minimalnie lepsze, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nowego serialu nie znam poczekam na pierwsze filmy w internecie, programu TV4 nie mam. Włatcy móch mi się podobają. Doskonale odzwierciedlają zachowania takich rozrabiaków z podstawówki. Czasem tylko jakieś ich plany są nierealne. Ozdywki można też uznać za naturalne. Skoro dzisiejsze dzieci z podstawówki zachowują się podobnie to dlaczego ten serial nie jest też dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 09:36, xD ominik napisał:

Tego nowego serialu nie znam poczekam na pierwsze filmy w internecie, programu TV4 nie


Już są. O 22:00 już był pierwszy odcinek uploadnięty i można było online obejrzeć tak jak ja to zrobiłem ;)

Dnia 03.03.2009 o 09:36, xD ominik napisał:

mam. Włatcy móch mi się podobają. Doskonale odzwierciedlają zachowania takich rozrabiaków


Ten serial jest bardziej hardcor''owy. I tutaj tych małych rozrabiaków nie spotkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zasiadłem o 22 żeby to coś obejrzeć, i powiem wam że to po prostu WM tylko inaczej nazwani 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, WM nie jest aż tak złe. Co prawda, nic nie przebije SP, ale taka prawda, że rzadko którykolwiek Polak doceni cokolwiek, co jest polskie. Tym bardziej, że bardzo denerwujące są dzieci, które "ćwiczą" udawanie głosu Czesława.
Ograniczenia wiekowe to taki miły dodatek w górnym, lewym rogu ekranu, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu Ty to porównujesz do SP? Dlatego że tam jest też 4 chłopaków? W SP autorzy skupiają się na satyrce. Na głupotach ludzi czy mądrości "polityków",gwiazd czy także poruszają tematy różne. WM to raczej przygody które przeżywają bohaterowie normalnie a nie tak jak w SP. No ale przypomnę że temat jest "1000 Złych Uczynków". Dla mnie ten tytuł jest inny niż "Włatcy Móch",jest inna fabuła,inaczej jest "budowany" a serial jest naprawdę świetny i przyjemnie się ogląda.No ale dopiero pierwszy odcinek,zobaczymy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 01:11, Infes napisał:

Nowe dzieło twórców znanego już serialu "Włatcy Móch". Dziś został wyemitowany pierwszy
odcinek tegoż serialu.Opowiada on on życiu 5 diabłów ktore mają pewne zadanie do wykonania
jeśli chcą odzyskać swoje imię oraz powrócić do piekła. Zapraszam do dyskusji na temat
tego serialu tutaj :)

Przypomnę że serial możemy oglądać po ukończeniu 16 roku życia.

Muszę z ciekawości to obejrzeć. Ale myślę, ze to będzie kolejny bez sensowny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przepadasz za WM to za to się nie bierz bo zapewne też Ci nie przypadnie. Do tych seriali trza po prostu umieć "podejść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 16:17, Infes napisał:


Ten serial jest bardziej hardcor''owy. I tutaj tych małych rozrabiaków nie spotkasz ;)

To mi się spodoba. Oby była krew. Zraz zobaczę. Sam kiedyś robiłem komilsy z dużą ilością krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek "1000 złych uczynków" i ogólnie mi się spodobał :) Technicznie jest bardzo dobrze, ciekawa historia się zapowiada. Czekam na dalsze odcinki, żeby móc cokolwiek powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,zabawny odcinek. Kolejne nomówienia do grzechów. Kilka zabawnych tekstów ;) Było okej :D

"-Kamil?
-Mama!"
"I co ja mam z panem zrobić panie ROGOWIECYCKI"
"-Widziałaś go?
-Nie widziałam
(Wychodzi z tego pomieszczenia(on) co ona po chwili)
-I co nie widziałaś?!
-Nie,stałam tyłem"

Heh,głupie,ale bawi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 01:11, Infes napisał:

Nowe dzieło twórców znanego już serialu "Włatcy Móch". Dziś został wyemitowany pierwszy
odcinek tegoż serialu.Opowiada on on życiu 5 diabłów ktore mają pewne zadanie do wykonania
jeśli chcą odzyskać swoje imię oraz powrócić do piekła. Zapraszam do dyskusji na temat
tego serialu tutaj :)

Przypomnę że serial możemy oglądać po ukończeniu 16 roku życia.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah xD bez obrazy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj został wyemitowany 3 odcinek "1000 Złych Uczynków". Diabły kontynują sianie zła ;) i namawiają ludzi na grzechy. Było kilka zabawnych tekstów, kilka ciekawych motywów. Ogółem kolejny dobry odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować