Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - data premiery, termin bety, wymagania

74 postów w tym temacie

data premiery - wg plotek 09.09.09 - idealnie utrzymane w klimacie pentagramów itp (po małym obrocie:D). Wymagania średnio realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weźcie pod uwagę, że wymagania to pewnie mimialne .żeby sobie pograć w 800x 600 bez AA FSAA i niskich detalach :D jak dla mnie jak najbardziej realne w takim wypadku, tylko kot tak gra, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ja to widzę jak Diablo 3 wychodzi w tym roku, a data konkretna 24 grudnia heh, Święta... to jest najgorszy okres żeby wydawać gry, z reguły to się robi w okresie gdy ludzie mają najwięcej pieniędzy, czyli wakacje.
Ach te spekulacje... a te wymagania... na amidze mi pójdzie? hehhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sevrond odnośnie wymagań - chciałbym zauważyć, że gry Blizzarda NIGDY nie potrzebowały potężnych kompów ponieważ gry Blizzarda ZAWSZE graficzne były spóźnione o 2-3 lata wstecz! Więc te wymagania wcale mnie nie zdziwiły.
Odnośnie bety i daty wydania. Beta testy nowych produktów Blizzarda NIGDY nie trwały krócej niż 8-10 miesięcy więc wątpię, aby D3 miało zostać wydane w grudniu nawet gdyby beta testy rozpoczęły się 11 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nigdy nie podaje bardzo dokładnej daty. Zazwyczaj mówi tylko w jakim roku gra będzie ale miesiąca i dnia raczej nie.

A i dobrze. Przynajmniej nie jara ludzi i nie reklamuje gier i może spokojnie dopieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania pewnie będą nieco wyższe, ale na pewno nie przekroczą granicy rozsądku. Data premiery oczywiście będzie pewnie przesunięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 12:42, Spychi napisał:

Święta... to jest najgorszy okres żeby wydawać gry, z reguły to się robi w okresie gdy ludzie mają
najwięcej pieniędzy, czyli wakacje.


A to coś nowego :P Myślałem, że na wakacje popyt na gry spada w związku z sezonem urlopowym, a ludzie owszem, zbierają pieniądze ale na wakacje, nie na gry.

Natomiast największy popyt jest w sezonie świątecznym właśnie, gdzie wszyscy zbierają pieniążki na prezenty i zakupowe, świąteczne szaleństwo.

Jeśli faktycznie Blizz wybrał ten okres, to zrobił bardzo roztropnie. Zresztą, takiej marce nawet wakacje nie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III to się by nawet podczas wojny nuklearnej dobrze sprzedał. "Kiedy ujrzymy grę? Kiedy będzie skończona... Blizzard zawsze tak mawiał i raczej tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 13:21, palpatine napisał:

> Święta... to jest najgorszy okres żeby wydawać gry, z reguły to się robi w okresie
gdy ludzie mają
> najwięcej pieniędzy, czyli wakacje.

A to coś nowego :P Myślałem, że na wakacje popyt na gry spada w związku z sezonem urlopowym,
a ludzie owszem, zbierają pieniądze ale na wakacje, nie na gry.

Natomiast największy popyt jest w sezonie świątecznym właśnie, gdzie wszyscy zbierają
pieniążki na prezenty i zakupowe, świąteczne szaleństwo.

Jeśli faktycznie Blizz wybrał ten okres, to zrobił bardzo roztropnie. Zresztą, takiej
marce nawet wakacje nie straszne.


Widzisz, analitycy producentów gier ostatnio zauważyli, że wypuszczenie za dużo gier w okresie świątecznym nie jest za dobrym pomysłem, co więcej zaczęto szukać okresów gdzie klient najmniej wydaje i ma najwięcej pieniędzy i okazuję się, że najlepszym okresem na premiery jest okres lipiec/początek sierpnia oraz październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 13:21, palpatine napisał:

Jeśli faktycznie Blizz wybrał ten okres, to zrobił bardzo roztropnie. Zresztą, takiej
marce nawet wakacje nie straszne.


No wiadomo, że doją z WoWa - mogliby wydać nawet pod konkretny sprzęt, gdzie na innych podzespołach by nie chodziło, a i tak (nerkę dam sobie odjąć) fani Diablo kupiliby ten sprzęt. Poza tym w zapasie mają Starcrafta i kurę ze złotymi jajcami.

BTW, dziwi mnie, że ActiBlizz nie chce podać takich rzeczy. Przecież (jak zapultywali się kolesie z ActiBlizz) DiabloIII już jest praktycznie zrobione. To co? Nie mają testerów? Gości od optymalizacji? A może sami nie wiedzą czy to w ogóle chodzi? ;) Drugich takich ściemniaczy nie ma na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania z palca wyssane. Śmiech na sali. Ciekaw jestem kto niby na takim sprzęcie grał w tę grę, że wydaje takie informacje. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak ;D. Gdyby to były prawdziwe informacje to skakałbym z radości, ale
jak wiadomo gra nie będzie na sto procent w tym roku... (Stracraft),
wymagania jak na grę dzisiejszych czasów troszkę za niskie...
jedyne co mogłoby się sprawdzić to moim zdaniem open beta, ale i tak wydaje mi się, że prędzej w 2010 niż teraz ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:21, Kur0 napisał:

Jeah ! I o to chodziło, w końcu jakaś gra z normalnymi (choć strasznie niskimi) wymaganiami.
Lecz ta data premiery BETY mnie martwi :/


Litości... Przecież to fake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec watpie rzeby to byl fake, po pierwsze to w koncu gram.pl to napisalo wiec to raczej nie moze byc fake. Ale jesli mam cie uswiadomic :P to spojrz np. na minimalne wymagania Mirror''s Edge gra ma bardzo dobrze zoptymalizowany silnik graficzny, a wiec w DIABLO III moze byc podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:27, Kur0 napisał:

A wiec watpie rzeby to byl fake, po pierwsze to w koncu gram.pl to napisalo wiec to raczej
nie moze byc fake. Ale jesli mam cie uswiadomic :P to spojrz np. na minimalne wymagania
Mirror''s Edge gra ma bardzo dobrze zoptymalizowany silnik graficzny, a wiec w DIABLO
III moze byc podobnie.

Człowieku, przeczytaj artykuł jeszcze raz. Ze szczególnym uwzględnieniem zdań: "Czytelniku, nie daj się zwieść." oraz "Na koniec raz jeszcze podkreślmy: informacje te nie są oficjalne."
A na projektantów to i ja mogę się powołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować