Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zarzuca Sony naciąganie danych

60 postów w tym temacie

Ach ten Microsoft... Niech on walczy z Sony nowymi projektami , grami itd. a nie jakies durne potoczyki słowne.
Tak na marginesie : Co robi tutaj zdjęcie tego aktora??? Na cholere to tu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie oglądał Home Improvement/Pan złota rączka, ten przegrał życie :)
Naprawdę - nie oglądaliście tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:20, Afgncap napisał:

@Paul theWitcher

Wątpię, czy połowa mieszkańców Europy ma chociaż konsole:)

Zastanow sie co Ty mowisz ;p Ja szczerze watpie zeby 1/10 miala... No moze 1/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuu, biedne Micro wylewa żale na temat pierdoły jaką jest liczba aktywnych kont na PSN. "Wali mnie to" i wali to wszystkich prócz Micro i Sony. Jak już ktoś wyżej pisał zajęliby się lepiej czymś nowym, kolejne "odcinki" halo i gearsów nowych graczy nie zwabią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:54, Zaitsev napisał:

Kto nie oglądał Home Improvement/Pan złota rączka, ten przegrał życie :)
Naprawdę - nie oglądaliście tego serialu?


Oglądałem :).

"Palpatine czkałem na twojego posta i mnie nie zawiodłeś ;] Fanboy 100%"

Twoje życie polega na wychwytywaniu fanboyów, którzy w dodatku nimi nie są? Nie znasz polityki Microsoftu? I oni nie są święci i w ich liczby także nie wierze. Dlaczego jesteś tak wrażliwy na punkcie choćby najmniejszego zniesławienia M$?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażliwy? Sam jestem wkurzony Na Microsoft za polskiego live. I wcale nie myślę że są święci. Po prostu palpatine w każdym newsie widzi przewagę ps3 nad xboxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:13, Pile napisał:

widzi przewagę ps3 nad xboxem.


chyba w roli opiekacza do chleba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prosił mnie ktoś o argumenty? To była i jest moja opinia. Uważam że GOW 2 jest lepsze od Resistance 2. Jeśli chcesz to ci mogę napisać dlaczego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:46, Jakubu napisał:

psn jest za free moze dlatego ;p

Kąta w obu konsolach są darmowe , a news tego dotyczy .
Sony widzę nieźle manipuluje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sony i MS manipulują gdzie się da. Tylko czekać aż nowy konkurent wyrośnie i stanie się tacy jak oni.Strasznie nudne te wojny się zrobiły(a raczej potyczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:34, Pile napisał:

A prosił mnie ktoś o argumenty? To była i jest moja opinia. Uważam że GOW 2 jest lepsze
od Resistance 2. Jeśli chcesz to ci mogę napisać dlaczego ;]


Popieram opinie na temat gier to sprawy względne mi np. tez bardziej podoba się GoW 2, a grałem przez miesiąc codziennie prawie u kumpla i na fabule i na takim sobie strzelaniu więc mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:34, Pile napisał:

A prosił mnie ktoś o argumenty? To była i jest moja opinia. Uważam że GOW 2 jest lepsze
od Resistance 2. Jeśli chcesz to ci mogę napisać dlaczego ;]


Tylko, że pisanie coś w stylu " Gow rządzi " jest bezcelowe i nic nie wnosi. Coś jak spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:34, Pile napisał:

A prosił mnie ktoś o argumenty?

Pisząc coś w stylu "Gow rzadzi" kreujesz się na trolla. Po co ktoś chciałby argumenty od trolla? I tak by guzik dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że obie firmy mają rację. PSN na pewno ma te 20 mln kont, ale przecież wszyscy wiedzą (z Sony na czele), że wielu użytkowników ma więcej niż jedno konto (na PS3 mojego kumpla są 3 konta - jego własne, jego konto na PSN US i konto jego brata). Ale fakt pozostaje faktem - kont jest 20 mln, więc po co starać się ingerować w prywatność użytkowników i dociekać, czy czasem ktoś nie korzysta z dwóch kont? Microsoft chce zaś wskazać to, jako dowód "nieuczciwości" Sony, jakby sami nie robili rzeczy jeszcze mniej uczciwych (informowanie o ilości konsol wysłanych do sklepów, a nie faktycznie sprzedanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby pogodzić wszystkich wkleję cytat z wypowiedzi pana Gila (fajne zazwisko). Otóż, pan Gil powiedział:

"(...) Gdy mówimy o naszych liczbach czujemy, że są to aktywni użytkownicy(...)"

Ja też czuję, że w przyszłym tygodniu może padać, ale tego nie wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine genialna uwaga.
Oni czują i wiedzą czemu tego słowa użyli - by nie zabrudzić sumienia, a taki przeciętny czytelnik może dać się zwieść. Brawo jeszcze raz, sam nie zauważyłem, a mam za sobą kurs NLP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować