Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

„Weekendowy offtop”– Prodigy na gram.pl!

31 postów w tym temacie

Choć słucham raczej metalu, to Prodigy jest świetnym zespołem (Invaders Must Die!) i cieszy mnie, że gram.pl stale się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego Colours, to też jest niezłe ;p
Ogólnie płyta jest dobra, przynajmniej dla mnie, który przesłuchał dopiero pierwszy krążek The Prodigy. I zastanawiam się nad następnymi. Polecicie któreś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Invaders Must Die to bardzo dobra płytka może to nie to co Fat of The Land, czy Music For The Jilted Generation, ale cieszę się, że powrócili w dobrym stylu po poprzedniej najsłabszej płytce. I powinno być "The Prodigy" w tytule newsa, bo "Prodigy" to jakiś raper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekendowy offtop? Ta seria będzie dalej się rozwijać, czy taki jednorazowy wybryk?

Co do muzyki...To mnie nie interesuje, nie słucham takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 21:19, OmegaX napisał:

Invaders Must Die to bardzo dobra płytka może to nie to co Fat of The Land, czy Music
For The Jilted Generation, ale cieszę się, że powrócili w dobrym stylu po poprzedniej
najsłabszej płytce. I powinno być "The Prodigy" w tytule newsa, bo "Prodigy"
to jakiś raper.


Dokładnie, jak zobaczyłem tą profanację to zapragnąłem mordu. Mimo, że w naszym kraju jest taka moda mówienia ''''Prodigy'''' nie radzę się jej trzymać bo używają tej wersji ludzie, którzy znają jeden albo dwa utwory. W utworze IMD sami o sobie mówią We are The Prodigy! Tego się należy trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Materiały video dostępne wyłącznie dla użytkowników internetu na terenie Polski".
To by było na tyle jeżeli o mnie chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Please God, why!? Mam nadzieję, że ten sponsoring nie będzie nam prezentować tandetnego popu. Prodigy można zaakceptować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy album miażdży po prostu! Eh, już nie mogę doczekać się lipca, The Prodigy na Heineken Open''er Festival 2009 w Gdyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:08, Kapizak1 napisał:

Najnowszy album miażdży po prostu! Eh, już nie mogę doczekać się lipca, The Prodigy
na Heineken Open''er Festival 2009 w Gdyni
:D


niech moc będzie z Tobą! może się spotkamy! :D

Dnia 13.03.2009 o 23:08, Kapizak1 napisał:

Mam Invaders Must Die i ta piosenka jest BOMBOWA :] Ten men tez jest super.

Prodigy po prostu RuLeZ :]


Nie załapałeś tej akcji z The Prodigy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham The Prodigy i na prawdę zdziwiłem się gdy zobaczyłem news "The Prodigy na gram.pl". Zdziwiłem się pozytywnie.

Wszystkim tym, którzy wybierają się na Heńka - do zobaczenia w Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować