Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

No, bardzo dobra wiadomość ;) Orientuje się ktoś, czy będzie możliwość ściągnięcia mniejszej paczki aktualizującej samo 1.6 do 1.7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu przejdę trójkę bo jakoś nigdy nie doczekałem końca przez te 12-15 klatek ;/ (jakbym miał tak przynajmniej 20 fps to już mogę grac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy install Gothic III : odinstalowanie po paru dniach bo za d-uze wymagania ;(

Drugi Install : granie na kodach i popsunie sobie gry

Trzeci : gry sie nie dalo wczytac

Czwarty i mam nadzieje ostatni to teraz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ta informacja zmusiła mnie do przekopania pokoju w poszukiwaniu G3...W końcu znalazłem, wgrałem i czekam na łatę. Dodatek, którego średnia ocen wyniosła 4/10, powalił mnie na kolana (No dobra, nie dodatek, a rozpacz...), ale jednak jest światełko w tunelu ! Oby to nie był pociąg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na te info czekałem już kilka miesięcy !! Czas odświeżyć sobie Gothic 3 ! A raczej zagrać w nową grę bo zapowiada się naprawde coś świetnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, specjalnie dla 1.7, jakieś 3-4 miesiące temu zaprzestałem gry w Gothic III. Wraz z innymi fanami niecierpliwie oczekiwałem tego patcha, bo, nie ukrywajmy, wprowadza on naprawdę tak wiele poprawek, że czyni go to czymś więcej aniżeli zwykłą łatką. Tym razem zagrałbym jako najemnik orków, ale nie wiem, czy to możliwe, ta chęć, aby dobro zwyciężało, chociaż w grach jest silniejsza od mojej woli :P

@Xarodon, to jest pociąg, i to ten luksusowy, najwyższej klasy, który zawita na stacji już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo niezła wiadomość =]Może w końcu nadszedł ten dzień,żeby skończyć z przyjemnością trzecią część.Dla mnie jeśli ten patch wypali i będzie pięknie ładnie,tak jak to powinno być od razu zrobione,to Gothic 3 ma premierę właśnie teraz ;D bo jeszcze nie miałem okazji go skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero w przyszlym tygodniu. No ale przynajm,niej zdążę dokończyć Mass Effect po raz drugi i przejde sobie Fable drugi raz bo taki miałem plan przez przeczytaniem info, że patch wyjdzie dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, zawracają ludziom głowę. Na drugi raz nie będę zwracał uwagi na (niczym nie potwierdzone) wpisy - "PATCH JUZ ZA GODZINE!", "PATCH JUZ JUTRO!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 01:44, jendrek1988 napisał:

Jeszcze tylko Gothic 3 + dodatek w eXtra Klasyce i będzie git :)


Nie kupuj dodatku! To będą wyrzucone pieniądze. Dodatek to kompletna kaszanka niestety. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość dla wszystkich czekających na patcha: niestety, sprawdził się czarny scenariusz i ostatnie szlify się przedłużają. Nie pojawi się on jutro, lecz na początku przyszłego tygodnia.
- Świetnie. A nawet wczoraj wieczorem Gothica III zainstalowałem , bo myślałem ,że jednak będzie. Szkoda słów :/ Ale mam nadzieje ,że warto będzie czekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i na jaką cholerę żeście nakręcali ludzi niepotrzebnie?! Lepiej jakbyście trzymali zęby na kłódkę bo na prawde żeście się nie popisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować