Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 zapowiedziany!

125 postów w tym temacie

Właśnie wszedłem na gram.pl, by pokazać newsa związaną z shiftem kumplowi i o, nowa wiadomość - będzie Max Payne 3. Ucieszyłem się jak... no, bardzo. :) Szkoda, że tworzy go inna ekipa niż pierwsze "jedynkę" i "dwójkę", z pewnością nie ja mam obawy, ale mam nadzieję, że "trójka" nie będzie wiele gorsza od poprzedniczek, o ile nie będzie lepsza. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ! Jedna z najlepszych gier akcji powraca :) Trochę szkoda, że nie robi tego "Remedy", ale z drugiej strony - na Rockstar też nie będę narzekał. Tak czy siak - czekam :) Choć osobiście wątpie żeby się wyrobili do końca tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 ---> e tam, od początku to było pewne. po co umieszczaliby w napisach końcowych "dwójki", że Max Payne powróci? ;) jedyne pytanie brzmiało: kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 14:11, APOSTEL16 napisał:

No cóż kolejny dobry tytuł zostanie zniszczony.

Tak, od razu skaż go na niepowodzenie, bo przecież muszą ją spartolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 14:10, Lordpilot napisał:

Choć osobiście wątpie żeby się wyrobili do końca tego roku.


A skąd wiesz w jakim stopniu gra jest już zrobiona ? To że ogłoszona została dzisiaj, nie znaczy, że dziś też ruszyły nad nią pracę, trochę wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Rockstar Vancouver. Jakoś mnie to nie cieszy. Lepiej to wszystko olać i cieszyć się później z udanej gry, niż ekscytować przez pół roku i dostać gniota bazującego jedynie na tytule.
Wolę założyć najgorsze - nie będę rozczarowany.

Jak to szło ? 60-letni policyjny detektyw z brzuszkiem, będący już na emeryturze, musi wykazać się refleksem i inteligencją, by przeżyć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 14:14, Azzig napisał:

> No cóż kolejny dobry tytuł zostanie zniszczony.
Tak, od razu skaż go na niepowodzenie, bo przecież muszą ją spartolić...


przez ostatnie dwa lata tyle razy się zawiodłem że dopóki jej nie przetestuję na swoim kompie to jej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować