Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sklepach jest ostatni numer Click!

153 postów w tym temacie

Właśnie przed chwilą rozmawiałem ze znajomym z kisku który powiedział mi dlaczego Click! został zawieszony,mianowicie juz do ponad roku czasopismo osiągało słabe wyniki sprzedaży więc Click1 i ich wydawnictwo wpadli na pomysł zmiany Click![podobno na lepsze] gdyż była to ostatnia deska ratunku,niestety od tego czasu gazeta sprzedawała się jeszcze gorzej i dlatego już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 14:45, Smooqu napisał:

Po odejściu Randalla i jego ekipy Click spadł na psy.

Nie zapomnę momentu gdy kupiłem kwietniowy nr Clicka kilka lat temu, a tam zamiast świetnych
tekstów starej ekipy były jakieś pseudośmieszne teksty jakiś ludzi typu Che Colada albo
Herr Odyniec. Z sentymentu kupiłem jeszcze numer majowy bo myślałem, że ten poprzedni
to bł primaaprilisowy żart. Niestety to nie był żart ;/


Podziękowania dla Bauera właściciela także CDA. To że to samo wydawnictwo wydaje czasopisma o podobnej tematyce ale pozycjonowane dla innych grup czytelników jest normalne, ale to że sprawdzoną markę zastępuje się nową formułą (niby działała gdzie indziej, ale...) jest dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:10, Skywalker560 napisał:

Tylko CDA roxxi :P. Ale... i tak będę nieco krytyczny w stosunku do mojego ulubionego
czasopisma w obecnych czasach (chociaż nie będę się wypowiadał, bo nie kupowałem już
go z pół roku).


W zasadzie to przecież tylko CDA jest porządnym czasopismem dla graczy w Polsce. Dużo stron, obszerne działy na bardzo wiele tematów, od czasu do czasu solidny pełniak... Nawet ten zachodni PC Gamer się według mnie nie umywa - reklam w nim od cholery, DTP i szata graficzna jest na poziomie takiej Gazety Wyborczej, teksty też przeciętne... a wszystko to za 6 funciaków. Po takim doświadczeniu mogę spokojnie powiedzieć, że owszem, CDA roxxi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu (kurczę, naprawdę dawno, bo to 1997 był) trafił mi się w łapę polski PC Gamer i muszę przyznać, że jego oprawa graficzna mi się podobała (i w sumie nadal podoba). Schludność i prostota - takie coś lubię. Naturalnie nie odmawiam umiejętności DTP-owcom z redakcji CDA - czasopismo wygląda nieraz po prostu niesamowicie. Poziom graficzny oraz tekstów poszedł w górę przez te wszystkie lata, ale niestety CD-A straciło ten swój niesamowity klimat. Jeszcze co prawda całkiem sporo go zostało, ale to już nie to samo :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To PC Gamer był kiedykolwiek wydawany w Polsce? Dobrze wiedzieć. :o
Dla mnie CDA zawsze były wzorem solidnego DTP. Okładki są przejrzyste, czcionka jest świetna i zawsze znajdzie się na nich jakiś fajny arcik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:28, kaczek93 napisał:

NIby click zamknięty a stronka została zaktualizowana. Zasadnicze pytanie wtf?


Strona i forum na 75% zostaną. A numer 5/2009 zostanie prawdopodobnie wydany w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buu! Co ja teraz będę czytał? CDA jest pełne śmieci, po co mi z niego jakieś super, mega, hity i strony z wyciętymi kawałami z kretyna z 20zł?
Clicka kupowałem dla rzetelnych recenzji (warto się zapoznać ze zdaniem innych)i, no może z wyjątkiem FarCry2. To była reklama a nie recenzja.

Redakcja Randalla i froggera przeszła do game rankinga ale to pismo chyba też upadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:42, wroar napisał:

buu! Co ja teraz będę czytał? CDA jest pełne śmieci, po co mi z niego jakieś super, mega,
hity i strony z wyciętymi kawałami z kretyna z 20zł?


20 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować