Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sklepach jest ostatni numer Click!

153 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 10:53, angar31 napisał:

BTW- wiecie, że"chłopaki z CD-A" = "redakcja Clicka"? Przecież nawet siedzibę mieli wspólną
:)


I ludzie mówią, że Ci co czytają CDA są ograniczeni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem Clicka! i pamiętam, że prezentował dość wysoki poziom porównując do innych czasopism o grach...

Kryzys powoli niszczy Internet, dopadł magazyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, czemu akurat Click :/ Mówi się trudno, nic na to nie poradzimy. Tym niemniej imho naprawdę wielka szkoda, że tak dobre czasopismo przestaje istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:51, Shikoku napisał:

Dla mnie Click istniał do zmiany ekipy. To padaczne coś co ukazywało się później mamiąc
gierkami trudno nazwać gazetą.


No, rację masz. Trudno to nazwać gazetą, jak to czasopismo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 10:16, Meykan napisał:

No a ja nie wiem czemu ty się obrażasz zaraz jak nie wiem co.

EmperorKaligula napisał to bezimiennie. To było do ciebie? Nie? To czemu się obrażasz?
Ja taż kupuję od czasu do czasu CDA i nie czuję się obrażony bo nikt do mnie tego bezpośrednio
nie napisał.

gram.pl? portal pisany przez "ograniczonych" dla "ograniczonych" - ciagle te zenujace tygodnie, zalosne komentarze newsmanow, sponsorowane teksty... podniecac to sie tym mozna jakos w gimazjum (potem juz czlowiek nabiera oglady i wymaga czegos od slowa pisanego) - jedynie czasem jakiś ciekawszy felieton zamieszczą. Ich texty tez sa na baaardzo niskim poziomie, wystarczy grafika aby juz w okolicach maxa oscylowala ocena - albo to glupota recenzentow, ale bezczelne kupczenie recek...

Teraz było dla Ciebie bardziej osobiście czy za mało bezpośrednio znowu? Bo na moje to właśnie stwierdziłem, że ludzie odwiedzający gram są upośledzeni (tak te "" nic tak naprawdę nie zmieniają służą tylko do tłumaczenia- "nie to miałem na myśli"). Oczywiście powyższy tekst jest tylko parafrazą tekstu innego użytkownika, a nie moją własną opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam to CZASOPISMO bardzo pozytywnie ale jak widac w dobie globalnego kryzysu podubadło a jego fani przejdą na inne czasopisma tego rodzaju jak np. CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to... niespecjalnie rusza. Zawsze to mniejsza konkurencja dla CDA :P. Clicka! kiedyś kupowałem, ale jako dodatek do CD-A (podobnie było z KŚGry i Playem), chociaż z tych trzech to właśnie Click! jest najlepszy. Było tam m. in. kilka fajnych pełnych wersji (Worms 2, Giants: Citizen Kabuto, żeby wymienić choć dwa przykłady), ale i tak nie czuję z nimi jakiejś specjalnej więzi. Cóż, zdarza się.

A to czasopismo ma u mnie stałego minusa za tekst o Jurassic Park III, który wtedy wchodził do kin. Wyobrażacie sobie, że opowiedzieli fabułę od początku do końca i zdradzili kilka istotnych szczegółów? Paskudne to zagranie było :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko CDA roxxi :P. Ale... i tak będę nieco krytyczny w stosunku do mojego ulubionego czasopisma w obecnych czasach (chociaż nie będę się wypowiadał, bo nie kupowałem już go z pół roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dla mnie Click upoadł gdy odeszli Randall i Frogger. Potem była już tylko równia pochyłą w dół. Osobiście lubie czytać CDA, lubię ten "prostacki" humor i "kult" Smugglera. CDA nie jest idealne ale... jest. A jak widać Clicka już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:30, Skywalker560 napisał:

Odkąd pamiętam to Click! zawsze był multiplatformowy.


To źle pamiętasz,Click! od zawsze był tylko i wyłącznie skierowany na PC.Zmienili to kilka numerów wcześniej i wszyscy widzą jak skończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 10:53, angar31 napisał:

BTW- wiecie, że"chłopaki z CD-A" = "redakcja Clicka"? Przecież nawet siedzibę mieli wspólną
:)

Siedzibę tak, ale inne ekipy tworzyły te czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować