Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sklepach jest ostatni numer Click!

153 postów w tym temacie

Kupowalem to czasopismo od dnia wydania, ale jak juz zmienili redakcje w pewnym momencie, bez slowa powiadomienia co i dlaczego zwatpilem. Nagle spadl poziom tekstow i wszystko zaczelo wydawac sie bardziej kierowane pod mlodszych czytelnikow :<
Na dodatek poslalem maila z zapytaniem czemu nie zalaczyli jakiegos oswiadczenia o zmianie kadry to po 2 tygodniach dostalem odpowiedz "A co za roznica i kto by chcial o tym wiedziec, szkoda miejsca"
Wiec sorry, ale to jest zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:04, Pablo09 napisał:

Mogło to spotkać KŚG...


I spotka uwierz mi :) Oni mają o wiele mniej sprzedanych egz. od Click!''a [świętej Pamięci] wiec niedługo podzielą ich los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:16, Pile napisał:

Nigdy nie kupowałem i w sumie to szkoda. Bo teraz cda ma mniejszą konkurencję ;]


To teraz Bauer ma CDAction a axel Komputer Świat Gry i Playa. Teoretycznie, po zniknięciu Clicka powinna wzrosnąć sprzedaż Playa, ale kto wie.

A w ogóle to jakich my czasów dożyliśmy że mamy tylko 3 czasopisma wydawane przez 2 koncerny.
Najbardziej z tych ostatnio wydawanych to szkoda mi Gamerankingu, bo i ekipa doświadczona zebrana i z Clicka i z Reseta i z SS, i recenzje całkiem dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:31, rafekx 12 napisał:

> Odkąd pamiętam to Click! zawsze był multiplatformowy.

To źle pamiętasz,Click! od zawsze był tylko i wyłącznie skierowany na PC.Zmienili to
kilka numerów wcześniej i wszyscy widzą jak skończyli.

Masz rację, ale nie do końca. W początkach swojego istnienia Click również był multiplatformowy, ale po jakimś roku-dwóch od powstania (nie pamiętam dokładnie) przeszli wyłącznie na recenzowanie gier na PC, to jeszcze było za czasów Froggera i Randalla.

Tak na marginesie KŚG również na początku był multiplatformowy, ale oni jeszcze szybciej z tego zrezygnowali. Podobnie było z Playem, ale to jedno wydawnictwo, więc nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ja miałem rację ;/ (ale też nie do końca ;P). Swoją drogą, to już wolałem Clicka! niż KŚGry i Playa razem wziętych, przynajmniej ten pierwszy miał jako taki poziom. Ostatnio tylko przeraziłem się, gdy kumpel w Empiku wziął go do poczytania, zobaczyłem na okładce znajome logo, a w środku KŚGry praktycznie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ucieszyła mnie ta wiadomość. Nigdy nie uważałem ''''Clicka!'''' za porządne czasopismo, teksty to oni mają/mieli moim zdaniem słabe, a pełne wersje zazwyczaj dawali raczej przeciętne, tak więc w tym czasopiśmie nic szczególnie ciekawego nigdy nie widziałem. Mam nadzieję, że nie jest to żaden primaaprilisowy żart i okaż się to prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja krew, moja krew :D. Ale z pełnym wersjami to się nie zgodzę, trafiło się kilka perełek, których nie było w CDA. Jednak cała reszta wydawała mi się w pewnym stopniu zrzynką z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej lub pozniej spotka to wszystkie czasopisma o grach PC . Problemem jest internet, wszystkie nowinki i opisy mozna znalezc na stronach WWW . Sam kiedys bralem CDA lecz jak podlaczyli internet to przestalem uwazajac to za marnowanie kasy , gdyz wszystko jest w sieci i po jakiego groma placic 2x za cos co moge znalezc na stronach WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA trzyma poziom, ma dobre pełniaki i lubie klimat tego pisma. Pamiętam czasy KŚ GRY 2003-5 rok po prostu złote szczególnie ostatni okres zanim przeszli na gwiazdki, teraz to jakoś nie to samo. Playa kupowałem z rzadka głównie dla pojedynczych gier. "Clicka!" nigdy nie czytałem więc nostalgia mnie nie dosięga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu Randalla i jego ekipy Click spadł na psy.

Nie zapomnę momentu gdy kupiłem kwietniowy nr Clicka kilka lat temu, a tam zamiast świetnych tekstów starej ekipy były jakieś pseudośmieszne teksty jakiś ludzi typu Che Colada albo Herr Odyniec. Z sentymentu kupiłem jeszcze numer majowy bo myślałem, że ten poprzedni to bł primaaprilisowy żart. Niestety to nie był żart ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie teraz kupić ostatni numer a potem na allegro wystawiać pod tytułem unikat, ostatni numer !! xD

A co do gazet - ogólnie. Jeśli jakąś kupię to dla covera a nie recek. Raz,że sam mogę przeczytać o tym na necie, dwa - i tak nie przemawiają do mnie. Gazety się skomercjalizowały i połowę zaczęły stanowić reklamy. Ja rozumiem,że oni muszą na siebie zarabiać i licencje ale jeśli czasopismo ma 70 stron a 35 to reklamy to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2009 o 14:21, Skywalker560 napisał:

Moja krew, moja krew :D. Ale z pełnym wersjami to się nie zgodzę, trafiło się kilka perełek,
których nie było w CDA. Jednak cała reszta wydawała mi się w pewnym stopniu zrzynką z CDA.


Może i było kilka niezłych pełnych wersji, ale w moje gusta to oni niestety nie trafili. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 14:45, Smooqu napisał:

Po odejściu Randalla i jego ekipy Click spadł na psy.


A ja zszedłem na kolana.

Pamiętam w Clicku! Clickersa, ale zrezygnowali z niego, co ciekawe. Tzn. nie jestem pewien, bo dawno nie czytałem, ale Clickersa nie widziałem na łamach Clicka! kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właśnie Click! stał się zbyt podobny do KŚG. Tabelka na cala strone i oceny za poszczególne części gry. Stare ocenianie było duuużo lepsze (skala 1-6). Najbardziej lubiłem ekipę z Randalem, Froggerem, Joelem i paroma innymi (ach te kłótnie w dziale listów). I stary Clickers był też świetny (ten w czapie, nie ten rudy). Teraz jedyne dobre pismo o grach to CDA. Jak dla mnie Click był jedyną alternatywą na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować