Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 19:10, Sebat1 napisał:


> Mam pytanie. W multi jak przesuwam rolkę to gra mi się zacina i musze ją wyłączyć.
Wie
> ktoś co zrobić?

Ja wiem co robić , nie używać rolki od myszy... ;] To chyba nie jest aż tak duży problem
, żeby wymyślać jakieś rozwiązania , które i tak mogą nic nie dać.

Hmm? A jak niby mam snajperki używać w multi? Chcę trochę posnajpić, a tu sic, przesuwam rolkę i mi się gra wywala.
Patryk - sprawdzałem, nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:51, Kirabax napisał:

Hmm? A jak niby mam snajperki używać w multi? Chcę trochę posnajpić, a tu sic, przesuwam
rolkę i mi się gra wywala.

Przestaw przybliżenie na inne przyciski. A tak BTW. zauważyłem że te wszystkie problemy pojawiły się z patchem 1.4 jak kiedyś grałem w wersje 1.0 i 1.2 to nie było problemów z myszką i pojazdami(u mnie ich fizyka z 1.4 wariuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 19:51, Kirabax napisał:

Hmm? A jak niby mam snajperki używać w multi? Chcę trochę posnajpić, a tu sic, przesuwam
rolkę i mi się gra wywala.


Naprawdę nie da rady zmienić tego w ustawieniach sterowania ? Bo to jedyne sensowne rozwiązanie jakie mi się teraz nasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz co napisać to może lepiej nic nie pisz! Ja nie mam 3 rąk, jednej do kucania, drugiej do trzymania PPM(snajperka), a trzeciej do przyblizania i oddalania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 14:44, Kirabax napisał:

Jeśli nie wiesz co napisać to może lepiej nic nie pisz! Ja nie mam 3 rąk, jednej do kucania,
drugiej do trzymania PPM(snajperka), a trzeciej do przyblizania i oddalania!


Ty to masz problemy... Wystarczy żebyś np. kucanie dał pod ''''c'''' , a przybliżanie i oddalanie pod ''''z'''' i ''''x'''' i problem z głowy... Niby po co potrzebne są trzy ręce do kilku tak podstawowych czynności ? x_X Nawet jak nie za bardzo umiesz posługiwać się kilkoma przyciskami na raz , to przynajmniej się czegoś nauczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 11:13, 143872 napisał:

Jednak w późniejszej części gry mutanty znikają na jakiś czas i dość długo można się
świetnie bawić, polecam - graj dalej a nie pożałujesz ;)

Eee. te małe szybkie i skaczące są denerwujące, ale trigeny po pierwsze są już zawsze po tym jak się pojawią. Pojawiają się co jakiś czas, ale już wolno chodzą więc można się dobrze bawić. Gra mi się zawsze podobała, szkoda, że rzadko pojawiały się pojazdy i krótko się je wykorzystywało. Mam nadzieję , że w Far Cry 2 to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:15, Sebat1 napisał:


> Dobra, kupię jutro i napiszę.

Przypominam , że cały wczorajszy dzień już minął i co w związku z tym ? Nie żebym się
niecierpliwił , tylko po prostu trochę się dziwię.


Zainstalowałem dopiero dzisiaj i gra chodzi ku mojemu zdumieni na wysokich detalach, ale czasami przy ładowaniu wyskakują błędy i muszę ponownie włączać grę. A co do gry to stoję w jednym miejscu i nie mogę przejść dalej, muszę wysłać mejla do redakcji KŚ GRY, by podali mi ten CD key, bo chciałbym pograć w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:22, Sivy20 napisał:

FC2 nie chce mi sie uruchomic w trybie fullscreen czy ktos wie jak zmaksymalizowac okno
gry??


Chyba pomyliłeś tematy, bo tutaj piszemy tylko i wyłącznie o części pierwszej FarCrya. Jeśli masz pytania odnośnie "dwójki" to zapytaj w tym wątku:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&u=953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:17, Heterko napisał:

> Jednak w późniejszej części gry mutanty znikają na jakiś czas i dość długo można
się
> świetnie bawić, polecam - graj dalej a nie pożałujesz ;)
Eee. te małe szybkie i skaczące są denerwujące, ale trigeny po pierwsze są już zawsze
po tym jak się pojawią. Pojawiają się co jakiś czas, ale już wolno chodzą więc można
się dobrze bawić. Gra mi się zawsze podobała, szkoda, że rzadko pojawiały się pojazdy
i krótko się je wykorzystywało. Mam nadzieję , że w Far Cry 2 to poprawią.

...poprawili raczej. FC2 już miał premierę.
No i w grze pojazdy się raczej nie pojawiają...tylko po prostu są, bo tym razem teren jest typu sandbox. Tak więc to ile będziesz z nich korzystał zależy już tylko od ciebie i ich ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2008 o 14:53, PJ MW napisał:

Zainstalowałem dopiero dzisiaj i gra chodzi ku mojemu zdumieni na wysokich detalach,
ale czasami przy ładowaniu wyskakują błędy i muszę ponownie włączać grę.


Jak wyskakuje ci ten błąd to gra zachowuje poprzednie sejwy ? Bo jeśli tak to chyba całkiem znośny ten problem , lepsze to niż żeby gra miała w ogóle nie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chociaż próbowałeś nacisnąć coś innego? Naciśnij S a odbijesz do góry. A i D skręcasz. Trudno utrzymać kontrolę nad lotnią, dlatego jest tylko w 2-3 miejscach w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w 11 misji. Ide wzdłuż drogi, ale dalej jest rozwalony most, koło tej latarni na takiej wyspie. Co dalej robić? W poradniku nic nie ma. Na te wyspe z latarnią też próbowałem wejść, ale sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:17, Ecko09 napisał:

Mam problem. Jestem w 11 misji. Ide wzdłuż drogi, ale dalej jest rozwalony most, koło
tej latarni na takiej wyspie. Co dalej robić? W poradniku nic nie ma. Na te wyspe z latarnią
też próbowałem wejść, ale sie nie da.


Najlepiej zapodaj screen z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 12:17, Ecko09 napisał:

Mam problem. Jestem w 11 misji. Ide wzdłuż drogi, ale dalej jest rozwalony most, koło
tej latarni na takiej wyspie. Co dalej robić? W poradniku nic nie ma. Na te wyspe z latarnią
też próbowałem wejść, ale sie nie da.

W Far Cry grałem juz bardzo dawno temu , ale w tym momęcie kojarzą mi się dwa rozwiązania , nie wiem czy dobre. Rozejrzyj się czy do tej latarni przyczepiona jest jakaś lina , jeśli tak to zjedź po tej linie do latarni , ewentualnie spróbój tam dolecieć pobliską lotnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować