Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 12:35, Gelo87 napisał:

Mam problem z far cry''em. Wie ktoś o co chodzi?

Krytyczny wyjątek. Domyślam sie, że wyskakuje przy próbie uruchomienia gry? Prawdopodobnie jakiś trojan uszkodził Ci jakieś biblioteki i wypadałoby ponownie zainstalowac system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:43, hans olo napisał:

Krytyczny wyjątek. Domyślam sie, że wyskakuje przy próbie uruchomienia gry? Prawdopodobnie
jakiś trojan uszkodził Ci jakieś biblioteki i wypadałoby ponownie zainstalowac system.



Błąd wyskakuje po załadowaniu save''a, czasami nawet komputer sie restartuje nie wiem dlaczego. Dzieje sie to mniej więcej od momentu jak wymieniłem zasilacz, poprzedni spalił sie właśnie na far cry''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żeczywiście nie ciekawie się gra z padem w strzelanki nawet na kompie. A z padem bez joysticka zapomnij nie da się. A co do ostatnich wersów. Moim zdaniem i jedno i drugie . DZięks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 11:39, TigerXP napisał:

Mój braciszek przeszedł gierke na najwyższym stopniu trudności, ja na czwartym. Było cholernie
ciężko, ale człowiek czuł się dumny jak cholera.

Ja grałem na 2 poziomie trudności i miałem 2 trudne momenty, z którymi dłużej się męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pożyczyłem się od kolegi Far Cry (wydanie z Kolekcji Klasyki) instaluje go, włączam gre i wszystko idzie dobrze. Tylko wtedy gdy daje sobie kampanie to gra wczytuje się powoli(na moim sprzęcie wcale się niedziwie), gdy pasek załaduje się do końca to dalej nic, gra nie włącza się. Dzisiaj czekałem ponad 10 minut żeby mi się Far Cry wączył i nic.
Mój Komp(prosze sie nie śmiać):
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce2 Ti - 64MB RAM
Procesor: AMD Athlon 1800+ - 1,51 GHz
RAM: 256MB RAM
Posmialiście się:P
Jeszcze powiem tyle że ta gra działała na innych kompach, troche słabszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz identyczną konfiguracje jak ja dwa lata temu. I wtedy FC śmigał mi bez problemu. Nie wydaje mi się żeby twój problem był winą sprzętu. Przeinstaluj gre, może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:39, falcon33 napisał:

Geforce 2 nieobsługuje directx 8,więc raczej nie zagrasz


A to nieprawda. Ja kiedyś miałem GeForce 2 Mx 400 i Far Cry na najniższych chodził płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:54, TigerXP napisał:

Masz identyczną konfiguracje jak ja dwa lata temu. I wtedy FC śmigał mi bez problemu. Nie wydaje
mi się żeby twój problem był winą sprzętu. Przeinstaluj gre, może to coś pomoże.

Tak też zrobie, zainstaluje Far Cry jeszcze raz:) i tak jak mówi Carl92 sciągne tego patcha 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Edytora do Far Cry''a. Otóż gdy naciskam na ikone pojawia mi się błąd : "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MFC71.DLL. Ponownie zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem." Instalowałem i kasowałem już z chyba 5 razy i nic nie pomogło... Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pokonać helikoptera w misji 14 "łódź" podkładam bombę uciekam na przód statku później wracam na mostek a po kilku chwilach statek już tonie jest zbyt mało czasu, żeby go zniszczyć. Czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:19, Gelo87 napisał:

Nie wiem jak pokonać helikoptera w misji 14 "łódź" podkładam bombę uciekam na przód statku
później wracam na mostek a po kilku chwilach statek już tonie jest zbyt mało czasu, żeby go
zniszczyć. Czekam na rady


Wejdz na sam szczyt nadbudówki (wystaje nad powierzchnię), potem chowając się za nią wal do śmigłowca z rakietnicy( trudne ale wykonalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:19, Gelo87 napisał:

Nie wiem jak pokonać helikoptera w misji 14 "łódź" podkładam bombę uciekam na przód statku
później wracam na mostek a po kilku chwilach statek już tonie jest zbyt mało czasu, żeby go
zniszczyć. Czekam na rady

No i własnie w czasie tych kilku chwil musisz rozwalic ten helikopter. Masz 2 wyjscia albo siedziec na dziobie statku albo wrocic do tej kajuty czy co to tam jest. W kazdym razie ja probowalem tez plynac na pobliskie wyspy ale to sie nie udawalo. Udalo mi sie za jakims 15 razem to przejsc, wiec nie zalamuj sie, bo to jeden z trudniejszych momentow gry. Z tego co wiem na najlatwiejszym poziomie helikopter potrzebuje okolo 10 strzałów by "zdechnac", z kazdym wyzszym poziomem ta liczba rosnie o 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:19, Gelo87 napisał:

Nie wiem jak pokonać helikoptera w misji 14 "łódź" podkładam bombę uciekam na przód statku
później wracam na mostek a po kilku chwilach statek już tonie jest zbyt mało czasu, żeby go
zniszczyć. Czekam na rady

Ja zrobiłem to tak:
Zabrałem rakietnicę, podłożyłem bombę i zamiast biec na dziób statku wskoczyłem do wody i jak najszybciej popłynąłem do najbliższej wysepki, schowałem się za palmą i strzelałem z karabinu do nadlatującego helikoptera, kiedy był bliżej wyciągnąłem bazookę i wykonując uniki, tak żaby mnie nie trafił, starałem się nie chybić... Po kilku (może trochę więcej) strzałach udało mi się go pokonać i koleś zmuszony był uciekać.
Oczywiście napisałem jak ja to przeszedłem (będąc na statku wydało mi się to niemożliwe do przejścia :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:28, falcon33 napisał:

Wejdz na sam szczyt nadbudówki (wystaje nad powierzchnię), potem chowając się za nią wal do
śmigłowca z rakietnicy( trudne ale wykonalne)


Dzięki tak właśnie zrobiłem i udało sie.

Erton, Noxbi wam również dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multi, otóż, zarejestrowalem się na ubi, wpisałem dane żeby zagrać sobie przez neta i pojawia mi się konsola, żebym wpisał klucz gry(czy cuś takiego) wpisałem ten z instrukcji i nic, czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować