Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 19:49, DJ Danielus napisał:

Kolejny problem to walka z "niewidzialnymi" - jest na nich jakiś sposób? Idę - wskaźnik
jest czerwony, gościa nie ma, idę dalej, a tu nagle z każdej strony we mnie nawalają,
a na radarze i w lornetce ich nie widać... :/

Włącz termowizor ;] Jest pod przyciskiem [T] ;] Tylko uważaj bo bateria szybko słabnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:42, DJ Danielus napisał:

Ja tam nie umiem się tym posługiwać - zakładam i oprócz ciał i światła wszystko jest
czarne, przez co nie da się z tym chodzić....

to zmniejsz jakość efektów specjalnych(to czesty byg przy ustawieniach na max) wtedy powinno byc lepiej, aczkolwiek i tak cięzko się z tym chodzi, lepiej włączać na chwilkę, by sprawdzić teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:42, DJ Danielus napisał:

Ja tam nie umiem się tym posługiwać - zakładam i oprócz ciał i światła wszystko jest
czarne, przez co nie da się z tym chodzić....


Dziwne. Włącz termowizje zrób screena i zamieść. W sumie to prawidłowe bo ciała i światło emitują ciepło ale ziemia czy palma już nie (w grze bo w realu oddają ciepło i takie tam :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawidłowo CryVision powinno wyglądać tak jak na screenie 1, ty zapewne masz tak jak na 2
Miałem to samo i dopiero ustawienie "Jakości efektów specjalnych" na Niskie pomogło.

20080310205639

20080310205732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:34, DJ Danielus napisał:

No właśnie.... Akurat kupiłem sobie nowy sprzęt i chciałem pograć na totalnym maxie,
ale jak widać się nie da... :/

Wiesz, aż tak bardzo na zmniejszeniu poziomu efektów specjalnych gra nie straci, nadal możesz mieć resztę na max. Szkoda, że CryTek nic z tym bugiem nie zrobił w kolejnych patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:58, DJ Danielus napisał:

A co dokładnie zmniejszyć?

pisałem już wyżej, ale mogę powtórzyć:
W opcjach, dziale grafika, wrać Zaawansowane i tam na dole po lewej jest "Jakość Efektów Specjalnych", zmniejsz o jeden stopień w dół, a jak to nie pomoże to jeszcze jeden i tak dalej(ale niemal na pewno pomoże dopiero ustawienie na Niski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 22:02, zadymek napisał:

pisałem już wyżej, ale mogę powtórzyć:

A przepraszam - trochę dzisiaj roztargniony i zwariowany :)

Dnia 10.03.2008 o 22:02, zadymek napisał:

W opcjach, dziale grafika, wrać Zaawansowane i tam na dole po lewej jest "Jakość
Efektów Specjalnych", zmniejsz o jeden stopień w dół, a jak to nie pomoże to jeszcze
jeden i tak dalej(ale niemal na pewno pomoże dopiero ustawienie na Niski).

OK - sprawdzę i dam znać :)
THX za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec to jednak bug ;P. W Far Cry''u lepiej grac na niskich ustawieniach, bo procz lepszego termowizora nie ma wkurzajacych rzeczy np. zmiany widoku(takie jakby oszolomienie) przy dostaniu raketa;]
PS:sry za brak polskich znakow, ale na linuxie pisze teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:58, zadymek napisał:

prawidłowo CryVision powinno wyglądać tak jak na screenie 1, ty zapewne masz tak jak
na 2
Miałem to samo i dopiero ustawienie "Jakości efektów specjalnych" na Niskie pomogło.

O co tutaj chodzi? To jakiś mod, w którym zmienia się kolor przeciwników? To jeszcze w czymś pomaga? Czy to jednak w ogóle nie jest mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:42, Dominik000 napisał:

O co tutaj chodzi? To jakiś mod, w którym zmienia się kolor przeciwników? To jeszcze
w czymś pomaga? Czy to jednak w ogóle nie jest mod?

Najpierw poczytaj wcześniejsze posty, i nie pisz więcej takich głupot... To nie żaden mod, tylko termowizor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:42, Dominik000 napisał:

> prawidłowo CryVision powinno wyglądać tak jak na screenie 1, ty zapewne masz tak
jak
> na 2
> Miałem to samo i dopiero ustawienie "Jakości efektów specjalnych" na Niskie
pomogło.
O co tutaj chodzi? To jakiś mod, w którym zmienia się kolor przeciwników? To jeszcze
w czymś pomaga? Czy to jednak w ogóle nie jest mod?
Najpierw poczytaj wcześniejsze posty, i nie pisz więcej takich głupot... To nie żaden
mod, tylko termowizor...

a konkretnie swoiste połączenie termowizji i noktowizora zwane CryVision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:46, zadymek napisał:

> > prawidłowo CryVision powinno wyglądać tak jak na screenie 1, ty zapewne masz
tak
> jak
> > na 2
> > Miałem to samo i dopiero ustawienie "Jakości efektów specjalnych" na Niskie

>
pomogło.
> O co tutaj chodzi? To jakiś mod, w którym zmienia się kolor przeciwników? To jeszcze

> w czymś pomaga? Czy to jednak w ogóle nie jest mod?
> Najpierw poczytaj wcześniejsze posty, i nie pisz więcej takich głupot... To nie
żaden
> mod, tylko termowizor...
a konkretnie swoiste połączenie termowizji i noktowizora zwane CryVision

U mnie to wygląda inaczej niż na dwóch obrazkach więc nie wiedziałem o co chodzi. U mnie cały świat jest taki fioletowy a nie tylko postacie, teraz rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jestem na statku i mam tu podłożyć ładunek. Jest to już chyba ostatnia misja. Problem w tym, że kiedy podłożę ładunek i ucieknę na drugi koniec to przylatuje helikopter z bossem. I tu pytanie - jak go pokonać? Strzelam z każdej giwery jaką mam - zero reakcji... 5 strzałów z rakietnicy też nic nie daje.... Jest na niego jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:38, DJ Danielus napisał:

Mam pytanko - jestem na statku i mam tu podłożyć ładunek. Jest to już chyba ostatnia
misja. Problem w tym, że kiedy podłożę ładunek i ucieknę na drugi koniec to przylatuje
helikopter z bossem. I tu pytanie - jak go pokonać? Strzelam z każdej giwery jaką mam
- zero reakcji... 5 strzałów z rakietnicy też nic nie daje.... Jest na niego jakiś sposób?

Grę przechodziłem bardzo dawno temu, ale o ile pamiętam to trzeba było wystrzelać załogę. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować