Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 20:37, Tomaszek92 napisał:

W w grze można poczuć strach?

Jeśli chodzi o strach typu jak w grze f.e.a.r. to nie ale czasem (jak kolega wyżej powiedział) coś wyskoczy zza rogu to można się przestraszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:46, 143872 napisał:

> W w grze można poczuć strach?
Jeśli chodzi o strach typu jak w grze f.e.a.r. to nie ale czasem (jak kolega wyżej powiedział)
coś wyskoczy zza rogu to można się przestraszyć :)

Ja się chyba przestraszyłem raz czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli boisz się zmutowanych małp, które wyskakują na ciebie z za rogu i zmutowanych ludzi wydających jakieś nienormalne odgłosy to tak;P
----------------------------------------------------------------
Ja właśnie doszedłem do etapu po uratowaniu Val z helikoptera i trochę mnie te małpy wkurzają- jaką bronią najlepiej z nimi walczyć i czy one tylko giną po celnych kilku strzałach w głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 21:55, Draxvoxdor napisał:

Ja właśnie doszedłem do etapu po uratowaniu Val z helikoptera i trochę mnie te małpy
wkurzają- jaką bronią najlepiej z nimi walczyć i czy one tylko giną po celnych kilku
strzałach w głowę?


Według mnie najlepszą bronią na zmutowane małpy jest (chyba mp-50, ale nie wiem czy nie pomyliłem nazwy, chodzi o broń która ma 50 naboi w magazynku, strzela dość szybko i szybko się przeładowuje). Najlepiej sprawdza się na krótki dystans, a jak wiadomo z mutantami na ogół walczymy na bliski kontakt.
Ewentualnie możesz użyć strzelby, jak chodzisz w ciasnych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 21:55, Draxvoxdor napisał:

Ja właśnie doszedłem do etapu po uratowaniu Val z helikoptera i trochę mnie te małpy
wkurzają- jaką bronią najlepiej z nimi walczyć i czy one tylko giną po celnych kilku
strzałach w głowę?

IMO najlepsze jest PG90 ;) Na "małpę" wystarczy jeden strzał w łeb ^^ Na te większe mutanty juz trzeba kilka strzałów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:56, szoszosz napisał:

swietna gra, kupilem za 19 zł, niezle wydana, od Cenegi. Dla mnie to była troche trudna
gra i niegdy jej nie przeszedlem.

Ja miałem problem w trzech momentach , ale jakoś sobie poradziłem. Grałem na drugim poziomie trudności,raz wszystkich ominąłem przebiegając po między nimi bo dopiero schodzili z helikopterów, innym razem miałem problem z wielkim trigenem, no i oczywiście trudno było na samym końcu. Grę przeszedłem bez kodów, a parę razy próbowałem wpisać, ale nie działały, bo z kolekcji z klasyki to nowsza wersja gry i kody nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:56, szoszosz napisał:

swietna gra, kupilem za 19 zł, niezle wydana, od Cenegi. Dla mnie to była troche trudna
gra i niegdy jej nie przeszedlem.


Potrzeba trochę samozaparcia. Warto zaliczyć tak ważny w branży tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłamczuszek czy moja pomyłka? Z tego co pamiętam, chwaliłeś się że gra jets totalnie łatwa, że przeszedłeś ją na najwyższm (albo 4 nie pamitam) poziomie trudności i że miałeś problem tylko w jednym miejscy... na lotniskowcu. Oczywiście mogę śie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 07:32, PAPISHON napisał:

Kłamczuszek czy moja pomyłka? Z tego co pamiętam, chwaliłeś się że gra jets totalnie
łatwa, że przeszedłeś ją na najwyższm (albo 4 nie pamitam) poziomie trudności i że miałeś
problem tylko w jednym miejscy... na lotniskowcu. Oczywiście mogę śie mylić.

Mylisz się i to na pewno z kimś innym, gra jest dla mnie momentami trudna na drugim poziomie trudnośći . Ja nie kłamię wychwalając się przy tym, że far cryaja na jakimś tam tródnym poziomie trudnośći przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie, Twój avatar i Twe posty rozpoznam wszędzie, więc to pomyłka nie jest. Najwyraźniej chwaliłeś, się że gra była dla Ciebie łatwa na drugim poziomie trudnośći.

PS. Zainwestuj w słownik ortograficzny.
Edit 2, Jednak się pomyliłem, nie poprawiłeś byków w poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem iż jest gdzieś do pobrania, ORGINALNA wersja Far Cry, która ich producenci udostępnili w internecie. Wie może ktoś skąd można go pobrać. Bo nie orientuję się w pobieraniu gier :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fileplanet.com, powinno być w dziale free games, czy coś. Jest tam jeszcze parę gier od Ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:37, Qbli napisał:

Fileplanet.com, powinno być w dziale free games, czy coś. Jest tam jeszcze parę gier
od Ubi :)

Ale przy instalacji gry trzeba podać kod, który dostajemy od ubi po rejestracji na ich stronie. Podczas rejestracji trzeba napisać , że jest sie z USA- bo gra jest tylko dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:37, Qbli napisał:

Fileplanet.com, powinno być w dziale free games, czy coś. Jest tam jeszcze parę gier
od Ubi :)

Wielkie Dzięki ;)... z tego co pamiętam, miałem kiedyś login na fileplanet :).

Tomaszek92 --> thx za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:12, PAPISHON napisał:

Szczerze wątpie, Twój avatar i Twe posty rozpoznam wszędzie, więc to pomyłka nie jest.
Najwyraźniej chwaliłeś, się że gra była dla Ciebie łatwa na drugim poziomie trudnośći.

PS. Zainwestuj w słownik ortograficzny.
Edit 2, Jednak się pomyliłem, nie poprawiłeś byków w poście :P

No Jeżeli na 2 poziomie trudnośći to mooooże tak. Sam nic nie pamiętam, wystarczy tylko myśleć i chować się a grę przejdziesz nie zauważony bez problemów. Nawet nie wiedziałem, że tak się wyróżniam, pewnie to przez awatar i nick, takie przezwisko trudno zapamiętać, a imiona tylko 2 razy widziałem na forum.

Yanek12
Jest też do ściągnięcia PoP piaski czasu(ang) Rayman RR, ale tam są ponoć reklamy nie do ominięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zobaczyć, że nie możemy zapisywać gry w dowolnym momencie, tylko z autosave''ów. Jednak za każdym razem jak włączam FC to nie ma żadnych zapisów w moim profilu i muszę zaczynać od nowa. Gram od wczoraj więc na razie to przeżyję, ale o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować