Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 18:08, choper napisał:

Zdążyłem zobaczyć, że nie możemy zapisywać gry w dowolnym momencie, tylko z autosave''ów.
Jednak za każdym razem jak włączam FC to nie ma żadnych zapisów w moim profilu i muszę
zaczynać od nowa.


Z tego co pamiętam to w FarCryu w są dwie zakładki z miejscem na zapisy. W jednej się zapisują levele a w drugim checkpointy. Tak więc wydaje mi się, że wystarczy jak na górze zmienisz widok, bo domyślnie pokazuje levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ często w trakcie rozgrywki pojawia się Blue screen, mimo że mój komputer spełnia wymagania sprzętowe z nawiązką. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 07:03, Diego Gonzales napisał:

Mam problem, ponieważ często w trakcie rozgrywki pojawia się Blue screen, mimo że mój
komputer spełnia wymagania sprzętowe z nawiązką. Co może być przyczyną?


Jaki masz dokładnie komputer?

masz oryginał ?

ściągnij najnowszego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 08:18, Pawlo09 napisał:

> Mam problem, ponieważ często w trakcie rozgrywki pojawia się Blue screen, mimo że
mój
> komputer spełnia wymagania sprzętowe z nawiązką. Co może być przyczyną?

Jaki masz dokładnie komputer?
756 MB, 1,8 Ghz karta graf. 128 MB GeForce 8600, DVD-ROM 12x
masz oryginał ?
Tak
ściągnij najnowszego patcha

Dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można zmienić poziom trudności, nie zaczynając gry od nowa?
W którym pliku trzeba którą linijkę i którą wartość zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - robię misję "Domek na drzewie" (jakoś tak) i moje pytanie brzmi - w jaki sposób można fatwo exterminować potwory? Jak wiadomo - jak już do Ciebie skoczą to po tobie, a amunicja szybko się kończy, nawet granatem trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz trafić w łeb potworka najlepiej z tej broni co ma 50 naboi, albo strzelby. Jak leci do ciebie trigen(a nie trafisz) to odsuń się do tyłu, trzymając shift.
-----------------------------------
Ja mam problem na początku w dziewiątej misji. Jeden najemnik ciągle strzela do mnie z rakiet, a go za cholerę nie mogę zobaczyć. Już z 10 razy robiłem tą misję i nic. Zawsze rakietą dostawałem:/ W dodatku gra mi się w tym momencie nie zapisuje i za każdym razem muszę kawał drogi iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 13:56, Draxvoxdor napisał:

Musisz trafić w łeb potworka najlepiej z tej broni co ma 50 naboi, albo strzelby. Jak
leci do ciebie trigen(a nie trafisz) to odsuń się do tyłu, trzymając shift.
-----------------------------------
Ja mam problem na początku w dziewiątej misji. Jeden najemnik ciągle strzela do mnie
z rakiet, a go za cholerę nie mogę zobaczyć. Już z 10 razy robiłem tą misję i nic. Zawsze
rakietą dostawałem:/ W dodatku gra mi się w tym momencie nie zapisuje i za każdym razem
muszę kawał drogi iść.

to się przyzwyczaj dio takich momentów bo będzie ic później więcej. A ten marc to może być nawet 1km, więc zamiast go szukać znajdź jakąś osłonę. A jak musisz już go szukać to przeczesz okolicę lornetką, szukaj jakiejś wieży wartowniczej na horyzoncie. W każdym razie jeśli jest ten 1km od ciebie to bez snajperki go nie zdejmiesz, wiec jesli jej nie masz, nie pozostaje nic innego jak pójść swoją drogą i nie wchodzic w jego pole widzenia (masz w końcu wskaźnik widoczności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 21:44, DJ Danielus napisał:

Mam pytanko - robię misję "Domek na drzewie" (jakoś tak) i moje pytanie brzmi - w jaki
sposób można fatwo exterminować potwory? Jak wiadomo - jak już do Ciebie skoczą to po
tobie, a amunicja szybko się kończy, nawet granatem trudno....

najlepiej nie schodzić z pomostów, a jeśli już poruszasz siedołem, weź Hummvee i tłucz z jego działka to powinno ułatwić rozprawę, bo jak idziesz na piechotę musisz walić w tułów krótkimi seriami i najlepiej używaj m4 bo reszta (AG 36, mp5, Falcon) jest za słaba. Na tym etapie nie zdobędziesz OICW, więc kolega wyżej źle ci radzi. Na dystans wal krótkimi seriami z m4, z bliska Jachammer też daje rady, a i najważniejsze: jeśli jakims cudem masz jeszcze naboje do snajperki to wiedz, że AWS''em położysz trigena jednym strzałem w korpus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem już do tej misji gdzie zaczyna się walka z grubasami. Jaką przyjąć na nich taktykę? Giną tylko od strzału w głowę? Jak chodzić by nie dostać z rakiety?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 08:57, Draxvoxdor napisał:

Doszedłem już do tej misji gdzie zaczyna się walka z grubasami. Jaką przyjąć na nich
taktykę? Giną tylko od strzału w głowę? Jak chodzić by nie dostać z rakiety?;P


jak się da to ich unikaj, oni wytrzymują kilka strzałów z rakietnicy...a jak już musisz walczyć to znajdź dobrze osłonięte miejsce na które palant nie wlezie i wal stamtąd seriami oraz granatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 08:57, Draxvoxdor napisał:

Doszedłem już do tej misji gdzie zaczyna się walka z grubasami. Jaką przyjąć na nich
taktykę? Giną tylko od strzału w głowę? Jak chodzić by nie dostać z rakiety?;P


Walka z nimi to banał, podbiegnij i całą serie z magazynka bądź 3-6 strzałów z porządnej "strzelby". Ewentualnie staraj omijać się rakiety jak już je wystrzelą, a tak to wal czym popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 09:13, oOreVenOo napisał:

> Doszedłem już do tej misji gdzie zaczyna się walka z grubasami. Jaką przyjąć na
nich
> taktykę? Giną tylko od strzału w głowę? Jak chodzić by nie dostać z rakiety?;P

Walka z nimi to banał, podbiegnij i całą serie z magazynka bądź 3-6 strzałów z porządnej
"strzelby". Ewentualnie staraj omijać się rakiety jak już je wystrzelą, a tak to wal
czym popadnie.

...i przede wszystkim wal w łeb a nie "gdzie popadnie", to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:46, zadymek napisał:

...i przede wszystkim wal w łeb a nie "gdzie popadnie", to podstawa.


Dziwne... ja wale gdzie popadnie i jakoś padają. One mają takie coś "zielonego" pośrodku... W to również można walić, nie koniecznie trzeba w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:16, oOreVenOo napisał:

> ...i przede wszystkim wal w łeb a nie "gdzie popadnie", to podstawa.

Dziwne... ja wale gdzie popadnie i jakoś padają. One mają takie coś "zielonego" pośrodku...
W to również można walić, nie koniecznie trzeba w łeb.

alw w łeb ja wpakjesz cały magazynek Jackhammera to padaja, tak samo jak wywalisz 3 strzały z AWM, za to w klate, czy ten punkcik można długo tłuc.

Draxvoxdor=>małpy?
Jeśli chodzi o te skaczace z niewidzialnością, to nie , nie są takie same. Trigeny nazwijmy je scuot''ami bo robią za czujki, są tak samo słabe jak najemncy w pancerzach, w końcu któraś kulka w klatkę tęż ich powali(conajwyżej w głowę muszą dostać więcej niz raz), za to w grubasa można wpakować 2 magazynki kulek 5.56 i padnie jeśli waliłeś w łeb, bo na klatkę przyjmie o wiele wiecej, tak samo snajperka AWM, wywalisz całą amunicję na klatę, a w głowę wywstarczą 3 strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem to walka z "niewidzialnymi" - jest na nich jakiś sposób? Idę - wskaźnik jest czerwony, gościa nie ma, idę dalej, a tu nagle z każdej strony we mnie nawalają, a na radarze i w lornetce ich nie widać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować