Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 13:53, Prateorian napisał:

Od jakiegoś czasu poszukuje telefonu do 300 zł . (nowy/używ.) MP3 , (aparat/kamera) ,
wejście na kartę pamięci .
Poradźcie coś ;)

Ja bym radził k750i lub k550i. Bardzo porządne telefony. Używane znajdziesz za 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:53, Prateorian napisał:

Od jakiegoś czasu poszukuje telefonu do 300 zł . (nowy/używ.) MP3 , (aparat/kamera) ,
wejście na kartę pamięci .
Poradźcie coś ;)

może nokia 3110 classic mam taką jest extra. bez sim locka w używanych myślę że kosztuje najwyżej do 3 stów . nowy bez sim locka - 400zł ma aparat 1.3 megapixel, video , mp3 , radio bluetooth , podczerwień . słuchawki mam w zestawie on jest z angli . polecam usb dokupic jest wejscie na karte ja sam mam 60MB.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:53, Prateorian napisał:

Od jakiegoś czasu poszukuje telefonu do 300 zł . (nowy/używ.) MP3 , (aparat/kamera) ,
wejście na kartę pamięci .
Poradźcie coś ;)

Radziłbym raczej SE w610i. Niezły aparat (matryca 2mpix), sporo pamięci wewnętrznej (70Mb i do zestawu dołączane co najmniej 512 na karcie M2)i świetny dźwięk (Walkman w wersji drugiej!), no i oczywiście Bluetooth, IRDA i EDGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Od dawna myślę nad zmianą telefonu . Długo rozmyślałem jaki ma być mój nowy model aż zobaczyłem Nokie 5300. Chciałbym się was poradzić czy telefon jest warty uwagi i ceny, a może ktoś z gramowiczów już go posiada i chętnie wyrazi swoją opinie na jego temat?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:16, napster6 napisał:

Nokie 5300. Chciałbym się was poradzić czy telefon jest warty uwagi i ceny, a może ktoś z gramowiczów już
go posiada i chętnie wyrazi swoją opinie na jego temat?

Moim zdaniem, przy tej półce cenowej nie znajdziesz lepszego telefonu.
Osobiście używałem go ponad 6 miesięcy (wtedy jeszcze w ogóle nie był znany) i nigdy nie miałem z tym modelem żadnych problemów. Później ludzie zaczęli kupować 5200 i ciągle słyszałem "O, mam taki sam telefon jak Ty" co zaczęło mnie wkurzać (więc go sprzedałem), bo 5200 to totalny szajs - taka "wersja dla ubogich", która zresztą teraz jest tylko 50 zł tańsza i dziwię się, że ludzie dalej kupują to badziewie zamiast 5300.
Po prostu nie zastanawiaj się dłużej i bierz Nokie 5300. Tutaj posty, w których trochę pisałem o tym telefonie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&pid=5490
http://forum.gram. pl/forum_post.asp?tid=474&pid=5499
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie jak ty , cenę telefon ma bardzo przystępna bowiem znalazłem go już za 345zł ,interesują mnie jeszcze trzy rzeczy. Otóż jaką dokładnie pojemność ma bateria w owym telefonie i czy jakość dźwięku z jego głośników jest dobra oraz ostatnie pytanie , jakoś nigdy nie spotkałem się z informacjami dotyczącymi jakości wyświetlacza tego modelu toteż interesuje mnie ile ma on kolorów ? A i jeszcze jedne , pisałeś że telefon miałeś pół roku , w tym czasie z pewnością zdarzyło ci się go upuścić . Ogólnie rzecz biorąc czy telefon jest dostatecznie wytrzymały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 19:26, napster6 napisał:

Myślę podobnie jak ty , cenę telefon ma bardzo przystępna bowiem znalazłem go już za 345zł ,

Fakt - bardzo tani teraz jest, bo gdy ja go kupowałem to kosztował on bodajże 200 zł (299zł?), na abonament chyba za 40 zł, na dość długi okres umowy.

Dnia 10.06.2008 o 19:26, napster6 napisał:

Otóż jaką dokładnie pojemność ma bateria

O baterii już pisałem w którymś z poprzednich postów:
"Całkiem nieźle się trzyma bateria. Przy moim słuchaniu muzyki (3-4 godziny dziennie) bateria starczała na 5-7 dni."

Dnia 10.06.2008 o 19:26, napster6 napisał:

czy jakość dźwięku z jego głośników jest dobra

Wiem tylko, że jakość dzwonków (w formacie mp3) jest bardzo dobra i głośna.
Natomiast muzyki przez głośnik nie zdarzało mi się słuchać.

Dnia 10.06.2008 o 19:26, napster6 napisał:

jakoś nigdy nie spotkałem się z informacjami dotyczącymi jakości wyświetlacza tego
modelu toteż interesuje mnie ile ma on kolorów ?

320 x 240 pikseli, 2 cale, True Color TFT o 262 144 kolorach

Dnia 10.06.2008 o 19:26, napster6 napisał:

A i jeszcze jedne , pisałeś że telefon miałeś pół roku , w tym czasie z pewnością zdarzyło ci się go upuścić .

Spadł mi kilka razy, z czego co najmniej 2 na płytki z wysokości 1-1,5 metra. Nie miał żadnych pęknięć, zadrapań, czy nawet rys.

Dnia 10.06.2008 o 19:26, napster6 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc czy telefon jest dostatecznie wytrzymały ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ponoć dobry:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/169519
SE w880i
Nie wiem,jaki jest dokładnie,bo nikt ze znajomych ani z rodziny go nie posiada.Wzoruję się tylko na opiniach użytkownikach z różnych stron,i znajomych z komisów.
Warty obejrzenia jest też:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/251082
SE W580i
oraz
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/181233
Nokia 6300
Taką ma kolega i sobie chwali,choć mówi,że szybko potrafi siąść bateria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:07, pan m. napisał:

Ten ponoć dobry:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/169519
SE w880i
Nie wiem,jaki jest dokładnie,bo nikt ze znajomych ani z rodziny go nie posiada.Wzoruję
się tylko na opiniach użytkownikach z różnych stron,i znajomych z komisów.
Warty obejrzenia jest też:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/251082
SE W580i
oraz
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/181233
Nokia 6300
Taką ma kolega i sobie chwali,choć mówi,że szybko potrafi siąść bateria.

Ja myślałem nad nokia E51 i Sony ericsson K800i jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:21, MLODY2K6 napisał:

/.../ > No to miejmy nadzieje ze moja N95 8Gb nie bedzie miala luzow a /.../

Jak juz będziesz miał tę Nokię N95, to podziel sie wrażeniami - tutaj, albo nawet lepiej na moim gramsajcie. Przymierzam sie do kupna i nie mogę się zdecydować N95, czy E90. Tyle opinii o tych aparatach, ale niektóre wydają mi się podejrzane. Nawet nie wiem, czy piszący opinie mieli kiedykolwiek taki aparat w ręku, nie mówiac o uzytkowaniu. A ja nie chciałbym sie zbytnio rozczarować i zależy mi na solidnej opinii. Teraz mam Nokię 6230i i brakuje mi lepszego aparatu fotograficznego, GPS i wyświetlania telewizji, albo filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:57, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > No to miejmy nadzieje ze moja N95 8Gb nie bedzie miala luzow a /.../
Jak juz będziesz miał tę Nokię N95, to podziel sie wrażeniami - tutaj, albo nawet lepiej
na moim gramsajcie. Przymierzam sie do kupna i nie mogę się zdecydować N95, czy E90.
Tyle opinii o tych aparatach, ale niektóre wydają mi się podejrzane. Nawet nie wiem,
czy piszący opinie mieli kiedykolwiek taki aparat w ręku, nie mówiac o uzytkowaniu. A
ja nie chciałbym sie zbytnio rozczarować i zależy mi na solidnej opinii. Teraz mam Nokię
6230i i brakuje mi lepszego aparatu fotograficznego, GPS i wyświetlania telewizji, albo
filmów.


Nie ma sprawy wszystko ci opisze wieczorem ewetualnie odezwij sie do mnie na gg kolo 23, numer masz na moim GS-ie wtedy bedziesz mogl zadawac pytania i bedziesz mial odpowiedzi na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 18:13, SerVius napisał:

Ja myślałem nad nokia E51 i Sony ericsson K800i jak myślicie


Ja polecam Sony Ericssona k800i sam go mam i jestem zadowolony więc spokojnie ci go polecam.Ma MP3 aparat 3.2 same gadżety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 18:13, SerVius napisał:

Ja myślałem nad nokia E51 i Sony ericsson K800i jak myślicie


Hmm ... Nie wiem do czego potrzebujesz telefonu , jeśli nie jest ci jakoś specialnie potrzebny symbian ( E51 ) to radziłbym ci wybrać K800i . Jeśli chcesz pstrykać fotki to bierz soniaka bo one są w tej kategorii najlepsze
, a jeśli potrzebujesz komórki do bardziej biurowej pracy ( symbian ) to bierz tą nokię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kompletnie z tobą.
E51=biuro,praca
K800i=rozrywka,zabawa

E51
http://www.skapiec.pl/site/cat /200/comp/254273
K800i
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/96850

Jak widać,K800i jest tańszy(od 479 złotych),a E51 droższy(od 699 złotych).Radzę też zobaczyć moje propozycje,podane w innym poście.

EDIT-Musiałem poprawić linki.
EDIT2-Jednak się nie chce poprawić.Skopiuj link tam,gdzie wpisujesz adres strony,a potem usuń spację pomiędzy cat a /200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam zamiar zamienić moją nokie 6300 na motorole ROKRz6. Mam pytanie czy ktoś z użytkowników ją ma/miał, jak się sprawuje, jak gra na głośniku i słuchawkach. Nie chce tutaj opinii typu: "Motorola ma słabą baterie", "Motorola ma powalone menu, nie wiadomo co gdzie jest".
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 18:20, pan m. napisał:

Zgadzam się kompletnie z tobą.
E51=biuro,praca
K800i=rozrywka,zabawa


A ja nie. Prócz kamery, która zawsze w telefonach było bajerem na który nie można polegać to prawda jest taka, że Symbian=mnóstwo rozrywki i zabawy, czyli w każdym calu polecam ten telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem,Symbian jest ciekawy i można się nim bawić,ale telefony Nokii serii E są robione pod jakieś biura,firmy.Wszyscy operatorzy reklamowali ten fon jako"dla firm".Tylko nie wiem,co to E znaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się