Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 13:50, mikim napisał:

Jaki budżet?

Chciałbym coś do 1000zł ale może być trochę więcej o ile telefon naprawdę będzie warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za trochę ponad 1000 zł dostaniesz, jeśli złapiesz okazję, Nokię N95. Bogate funkcje multimedialne, dobry aparat, Symbian czy gry N-Gage to niektóre z zalet tego telefonu. Słyszałem jednak, że bateria jest dosyć słaba. Innych telefonów polecić Ci nie mogę, bo z tej kategorii cenowej tylko N95 miałem w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno używanego Sony Ericssona K800i to dobry pomysł? Czy często się w nim coś psuje (oprócz zasłonki od aparatu oczywiście)? Pytam, bo chcę wiedzieć, czy jest sens kupowania telefonu bez gwarancji, bo fundusze mam dosyć nieduże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

czy ktos kupowal telefon w erze na umowe lub inaczej juz z tym ze telefony sa bez sim locka? czy w tych telefonach jest "czysty" soft czy od ery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 13:24, mikim napisał:

Czy kupno używanego Sony Ericssona K800i to dobry pomysł? Czy często się w nim coś psuje
(oprócz zasłonki od aparatu oczywiście)? Pytam, bo chcę wiedzieć, czy jest sens kupowania
telefonu bez gwarancji, bo fundusze mam dosyć nieduże.

Jeśli kupisz w dobrym stanie to nie będziesz miał problemu,używam k800i od dobrego roku w ciężkich warunkach,wiele razy był mokry,kilka razy leżał w błocie itd (jeżdżę na motocyklu w terenie) i jak narazie wszystko ładnie działa choć jest już trochę pokiereszowany
Słabym punktem jest chyba tylko gniazdo które(u mnie) nie zawsze dobrze łączy z oryginalną ładowarką (dopiero jak ruszę to się np włączy ładowanie) choć może to tez trochę wynika z mojego użytkowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem. Otóż rozwaliłem sobie mp4 (usiadłem na nim) ekranik poszedł, nie chcą mi naprawić, ale jakoś się żyje. Telefon mój świetlane lata ma już za sobą (taka nokia z kolorowym wyświetlaczem i rozkładaną klawiaturą), więc zastanawiam się czy lepszym wyjściem zamiast kupowania nowego odtwarzacza nie byłoby zaopatrzenie się w muzyczny telefon tak około 500/600zł. Zastanawiam się na LG Cookie-myślicie, że to dobry wybór, czy jest jakaś lepsza alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... LG Cookie nie widziałem na oczy, ale w kategorii, którą podałeś, mogę polecić Sony Ericssony: K770i albo K800i. Oba są dosyć podobne, jednak K770i jest wyraźnie mniejszy. Nie wiem, czy w cenie detalicznej klasyfikują się do takiej kategorii cenowej, ale w internecie powinieneś je wyłapać w podobnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję sobie kupić telefon. Nie wypasiony, w miarę tani, długo na baterii, może być mp3, sms, mms, i to co oczywiste. Macie jakieś propozycje? Zwykły telefon. Proszę o podanie modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k770 ssie, moj brat go ma i po pol roku z telefonem dzieja sie dziwne rzeczy... (nie mozna dzwonic przy sieci 3g, menu czasem strasznie zamula) i ten dziadowski aparat, niby 3mega ale nie umywa sie do tego z k800i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie bardzo mnie te SE nie przekonują, przede wszystkim dlatego, że ta karta micro SD ma pojemność tylko do 2Gb (tak przynajmniej wyczytałem), a szukam czegoś co połączyłoby odtwarzacz i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 20:05, mikim napisał:

W tych SE są M2, słyszałem, że max do 2 GB, więc w sumie na jedno wychodzi :P.

No więc właśnie. Za mało pamięci, a po za tym nie wiem czy można zwykłe słuchawki z mini-jackiem podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 20:04, Mroczny_Baran napisał:

Powiem szczerze, że nie bardzo mnie te SE nie przekonują, przede wszystkim dlatego, że
ta karta micro SD ma pojemność tylko do 2Gb (tak przynajmniej wyczytałem), a szukam czegoś
co połączyłoby odtwarzacz i telefon.

Gdzie żeś to wyczytał...? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą telefonu, a zielony na tym polu jestem jak ogóreczek. Tak naprawdę to potrzebuję by mógł obsługiwać dwie karty SIM od różnych operatorów i by miał znośny czas czuwania baterii. Jakość zdjęć mam raczej w nosie, bo od fotek to jest aparat. Cena jak najmniejsza, może jakiś telefon oferowany z umową.
Nad czym polecacie się zastanowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 19:36, Mroczny_Baran napisał:

Witam!
Mam problem. Otóż rozwaliłem sobie mp4 (usiadłem na nim) ekranik poszedł, nie chcą mi
naprawić, ale jakoś się żyje. Telefon mój świetlane lata ma już za sobą (taka nokia z
kolorowym wyświetlaczem i rozkładaną klawiaturą), więc zastanawiam się czy lepszym wyjściem
zamiast kupowania nowego odtwarzacza nie byłoby zaopatrzenie się w muzyczny telefon tak
około 500/600zł. Zastanawiam się na LG Cookie-myślicie, że to dobry wybór, czy jest jakaś
lepsza alternatywa?

IMO będzie jednak lepiej jeśli kupisz sobie odtwarzacz czy to mp3 czy to mp4. Słyszałem już wiele "muzycznych" telefonów, sam kiedyś chciałem kupić tą rozkładaną nokię, i powiem ci, że jakość dźwięku jest znacznie lepsza w mp3 niż fonie. Nie spotkałem jeszcze telefonu, który grałby na poziomie dobrego odtwarzacza choćby creative. Więc polecam ci mp3 od creativa choćby mu vo- jest tani, pojemny, ma equalizer, nie wymaga kabli i jest bardzo miły w użytkowaniu. Poza tym jest cholernie solidny- mój ma już 2.5roku i ciągle gra i ma się dobrze (tylko słuchawki wymieniłem ale teraz opatentowałem wynalazek z taśmą i mam je już blisko rok:)) Prawda jest taka, że telefon po 2latach już raczej nie nadaje się do użytkowania... Więc ja radzę kupuj dobry odtwarzacz a telefon niech służy do tego do czego powinien- do rozmów i smsów a nie do zajechania baterii słuchając muzyki:) No chyba, że ktoś poleci ci na prawdę dobry muzyczny telefon który będzie dobrze grał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz telefon muzyczny to polecam z całym sercem Motorole ROKR E8, można ją dorwać za ok 500zł albo jeszcze taniej ze słuchawkami na bluetooth.
Witcher1990 ta rozkładana nokia to pewnie było jakieś dziadostwo z systemem a to się nie nadaje to słuchania muzyki.
Motorola E8 świetnie odtwarza muzykę na słuchawkach (ale nie z tych z zestawu) ale ty prawdopodobnie masz swoje i będą one pasować bo telefon ma wyjście mini jack 3,5mn.posiada świetną klawiature która się zmienia po włączeniu odtwarzacza mp3/kamery. FastScroll (pół-księżyc) który służy do przewijania muzyki, plików działa na podobnej zasadzie jak w ipodach. W rzeczywistości jest ładniejszy i do jego rozmiarów można się przyzwyczaić.

20090603224805

20090603225111

20090603225454

20090603225608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minijackach się nie orientuję, ale jeśli o to chodzi, to mam słuchawki hmp 70, i maja fast port a z drugiej strony wejście na tego jacka, telefon kup SE, możesz w nim zmienić prawie że wszystko, tak więc dobierzesz odpowiedni sterownik dźwięku.

Aha, ja w moim k850 posiadam 4gb, więc źle przeczytałeś;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam G1. Choć telefon sprzedaje Era - to jest on produkcji HTC.. a to mówi samo za siebie. Z marketu można zassać za darmo setki tysięcy fajnych aplikacji w tym genialny Shazam... wiecie o czym mówię?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się