Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam telefon HTC z Windows Mobile 6.5. Standardowy interfejs jest jednak dla mnie denerwujący.. Wiem, jak przywrócić domyślny ekran Today, ale nadal nie mogę uzyskać efektu siatki w menu, który jest we wszystkich telefonach z tym systemem z wyjątkiem tych HTC :/

Jest jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 08:56, Erunn0 napisał:

Mógłby ktoś polecić dobre telefony na androidzie gdzieś tak w granicy 600-800zł?

Sony Ericsson Live Walkman lub
Samsung Galaxy S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić mi jakiś pancerny telefon, który będzie miał szybki soft, solidną obudowę, dobrą baterię i jakiś aparat powiedzmy że 2mpx mi starczy. Może ew mieć slot na karty pamięci micro lub te większe sd chyba.
Chodzi mi o jakiś starszy telefon, może coś podobnego do k750i którego mam już po 3 właścicielu i który po 5-6latach życia dalej jest w dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu widze bardzo dobre rady, miałem 2 samsungi, później kolejne dwa dostałem używane każdy jeden to jedno wielkie gówno a nie telefon. Znajomi mówią to samo. Samsung robi inne dobre sprzęty ale telefony im nie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 20:13, zerohunter napisał:

Lol, Samsung jest największy na rynku, a Ty mówisz że im nie wychodzą?

To, że ktoś ma duży udział w rynku nie oznacza, że robi dobre produkty (tak, MS, patrzę na was) :)

Anyway - z pancernych nie-samsungów to dobra jest Xperia Active, solidny telefon i dobre wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2012 o 22:07, Henrar napisał:

Anyway - z pancernych nie-samsungów to dobra jest Xperia Active, solidny telefon i dobre
wsparcie.

chodzi mi o zwykły telefon starszego typu np taki jak k750i a wy mi z dotykowymi telefonami za 500zł wyjeżdżacie. To ma być coś taniego 100-200zł za używany ale solidny i niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:20, Witcher1990 napisał:

chodzi mi o zwykły telefon starszego typu np taki jak k750i a wy mi z dotykowymi telefonami
za 500zł wyjeżdżacie. To ma być coś taniego 100-200zł za używany ale solidny i niezawodny.

No to prosta taktyka: jak K750i ci podszedł, to kup następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:20, Witcher1990 napisał:


> Anyway - z pancernych nie-samsungów to dobra jest Xperia Active, solidny telefon
i dobre
> wsparcie.
>
chodzi mi o zwykły telefon starszego typu np taki jak k750i a wy mi z dotykowymi telefonami
za 500zł wyjeżdżacie. To ma być coś taniego 100-200zł za używany ale solidny i niezawodny.


SE c702. Miałem po k750i, niezawodny, przeżył upadki, piach, kąpiel w stawie.
Duży wyświetlacz, dobry aparat, na pewno zmieścisz się w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:20, Witcher1990 napisał:


> Anyway - z pancernych nie-samsungów to dobra jest Xperia Active, solidny telefon
i dobre
> wsparcie.
>
chodzi mi o zwykły telefon starszego typu np taki jak k750i a wy mi z dotykowymi telefonami
za 500zł wyjeżdżacie. To ma być coś taniego 100-200zł za używany ale solidny i niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:42, kaczek93 napisał:

Co sądzicie o LG Swift L5?
Jest teraz na przedłużenie umowy w Mixie. Warto się nim zainteresować?


A masz jakieś alternatywy do niego?
Ogólnie to imho średni wybór: stosunkowo słaby procek (jak dla androida ICS) i bardzo mała rozdzielczość w 4 calach.
PS Choć jak patrzę, to na mgsm zbiera pozytywne opinie. Ale wszystko zależy od tego, czy masz coś jeszcze do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Z tych bez dopłaty to mam jeszcze do wyboru Galaxy mini 2.
Reszta z tych lepszych wiąże się z dopłatą minimum 400zł, a raczej nie jestem aż tak napalony na smartfona aby aż tyle dopłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 18:40, Blackhand napisał:

Jako, że mój mocno leciwy SE W200i powoli dogorywa (póki co pojawiają się problemy z
ładowaniem, bateria też niezbyt dobrze już "trzyma"), szukam czegoś nowego.
Może mi ktoś coś polecić? Widełki cenowe - raczej do 600-700 zł (może trochę więcej),
telefon na raty (w abonamencie) odpada, używki raczej też. Oprócz standardowych wymagań
(dzwonienie, SMSy ;)) chciałbym, by jakoś tak w miarę dało się przeglądać strony internetowe
(choć nie wiem, jak to wygląda na telefonach, na PSP jest masakra), miał wifi (coby w
domu lub w okolicach hotspotów nie bulić za dostęp do Internetu), w miarę przyzwoitą
baterię i by dało się pograć na nim w gry z obu Humble Bundle for Android (co oznacza
telefon z Androidem ofc :)) - Anomaly, EDGE, Osmos*, Toki Tori*, World Of Goo*, Avadon:
The Black Fortress, Canabalt, Cogs, Snuggle Truck*, Swords & Soldiers*, Zen Bound 2 (szczególnie
zależy mi na tych oznaczonych *, jak któraś z pozostałych w ogóle nie "chodzi" na telefonach
to nie szkodzi :)).
Poza tym telefon musi mieć normalnego jacka, żadnych dziwactw - standardowo dwa
kanały i masa. Mile widziane też normalna obsługa plików multimedialnych (wrzucam pliki
do określonego folderu na karcie pamięci i odtwarzacz w telefonie "widzi" je bez żadnych
ceregieli), choć bez tego jakoś przeżyję - do słuchania muzy mam Sansę Fuze :).


Odświeżam :). Polecanej mi Xperii Neo V nie idzie dostać poza komisami i Alledrogo, a te opcje nie wchodzą w grę. Coś innego spełniającego powyższe wymagania? (nie mam jakichś szczególnych preferencji co do marki, ale siostra ma Samsunga, w którym zdechł dotyk, nie wiem tylko, czy to problem tego konkretnego modelu (dość powszechne są w nim problemy z ekranem) czy Samsungów w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 09:56, Henrar napisał:

SE Ray lub Live With Walkman? Bebechy te same co Neo V, tylko aparat inny (no i LWW jest
mniejszy).


LWW był polecany wraz z Xperią, podejrzewam, że podobnie będzie z jego dostępnością :). Jak już Sony, to może nie SE - mam "pod bokiem" salon firmowy Sony, ale telefonów Sony Ericsson nie mają, tylko i wyłącznie samo Sony :D. A Ray "trochę" wykracza poza moje widełki, tysiaka na telefon nie wydam. Ale dzięki za dobre chęci, może to zmotywuje jeszcze kogoś do pomocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się