Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 15:15, czapla56 napisał:

/.../
Wiem... Przecież w swojej N95 też mam wifi ;)


heh a jaką masz normlal czy Black Edition 8 giga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:08, Sir Braveheart napisał:

> /.../
> Wiem... Przecież w swojej N95 też mam wifi ;)

heh a jaką masz normlal czy Black Edition 8 giga ??


Normalke ma ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:12, chlondziu napisał:

Ale to normalnie łączysz się przez EDGE-a czy wi-fi? Kurde jak ja oglądam strony prze
edge to trochę ściąga danych za za każde 50 kb danych w orange chcą chyba 25 gr :/


To kupujesz starter Orange Free na kartę albo kupujesz usługę mobilnego dostępu do netu np za 60 zł masz 500 mb. W simplusie są bardzo ciekawe pakiety internetowe, Era teraz też wprowadza Blueconnect na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Chciałbym się dowiedzieć, czy w Sonym Ericssonie k700i można ustawić tapetę na cały ekran?
Po pierwszym uruchomieniu tego telefonu zdołałem sprawić aby była ona na cały ekran, jednak później zacząłem korzystać z motywów, a teraz gdy ustawiam tapetę, to nie jest ona na cały ekran. Na górze i na dole są paski z motywu którego wczesniej używalem.
Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej. ostatnio pytałem o telefony. najbardziej pasuje mi SE k800. jest coś w tej klasie i cenie, za czym powinienem się rozejrzeć, czy może k800 będzie jednak najlepszym wyborem w tej kategorii?
jest jakaś różnica między k800 a k800i?
niedługo będę w Anglii. w przeliczeniu na złotówki - jeśli tam kupię telefon, wyjdzie taniej? rozglądać się tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 19:03, szypek26 napisał:

hej. ostatnio pytałem o telefony. najbardziej pasuje mi SE k800. jest coś w tej klasie
i cenie, za czym powinienem się rozejrzeć, czy może k800 będzie jednak najlepszym wyborem
w tej kategorii?


Warto spojrzeć także na Nokie 6300. Jest ona troszkę droższa - o jakieś 50 zł, ale nie ustępuje "klasą". Ma sporo funkcji, a co najważniejsze - przepiękny wyświetlacz. 16 mln kolorów robi swoje, obraz jest bardzo ładny i wyraźny.

W kręgu zainteresowania może też znaleźć się Samsung D900i. Telefon ten wyposażony jest w aparat 3 mpx, niezły wyświetlacz, można na nim odtwarzać pliki .pdf, .doc, .xls, a także filmy w formacie .MPEG. Sam w poniedziałek będę go miał.

Dnia 19.07.2008 o 19:03, szypek26 napisał:

jest jakaś różnica między k800 a k800i?


Prawdę mówiąc, to nie spotkałem się z wersją bez literki "i".

Dnia 19.07.2008 o 19:03, szypek26 napisał:

niedługo będę w Anglii. w przeliczeniu na złotówki - jeśli tam kupię telefon, wyjdzie
taniej? rozglądać się tam?


Nie orientuje się z cenami telefonów w Anglii, ale może i są one tanie - radzę spojrzeć na Ebay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:02, master matrox napisał:

Warto spojrzeć także na Nokie 6300. .

a tą brałem pod uwagę. jest ładniejsza od SE, ma lepszą klawkę, obudowę i wyświetlacz, ale niestety, kiepski aparat i bateria robią swoje. tu wygrywa SE, chociaż, gdybym mógł, wsadziłbym bebechy SE do tej Nokii ^^

Dnia 19.07.2008 o 21:02, master matrox napisał:

W kręgu zainteresowania może też znaleźć się Samsung D900i.

a pfe...

Dnia 19.07.2008 o 21:02, master matrox napisał:

Prawdę mówiąc, to nie spotkałem się z wersją bez literki "i".

;]

Dnia 19.07.2008 o 21:02, master matrox napisał:

Nie orientuje się z cenami telefonów w Anglii, ale może i są one tanie - radzę spojrzeć
na Ebay.

a spojrzę, spojrzę. ale Ebay to jednak nie sklepy, chociażby londyńskie

czy ktoś wie, jak się mają ceny telefonów w Anglii do tych w Polsce? chodzi o SE k800i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:02, master matrox napisał:

> hej. ostatnio pytałem o telefony. najbardziej pasuje mi SE k800. jest coś w tej
klasie
> i cenie, za czym powinienem się rozejrzeć, czy może k800 będzie jednak najlepszym
wyborem
> w tej kategorii?

Warto spojrzeć także na Nokie 6300. Jest ona troszkę droższa - o jakieś 50 zł, ale nie
ustępuje "klasą". Ma sporo funkcji, a co najważniejsze - przepiękny wyświetlacz. 16 mln
kolorów robi swoje, obraz jest bardzo ładny i wyraźny.

W kręgu zainteresowania może też znaleźć się Samsung D900i. Telefon ten wyposażony jest
w aparat 3 mpx, niezły wyświetlacz, można na nim odtwarzać pliki .pdf, .doc, .xls, a
także filmy w formacie .MPEG. Sam w poniedziałek będę go miał.

> jest jakaś różnica między k800 a k800i?

Prawdę mówiąc, to nie spotkałem się z wersją bez literki "i".

> niedługo będę w Anglii. w przeliczeniu na złotówki - jeśli tam kupię telefon, wyjdzie

> taniej? rozglądać się tam?

Nie orientuje się z cenami telefonów w Anglii, ale może i są one tanie - radzę spojrzeć
na Ebay.


Jeśli chodzi o NOKIE 6300, fakt, że jest to super telefon. Mnogośc funkcji, super wyświetlacz i metalowa obudowa robią swoje. Aparat też jest b. dobry, ale nie pamiętam jaką ma rozdzielczość.
Jeśli chodzi o Samsunga, to zdecydowanie polecam model U900. Jest on trochę masywniejszy od swojego poprzednika U700, ale ma parę ciekawostek. Po pierwsze aparat 5 megapixeli. Super zdjęcia bo widziałem. Drugie, to brak klawiszy kursora! Dziwne, ale prawdziwe, bo w tymże miejscu ma dotykowy miniwyświetlaczyk, który zmienia swoje "klawisze" w zależności od tego co się dzieje z telefonem. Np., gdy chodzimy po menu, wyświetlają się strzałki, a gdy przyjdzie SMS, wyświetla się kopertka i dotykamy wyświetlaczyka i czytamy SMS. Uważam, że to super rozwiązanie. A jeśli chodzi o SE to model K850i jest najciekawszy. Menu podobne do wszystkich SE, aparat 5 megapixeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 22:13, szypek26 napisał:

a tą brałem pod uwagę. jest ładniejsza od SE, ma lepszą klawkę, obudowę i wyświetlacz,
ale niestety, kiepski aparat i bateria robią swoje.

Aparat nie jest najgorszy. Oczywiście tylko pod warunkiem, że nie oczekujemy od komórki robienia zdjęć na poziomie dobrych aparatów fotograficznych ;) A bateria rzeczywiście jest okropna - przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje dwa, maksymalnie trzy dni... Ale poza tymi dwoma sprawami naprawdę nie ma na co narzekać, nawet gdyby bardzo się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 22:13, szypek26 napisał:

a tą brałem pod uwagę. jest ładniejsza od SE, ma lepszą klawkę, obudowę i wyświetlacz,
ale niestety, kiepski aparat i bateria robią swoje. tu wygrywa SE, chociaż, gdybym mógł,
wsadziłbym bebechy SE do tej Nokii ^^


Czy ja wiem, że aż taki gorszy aparat?
Kumpel robił zdjęcia i wychodziły dobrze. Nawet gdy jakiś przedmiot był w ciągłym ruchu, to na zdjęciu nie był rozmazany, coś a''la "stabilizator".

Co do baterii - racja. Niestety, krótko trzyma, ale to przez ten piękny wyświetlacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 18:43, KrzyCH1995 napisał:

Hej.
Chciałbym się dowiedzieć, czy w Sonym Ericssonie k700i można ustawić tapetę na cały ekran?
Po pierwszym uruchomieniu tego telefonu zdołałem sprawić aby była ona na cały ekran,
jednak później zacząłem korzystać z motywów, a teraz gdy ustawiam tapetę, to nie jest
ona na cały ekran. Na górze i na dole są paski z motywu którego wczesniej używalem.
Proszę o szybką odpowiedź.

Miałem kiedyś ten telefon i nie pamiętam dokładnie, ale chyba w niektórych motywach da się na cały ekran, a w innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 10:08, HELMOOT1 napisał:

Szukam telefonu z dobrym aparatem, ale wyłączając te z najwyższej półki (np. Nokie serii
N).

Jeśli chcesz mieć dobry aparat to kup sobie np. : Sony Ericsson k800i 3,2 mp AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko.

Otóż w telefonach istnieje coś takiego jak simlock, czyli telefon działać będzie tylko pod wybraną kartę sim (z danej sici, albo tą jedną jedyną - różnie).
Ale... Czy dana karta SIM, będzie działać w każdym telefonie, który simlocka nie ma. Znaczy się, czy te karty już takich blokad nie mają?
Pytanie może nawet trochę głupie, ale chce się upewnić, bo mam telefon na abonament w Erze, kupuje sobie telefon bez simlocka (ale tak "osobno" kupuje, nie w Erze) i skoro nie ma on simlocka to mam pewnośc, że karta z mojego abonamentu będzie w nim działać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:43, Tokix napisał:

Nokia n95
Nokia n82
Sony Ericsson k850i
Sony Ericsson C902

Przecież napisał, że telefonów z górnej półki nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Simlock jest na telefon, a nie na kartę. Jeśli telefon nie ma tej blokady, to wchodzi tam simka każdego operatora bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się