Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 16:58, pan m. napisał:

Mieszkam na wsi:/


Na razie 3G działa tylko w kilku miastach w Polsce - m.in. Warszawa, Trójmiasto, Łódź, Bydgoszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:01, pan m. napisał:

A ja myślałem że polska to rozwinięty kraj i 3G jest wszędzie:(


Jeszcze nie. Choć z drugiej strony, ponoć Japończycy stwierdzili że 3G to kiepski wynalazek i wprowadzają telefonię IV generacji. Nie wiem dokładnie na czym ma ona polegać.

[EDIT]
Wystarczy, że wyjadę 15km poza Bydgoszcz i też już nie mam zasięgu 3G. Zresztą w swoim aparacie mam włączone tylko GSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w roku jeżdzę do Rzeszowa,zobaczę wtedy jak ten wynalazek działa.Druga osoba też musi mieć w chwili dzwonienia do niej 3G dostępne,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie N73 to bardzo dobry telefon,mam zapełnione 500MB,słyszałem że jak zapełnię całe 2GB to telefon będzie wolno chodził,ja Ci tego nie potwierdzę bo jeszcze nie wiem.Ma bardzo ładny wygląd,duży wyświetlacz i dobrą baterię.

Z alternatyw to byłaby K800i od Sony Ericssona,tańsza od N73 a ma bardzo podobne funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 08:57, pan m. napisał:

Jak dla mnie N73 to bardzo dobry telefon,mam zapełnione 500MB,słyszałem że jak zapełnię
całe 2GB to telefon będzie wolno chodził,ja Ci tego nie potwierdzę bo jeszcze nie wiem.Ma
bardzo ładny wygląd,duży wyświetlacz i dobrą baterię.

Z alternatyw to byłaby K800i od Sony Ericssona,tańsza od N73 a ma bardzo podobne funkcje.

Ja jak miałem jeszcze mojego k750i i zapełnioną kartę to tel chodził rzeczywiście wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc :)

Szukam szukam i znaleźć nie moge nic fajnego. A chodzi o abonament na tel. Zależy mi na abonamencie(ERA) do 40 zl, gdzie sa tanie/darmowe sms (jak najwiecej :D), darmowe min itp. mnie nie obchodza, poniewaz praktycznie nie dzwonie. W ostatecznosci moze byc tez oferta na karte. Prosze, moze ktos sie w tym bardziej orientuje i mi pomoże i doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:46, pan buba napisał:

Proszę Was o pomoc :)

Szukam szukam i znaleźć nie moge nic fajnego. A chodzi o abonament na tel. Zależy mi
na abonamencie(ERA) do 40 zl, gdzie sa tanie/darmowe sms (jak najwiecej :D), darmowe
min itp. mnie nie obchodza, poniewaz praktycznie nie dzwonie. W ostatecznosci moze byc
tez oferta na karte. Prosze, moze ktos sie w tym bardziej orientuje i mi pomoże i doradzi.


Minuty sa wymienialne na sms''y. Wejdz na strony Ery izobacz sobie, tak trudno sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Co sądzicie o SE K770i ?
Chce kupić nowy telefon i zastanawiam się nad tym modelem.. myślę też również nad modelem K550i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się