Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam 2 pytania.

1. Czy nokia 6280 to dobry telefon ???

2. Mógłby mi ktoś doradzić jakiś dobry, sprawdzony sklep internetowy z komórkami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakis telefon do 1000zł? Mysle nad n81 i samsungiem g800.. Co o nich sadzicie? i macie moze jakis duzy portal gdzie mozna poczytac opinie uzytkownikow o teleofnach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:16, ThoruS napisał:

Polecicie jakis telefon do 1000zł? Mysle nad n81 i samsungiem g800.. Co o nich sadzicie?
i macie moze jakis duzy portal gdzie mozna poczytac opinie uzytkownikow o teleofnach?


Mam dla ciebie 2 strony

http://gsm.magazyn.pl/

www.telepolis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce skonvertowac filmik ale ciągle nie pasuje mi rozdzielszczosc bo nie ma takiej jak ma w telefonie a mam samsung j700 rozdzielczość 128x160. mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytania.

1. Czy nokia 6280 to dobry telefon ???

2. Mógłby mi ktoś doradzić jakiś dobry, sprawdzony sklep internetowy z komórkami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja chce na telefon przeslać przez kablem USByo wyświetla sie ze ,, szybkość przesyłania klatek pliku video nie jest obsługiwana przez ten fplder to jak ja ma zmieniać ten forma plików na komórkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:16, ThoruS napisał:

Polecicie jakis telefon do 1000zł? Mysle nad n81 i samsungiem g800.. Co o nich sadzicie?
i macie moze jakis duzy portal gdzie mozna poczytac opinie uzytkownikow o teleofnach?


Nie bierz samsunga jak coś to ta nokia bardzo fajna ;)Albo jakiś sony ericson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:36, kubeq24 napisał:

Nie bierz samsunga jak coś to ta nokia bardzo fajna ;)Albo jakiś sony ericson.


mam k750i.. wiesza sie, muli, nie mam tylnej klapki:P trageida..

a mozecie powiedzec tak mniej wiecej o wadach i zaletach n81? mowa o wersji 2gb;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na zmianę fona. Wybór padnie prawdopodobnie na Samsunga E250. W zasadzie jestem zdecydowany na ten model ale wolałbym się jeszcze upewnić co do paru kwestii:

- czy jest on wytrzymały ?

- czy radio i odtwarzacz mp3 dobrze się spisuje ?

- czy słuchawki dołączone do telefonu dają dźwięk dobrej jakości i czy są one wytrzymałe ?

+ ogólne wrażenia z użytkowania tegoż fona mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem co mój kolega o nim mówił: "Ostatni raz takie gó*** kupiłem". Szczegółów,oprócz tego,że dolna część obudowy lata po miesiącu użytkowania,nie znam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam J700, ale zaryzykuję :)

Dnia 01.09.2008 o 18:57, KŁEJK napisał:

- czy jest on wytrzymały ?


Tak, kolega miał go przez pewien okres, i kiedyś chciał mi udowodnić, że ten telefon jest niezniszczalny, rzucając nim o ścianę. Niestety, nie przeżył zrzucenia z 3 piętra z wielką prędkością uderzając o kamienną posadzkę, wiem, skończony debil z niego ;)

Dnia 01.09.2008 o 18:57, KŁEJK napisał:

- czy radio i odtwarzacz mp3 dobrze się spisuje ?


Jak dla mnie to największa zaleta J700. Co prawda głośnik to najgłośniejszych nie należy, ale dźwięk jest czysty, bez żadnych szelestów czy nie wiadomo czego. Zaś radio dobrze łapie fale, ale niestety, słuchawki służą za antenę, ale myślę, że tak jest w większości fonów.

Dnia 01.09.2008 o 18:57, KŁEJK napisał:

- czy słuchawki dołączone do telefonu dają dźwięk dobrej jakości i czy są one wytrzymałe


Tak, są wytrzymałe, przetrwały rzucenie o ścianę ;P Dźwięk jest znakomitej jakości.

Dodam, że moje J700 ma baaaardzo dobry mikrofon i dobrze słychać co szepce pod nosem osoba z którą rozmawiamy ;D

Dnia 01.09.2008 o 18:57, KŁEJK napisał:

+ ogólne wrażenia z użytkowania tegoż fona mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Czy istnieje aplikacja do ujawnienia numeru zastrzeżonego ?
Jest mi niezbędna.
Rok szkolny się zaczął, no i pierwsze pogróżki mi telefonem poszły....
Wolę rozwiązać sprawę w inny sposób, a niżeli wyzywanie przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:02, simonemaster22 napisał:

Ja to ogólnie nie lubię Nokii , jak lubisz takie klimaty wysuwany to polecam LG Shine
- moja mama ma i jest zadowolona



tylko ze jest w nim niefajny dzojstick znaczy rolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyż mój telefon LG B250 nie chce się włączyć świeci się czerwona dioda o góry tylko (mówię tu o ładowaniu bo jest rozładowany) i włącza się na ładowanie i się wyłącza i po pięciu minutach znowu się włącza itd...
Czy zna ktoś odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Otóż moja siostra posiada Samsunga E250, nie ma on USB i szukam tutaj sposobu żeby można było przesyłać muzykę, tapety itp. Lepiej kupić taki mały klucz na usb który komunikuje się z telefonem za pomocą bluetooth czy może kupić czytknik kart SD i wszystko zgrywać?! Nie wiem jak to zrobić, doradźcie coś.

http://www.gral.pl/preview/Anycom/AnycomUSB-200BluetoothUSB_21.html
http:// www.gral.pl/preview/ModeCom/Czytnikkartpamieci35_cali_USB2_0ModeCom3-kolorypanela_56 .html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytnik kart pamięci na pewno przyda się nie tylko do SGH E250, będzie można z niego korzystać z wielu urządzeń posiadających karte pamięci.

Bloototh na pewno szybciej przesyła dane niż USB, ale kosztowny jest...

Weź jakiś nie drogi zewnętrzny czytnik kart pamięci, na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się