Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 13:52, MLODY2K6 napisał:

Bardzo dobry telefonik. Mialem go i polecam jedyna rzecza jaka odstaje od dzieijszych
telefonow to aparat tam jest 2mpx i widac ogrmna roznice miedzy nim a taka N73 z tym
ze N70 jest duzo od niej szybsza, polecam telefonik jest naprawde wart zakupu.


Dzięki wielkie za pomoc jade kupić puzniej :D wrzuce jakieś fotki telefoniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do N73...mam mały problem ze swoją.

Otóż gdy chcę nawiązać połączenie wideo,a nie głosowe(z telefonem SE K800i który Videorozmowy ma) wyświetla mi się komunikat:
"Połączenie wideo nieobsługiwane przez sieć"
Co mam w tej sytuacji zrobić by videorozmowy działały?

Mam telefon w simplusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie kupisz to na allegro kup sobie jeszcze na wyswietlacz folie poliweglanowa. Naprawde sie przydaje. i pokrowiec taki materialowo siatkowy tyle ze NOKI. Ale nie kupuj go na allegro bo tam jest drozej. Na allegro chca 38zl + przesylka a w NOKI jest za 32zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:05, pan m. napisał:

Dzięki,za chwilę zadzwonię.Rozumiem,że do konsultanta Plusa,tak?


Tak 2601 podajesz swoj pluskod i Ci mowi. Jak sobie uruchomisz to daj znac zobaczymy jak 3G dziala na dlugie dystanse ja tez mam w plusie tyle ze mam nieskonczonosc do plusa wiec i takze nieskonczonosc wideorozmow do plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wieczorem zadzwonię do nich.

Chyba nie muszę nigdzie dzwonić;)

Wycinek z strony Plusa:

"Usługę Videorozmowa można aktywować i dezaktywować przy pomocy Krótkich Kodów

Aktywacja usługi: wpisz *101*11*03# a następnie wciśnij klawisz ''zadzwoń''.

Po aktywacji usługi koszt minuty połączenia Videorozmowy jest równy kosztowi minuty połączenia głosowego.

Dezaktywacja usługi: wpisz *101*00*03# następnie wciśnij klawisz ''zadzwoń".

Chyba o to chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze az tak gleboko sie nie zaglebialem. Poprostu ja swoja usluge Videoromow uruchamialem ponad 2 lata temu i wtedy tak sie to robilo, zreszta to duzo pewniejszy sposob niz sms. Konsultant wtedy mi potwierdzi ze usluga zostala aktywowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż napisałem to i dostałem za chwilę SMS że VideoCall został aktywowany...jak wpisze *101# to też mi wyświetla że mam aktywną usługę.Ale jak chciałem do tego gościa zadzwonić to dalej mi się wyświetla:
"Połączenie wideo nieobsługiwane przez sieć"
Dopiero o północy uaktywnią czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, czy ktos moze ma Motorole V8? Aktualnie mam Nokie 3110c i nosze sie z zamiarem wymiany na ów Motke. Moze ktos mi powiedziec kilka słow o niej? chodzi mi o slowa uzytkownika o ogolne sprawowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje kolezanka miała i po miesiącu sie wyzbyła, niby wszystko fajnie ładny wyglad itd ale jak przyszlo co do czego to bateria potrafiła trzymac az dzien a to nie ejst za duzo jak na telefon tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:37, 663marcin napisał:

Znacie jakąś stronę z darmowymi motywami na Sony Ericssona?

Jest tego pełno, wystarczy poszukać w google. Polecam choćby zedge.net, warto też poszukać na deviantart.com. Ale jak mówiłem, stron z motywami jest bardzo dużo, wystarczy że poszukasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:44, Marcinos07 napisał:

> Znacie jakąś stronę z darmowymi motywami na Sony Ericssona?
Jest tego pełno, wystarczy poszukać w google. Polecam choćby zedge.net, warto też poszukać
na deviantart.com. Ale jak mówiłem, stron z motywami jest bardzo dużo, wystarczy że poszukasz.
;)


Oczywiście ,że szukałem ale znajduje mi tylko jakieś fora, na których zresztą też nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwny problem z funkcją "wyświetlaj informacje od sieci" (czyli np jak się jest w Krakowie, to pisze "Kraków").
Otóż w moim telefonie Nokia 5310 ta funkcja... nagle przestała działać. Miałem ją ustawioną w aktywnym trybie gotowości, ale teraz wyskakuje mi "trzeba wybrać opcję ogólnych wskaźników, aby w aktywnym trybie gotowości zobaczyć wszystkie informacje tego typu". Jak ustawie sobie w aktywnym trybie gotowości na "wskaźniki ogólne" (tam powinna się wyświetlać informacja od sieci) to się nie wyświetla. Jak wyłącze aktywny tryb, to na ekranie informacja od sieci i tak się nie wyświetla (a mam ją włączoną w opcjach!). Jak mam włączone to i to - to samo.
Ktoś wie jak to rozwiązać? Z tymi wskaźnikami ogólnymi, które mi wyskakują jak chce włączyć tą opcje w aktywnym trybie gotowości.
Najlepsze to jest jednak to, że to mi dzialało i... nagle zniknęło. Przedwczoraj patrzę a tu się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się