Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Takie małe pytanie względem naszych sieci komórkowych. Czy to prawda że z Play''a i do Play''a jest z każdej sieci za sms i rozmowy dużo drożej? Np.: z Play''a do Orange? Nie orientuje się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 18:06, KamcioBoy napisał:

Takie małe pytanie względem naszych sieci komórkowych. Czy to prawda że z Play''a i do Play''a jest z każdej sieci > za sms i rozmowy dużo drożej? Np.: z Play''a do Orange? Nie orientuje się za bardzo.

Z sieci Play do innych sieci jest normalnie.
Ale już do Play z innych sieci jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś ochronnego do LG KC 550 tzn nie chcę aby obudowa i ekran się rysowały. Dzisiaj patrzałem na futerały takie podpinane do paska zamykane na magnes. I mam pytanie: czy ten magnes nie uszkodzi wyświetlacza? Bo jeśli futerał kosztuje 20 zł to wszystkiego można się spodziewać.
Bardziej podoba mi się takie coś:
http://www.allegro.pl/item575050840_lg_kc550_rubber_case_kc_550_bezkonkurencyjny.html
Ale czy za taką cenę też można zaufać, że to jest coś dobrego? Dzisiaj się pytałem gostka z obsługi w jakimś salonie to mówił, że nie wie o co mi chodzi, ale, że takie nakładane matują wyświetlacz przez wilgoć, która się tam dostaje czy coś takiego. Może nie chodziło mu akurat o taki rodzaj pokrowca, ale nie chcę ryzykować. Doradził by mi ktoś kto się na tym zna coś odpowiedniego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 18:06, KamcioBoy napisał:

Takie małe pytanie względem naszych sieci komórkowych. Czy to prawda że z Play''a i do
Play''a jest z każdej sieci za sms i rozmowy dużo drożej? Np.: z Play''a do Orange? Nie
orientuje się za bardzo.

jest tak jak balduran2 napisal, inne sieci tak jakby bojkotuja Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:56, choper napisał:

Szukam czegoś ochronnego do LG KC 550 tzn nie chcę aby obudowa i ekran się rysowały.
Dzisiaj patrzałem na futerały takie podpinane do paska zamykane na magnes. I mam pytanie:
czy ten magnes nie uszkodzi wyświetlacza? Bo jeśli futerał kosztuje 20 zł to wszystkiego
można się spodziewać.
Bardziej podoba mi się takie coś:
http://www.allegro.pl/item575050840_lg_kc550_rubber_case_kc_550_bezkonkurencyjny.html
Ale czy za taką cenę też można zaufać, że to jest coś dobrego? Dzisiaj się pytałem gostka
z obsługi w jakimś salonie to mówił, że nie wie o co mi chodzi, ale, że takie nakładane
matują wyświetlacz przez wilgoć, która się tam dostaje czy coś takiego. Może nie chodziło
mu akurat o taki rodzaj pokrowca, ale nie chcę ryzykować. Doradził by mi ktoś kto się
na tym zna coś odpowiedniego? :)

kiedys bardzo poluarne byly takie cale gumowe nakladki i nie zauwarzylem zeby u kogos pogarszaly one jakosc wyswietlacza, zawsze mozesz sobie zwiekszyc jasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że niedługo będzie koniec współpracy Sony z Ericssonem. Podobno Ericsson posatnowił już nie inwestować w telefony ponieważ popyta spadł i sprzedaż malała lecz nieoficjalnie się mówi że sony nie chciało się zgodzić na to aby ich nowy telefon który miał być dla graczy był pod marką PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy temat odpowiedni; jak nie - proszę mnie opieprzyć, ale nic lepszego nie znalazłem.

Mam telefon na kartę (Orange Go). Sms kosztuje mnie 18 groszy, minuta - 60 groszy. To trochę dużo. Pomijam tańsze połączenia/wiadomości wewnątrz Orange, bo aż tak dużo ich nie uskuteczniam. Wysyłam sporo sms-ów do kilku osób, które są porozrzucane w różnych sieciach, dlatego przeniesienie się do danej sieci dla tanich sms-ów wewnętrznych odpada. Dzwonię na tyle mało (może 10 minut miesięcznie), że można to pominąć.
Przyglądając się ofertom operatorów (w sumie tylko prepaid wchodzi w grę), zauważyłem, że Heyah ma tanie opcje. W "równej taryfie" mam 44 grosze za minutę (tak, Play - wiem) i 14 za sms, a w "multipakiecie" mógłbym mieć droższe rozmowy (do 70 groszy) ale za to 300 esemesów po 2 grosze sztuka, co w sumie oscylowałoby koło moich miesięcznych potrzeb.
Dlatego pytam - ma ktoś numer w Heyah? Jak to jest z tymi cenami? Wszystko tak, jak piszą? Faktycznie tanio do każdej sieci? Nie kroją za coś? Itp itd... Proszę o wypowiedzi...!
Przecierpię inny numer, bo jak mam czekać X czasu na list, X czasu na załatwienie u Orange, X czasu na dotarcie listu do operatora i 7 dni na zmianę numeru, a do tego Francuzi zakasują mnie na 61 złotych, to ja dziękuję za taki interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem tematu o grach na komorke wiec pisze tutaj. Jesli jest taki to prosze mnie odeslac do niego:D
Moglby mi ktos polecic jakas gre pilkarska podobna do rwal footballa i PESa tylko ze taka bardzo bardzo trudna bo te gry wczesniej wymienine sa dla mnie na najtrudniejszym poziomie za latwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który telefon jest lepszy? LG KU990 czy Samsung F480? Jak wygląda oglądanie filmów na samsungu i czy nie zacina się tak trochę. Czy jest płynie. Nie znam się i wolę się dopytać niż kupić gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Dziś dostanę SE w910i i pytanie brzmi czy muszę formatować baterię? Jeśli tak to ile godzin itd? Czytałem, że tych "nowych" telefonów formatować nie trzeba (a raczej baterii), inni mówią, że trzeba by lepiej bateria trzymała.

Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba. Należy natomiast pamiętać o cyklach ładowania (pełne naładowanie i rozładowanie przynajmniej raz na miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę kupić kartę M2 8GB do telefonu, który już opisywałem (w910i)? Czytałem, że 4GB to max, ale sporo ludzi w necie mówi, że nawet 32GB będzie działać?

Czy faktycznie mogę wsadzić do komórki kartę 8GB a nawet 32?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma slot M2, więc TEORETYCZNIE będzie działać.
sprawa softu, fon jest w miarę nowy.
nie wiem czy fona nie zamuli, SE nie posiadam i nie zamierzam.
Powinno być dobrze, ale wejdź na forum SE/w910, na pewno ktoś próbował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:03, Sarturias napisał:

Czy mogę kupić kartę M2 8GB do telefonu, który już opisywałem (w910i)? Czytałem, że 4GB
to max, ale sporo ludzi w necie mówi, że nawet 32GB będzie działać?

Czy faktycznie mogę wsadzić do komórki kartę 8GB a nawet 32?

moze byc troche wolniejszy bo jednak 8gb to troche jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się