Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 10:29, Bartkula napisał:

> sms i żeby muzykę mp3 odtwarzało - na to stawiam największy nacisk;p
Polecam Ci Samsunga Avile, sam ją mam. Smsy pisze się bardzo wygodnie, bo po obróceniu
ekranu o 90 stopni pojawia się klawiatura qwerty, czego Corby nie ma. Ogólnie Corby jest
w podobnej cenie, ale uboższy.


Ale jeśli chodzi o wygląd to Corby mi się bardziej podoba...
Dlatego nie wiem... mówie, najbardiej mi zalezy na sms, muzyce, grach ewentualnie, przede wszystkim bateria która długo trzyma i wygląd fajny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:52, kuki288 napisał:


> > sms i żeby muzykę mp3 odtwarzało - na to stawiam największy nacisk;p
> Polecam Ci Samsunga Avile, sam ją mam. Smsy pisze się bardzo wygodnie, bo po obróceniu

> ekranu o 90 stopni pojawia się klawiatura qwerty, czego Corby nie ma. Ogólnie Corby
jest
> w podobnej cenie, ale uboższy.

Ale jeśli chodzi o wygląd to Corby mi się bardziej podoba...
Dlatego nie wiem... mówie, najbardiej mi zalezy na sms, muzyce, grach ewentualnie, przede
wszystkim bateria która długo trzyma i wygląd fajny;p

a bedziesz korzystał z internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził kto ma Avillę, a kto Corby, ja się zastanawiałem nad nowym telefonem dotykowym, pomyślałem o Avilli, a tu się okazało że mają ją 4 osoby w szkole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie będe korzystał z internetu prawie wcale, albo... wcale;p Corbyego ma moja koleżanka widziałem go, miałem go w ręce ale tylko przez kilka sekund bo musiałem się zmywać od niej więc... sry;p A o Avilli nic nie wiem, nikt w szkole go nie ma itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.
Mam kontakty z książki adresowej telefonu zapisane w Microsoft Outlook. Czy jest jakaś możliwość aby te kontakty, pojedynczo lub całościowo, zapisać w postaci pliku (plików), a następnie w innym telefonie (SE W995) przywrócić je do książki adresowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:52, kuki288 napisał:

Ale jeśli chodzi o wygląd to Corby mi się bardziej podoba...
Dlatego nie wiem... mówie, najbardiej mi zalezy na sms, muzyce, grach ewentualnie, przede
wszystkim bateria która długo trzyma i wygląd fajny;p

Z wyglądu to mi się Avila bardziej podoba, no i ma qwerty przydatne do smsowania, której Corby nie ma. Ogólnie to polecam forum o Avilii, tam możesz wyczytać sporo opinii o avilii, są też porównania z Corby. Adresu nie będę podawał ale wpisz w google samsung-avila i pojawi się jako trzeci link bodajże ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:20, Bartkula napisał:

> Ale jeśli chodzi o wygląd to Corby mi się bardziej podoba...
> Dlatego nie wiem... mówie, najbardiej mi zalezy na sms, muzyce, grach ewentualnie,
przede
> wszystkim bateria która długo trzyma i wygląd fajny;p
>
Z wyglądu to mi się Avila bardziej podoba, no i ma qwerty przydatne do smsowania, której
Corby nie ma. Ogólnie to polecam forum o Avilii, tam możesz wyczytać sporo opinii o avilii,
są też porównania z Corby. Adresu nie będę podawał ale wpisz w google samsung-avila i
pojawi się jako trzeci link bodajże ;) Pozdro


Hmm... nie wiem. Jeszcze pies doszedł do kolejki... albo pies albo komórka...;/ Trudny wybór;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:25, kuki288 napisał:

Nie nie będe korzystał z internetu prawie wcale, albo... wcale;p Corbyego ma moja koleżanka
widziałem go, miałem go w ręce ale tylko przez kilka sekund bo musiałem się zmywać od
niej więc... sry;p A o Avilli nic nie wiem, nikt w szkole go nie ma itp.

najwiekszym a raczej olbrzymim minusem corby jest brak 3g i wi-fi dlatego pytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:38, lord0 napisał:

> Nie nie będe korzystał z internetu prawie wcale, albo... wcale;p Corbyego ma moja
koleżanka
> widziałem go, miałem go w ręce ale tylko przez kilka sekund bo musiałem się zmywać
od
> niej więc... sry;p A o Avilli nic nie wiem, nikt w szkole go nie ma itp.
najwiekszym a raczej olbrzymim minusem corby jest brak 3g i wi-fi dlatego pytalem



A po co mi WiFi... a 3g to co to ?:D jak byś jeszcze mógł wyjaśnić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:40, kuki288 napisał:

> > Nie nie będe korzystał z internetu prawie wcale, albo... wcale;p Corbyego ma
moja
> koleżanka
> > widziałem go, miałem go w ręce ale tylko przez kilka sekund bo musiałem się
zmywać
> od
> > niej więc... sry;p A o Avilli nic nie wiem, nikt w szkole go nie ma itp.
> najwiekszym a raczej olbrzymim minusem corby jest brak 3g i wi-fi dlatego pytalem



A po co mi WiFi... a 3g to co to ?:D jak byś jeszcze mógł wyjaśnić;p

3g pozwala na intenet bezprzewodowy przez siec komorkowa do 7,2mbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... czy tylko ja mam takie wrażenie, czy naprawdę wybór telefonów jest teraz wręcz tragiczny...? Gdy trzy lata temu wymieniałem maszynkę, nie wiedziałem co wybrać, bo tak wiele pomysłów i ciekawych modeli było. Teraz też nie wiem co wybrać - bo absolutnie żaden nie przekonuje mnie w pełni...

W związku z tym, na razie jedno pytanie: czy jest tu na sali jakiś (nie)szczęśliwy posiadacz 5800 XpressMusic i mógłby coś (nie)dobrego powiedzieć o tym telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 20:24, Zauri napisał:

telefonik do 400zl, dla dziewczyny, aparat foto, mp3, radio i wygodna klawiaturka do
sms, polecacie cus?

w580i pink :-) co do klawiatury to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:58, RedSqll napisał:

Nie posiadam ale powiem, że 5530 jako jakość/cena jest lepszy od 5800.


Być i tak może, ale go w ofercie (niestety) ni mam. Za to mam 5800 i to w bardzo przystępnej cenie; mam też raporty o takiej sobie baterii i kapryśnym ekranie, stąd też poszukuję opinii z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić nowego T-Mobile G1 (w Polsce Era G1) za 100 funtów (jakieś 500zł) więc cena okazyjna patrząc na ceny w sieci (1400zł). Dlatego chciał bym się o nim trochę dowiedzieć od kogoś kto ten telefon posiada. Może mi ktoś o nim coś powiedzieć? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o serii motoroli V ? Głownie mi chodzi o v3, v8 i v9 :D Wydają się mało wytrzymałe ale słyszałem opinie zupełnie inne. Jestem ciekaw więcej opini na temat tych telefonów bo widziałem że na allegro v3 są nawet po 50 zł :) Chyba się opłaca. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../
Jak za 50 zł i to w dobrym stanie to można wziąć, chociażby tylko po to, żeby zobaczyć co to za telefon. Chociaż, kiedyś w "Gadżecie" na TVN turbo, V3 uznali za najgorszy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 07:42, Markush napisał:

/...ciach.../
Jak za 50 zł i to w dobrym stanie to można wziąć, chociażby tylko po to, żeby zobaczyć
co to za telefon. Chociaż, kiedyś w "Gadżecie" na TVN turbo, V3 uznali za najgorszy telefon.


No właśnie dlaczego ? Podajcie + i - :D Jak coś ciekawego tam mówili o v3 to podziel się z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 14:45, POZDRO-Grizzly napisał:

> /...ciach.../
> Jak za 50 zł i to w dobrym stanie to można wziąć, chociażby tylko po to, żeby zobaczyć

> co to za telefon. Chociaż, kiedyś w "Gadżecie" na TVN turbo, V3 uznali za najgorszy
telefon.
>

No właśnie dlaczego ? Podajcie + i - :D Jak coś ciekawego tam mówili o v3 to podziel
się z tym :)

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=576#parametry /Nie patrz na komentarze tych co mówią, że to syf i że lepiej wziąć np. n73...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się