Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Krl.krl ma rację, ja w swoim telefonie mam naciskowy, ale mówię że dotykowy, to się różni od tego w iPhonie, który wg. mnie jest najlepszy z dotykowców, a bawiłem się nim chwilę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:58, krl_krl napisał:

> dotyk to nacisk,
Porównaj wyświetlacz rezystancyjny (naciskowy) i pojemnościowy (dotykowy) a poczujesz
różnicę.
> on wykrywa temp. ciała
Bzdura, wręcz idiotyzm. Wtedy mógłby nie działać w upalne dni. A działa.
Nie pamiętam na jakiej zasadzie on działa, jak chcesz wiedzieć to zapraszam na google.


Dzięki za uświadomienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Era pomyślała co wybrać dla siebie! Era G1 ma dosyć przestarzały wygląd, a HTC Hero G2 wygląda podobnie jak Era G1 a mimo to ma o wiele nowocześniejszy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem również na samsungu d900i - też jej nie wykrywa. Tak samo jak komputer przez adapter. Tylko nokia. Ciekawe czy przez nokię podłączoną do pc dało by rade żeby ją wykryć. W ogóle jest szansa zeby działała na samsungu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 18:19, Traitor napisał:

W jakiej sieci są najkorzystniejsze pakiety internetowe?

mBank mobile: 100MB za 5zł.

E:
http://pl.engadget.com/2009/11/20/engadget-radzi-wybieramy-taryfe-internetowa-dla-smartfona-cz/
http://pl.engadget.com/2009/11/28/engadget-radzi-wybieramy-taryfe-internetowa-dla-smartfona-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś taniego w miarę możliwości ( coś do 400 zł ) telefonu z ekranem dotykowym. Słyszałem że SAMSUNG AVila jest właśnie taki i Corby. Który mi polecicie? A może jakiś nie wymieniony wcześniej przeze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 09:39, Etnies napisał:

Jaki telefon dotykowy do max 600zł możecie mi polecić ?

A co ma mieć ten "telefon dotykowy"? Jakieś konkretne funkcje czy tylko ot tak dla szpanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem w ręku Avillę, i nie zrobiła dobrego wrażenie, może dlatego że jestem do iPhonów przekonany;]

Btw, nie wiem po ile chodzi omnia 2, ale tego nawet na oczy nie oglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:21, kuki288 napisał:

Szukam jakiegoś taniego w miarę możliwości ( coś do 400 zł ) telefonu z ekranem dotykowym.
Słyszałem że SAMSUNG AVila jest właśnie taki i Corby. Który mi polecicie? A może jakiś
nie wymieniony wcześniej przeze mnie?



A ja jeszcze dodam że chce żeby telefon miał dosyć dobrą baterię, wygodnie się pisało sms i żeby muzykę mp3 odtwarzało - na to stawiam największy nacisk;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby będącej posiadaczem telefonu SonyEricsson W995.
Zamierzam takowy aparat kupić i interesują mnie opinie wynikające z użytkowania - plusy i minusy.
Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:59, kuki288 napisał:

> Szukam jakiegoś taniego w miarę możliwości ( coś do 400 zł ) telefonu z ekranem
dotykowym.
> Słyszałem że SAMSUNG AVila jest właśnie taki i Corby. Który mi polecicie? A może
jakiś
> nie wymieniony wcześniej przeze mnie?


A ja jeszcze dodam że chce żeby telefon miał dosyć dobrą baterię, wygodnie się pisało
sms i żeby muzykę mp3 odtwarzało - na to stawiam największy nacisk;p

Polecam Ci Samsunga Avile, sam ją mam. Smsy pisze się bardzo wygodnie, bo po obróceniu ekranu o 90 stopni pojawia się klawiatura qwerty, czego Corby nie ma. Ogólnie Corby jest w podobnej cenie, ale uboższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się