Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2010 o 15:48, Mikex napisał:

Zgadzam się ;) Tereny poza miastem wypadają dosyć blado na tle bardzo szczegółowych i pięknych (WENECJA!!:D) miast ;/

No, ale najważniejsze, że główne miejsca rozgrywki są prześliczne i klimatyczne. Wcześniej wspomniana Wenecja, szczególnie dzielnica karnawałowa. Prześliczna. No i ta atmosfera.

>Ciekawe, czy ktoś zebrał je wszystkie?
Ja i powiem Ci, że bardzo przyjemnie się je zbierało i poznałem dzięki nim wiele ciekawych zakamarków miasta. :)

Co do terenów poza miastem, to mogliby zrobić mniejszą jakoś kwiatków, ale ustalić, dużo większy zakres widoczności co by lepiej wyglądało.

Pernia@
Spojlera używam, by nie zaśmiecać tematu, ale widzę, że próbujesz go zaśmiecać za wszelką cenę.

Spoiler

Nie chcesz spamować, to czemu to robisz ? Ja nie chcę, więc nie będę komentował całych tych wszystkich głupot, które piszesz. ;) A teraz już się uspokój, bo odbierasz mi znowu przyjemność korzystania z forum i po za tym propagujesz piractwo. A no racja, przecież w przypiętym poście pisze, o tym, jak wgrać cracka i w razie problemów pisać na forum, sorki zapomniałem o tym. :(

Ja tylko proponuję założyć oddzielny temat dla PC''towców, by Oni mogli się wypowiadać na tematy dotyczące ich platformy, bez przeszkadzania konsolowcom i na odwrót. No, ale racja, jestem okropny, bo chcę ty tylko trochę porządku. Wybacz mi. :( No, ale skoro uważasz, że to jest zabranianie pisania innym użytkownikom, to Twój problem.

Naucz się czytać i liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:00, Kraju napisał:

Każde wydanie miało mieć DLC z konsoli. Ale Ubisoft ostatnio stało się takim Microsoftem
czy EA sprzed kilku lat. Takim Activision się stało, że tylko zyski. No nic zobaczymy
już za kilka dni.


Dobra, poleciał e-mail do Ubi Poland. Zobaczymy, co z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wystąpię, jako ten "oczekujący". Skoro premiera jest 04.03.2010r, to czemu na oficjalnym sklepie cenegi podane jest, że "dostępne od 05.03.2010r"? Chodzi im o datę wysyłki, czy też już przewidywaną datę dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:20, sule napisał:

Dobra, poleciał e-mail do Ubi Poland. Zobaczymy, co z tego wyniknie...


Albo leją to co napisałeś, albo napiszą że sami nie wiedzą. Co by nie było, na pewno nie będzie nas graczy satysfakcjonowało.

plada
Bo na gramie jest chyba data wysyłania paczek. Bo oficjalna polska premiera AC2 to chyba właśnie 5.03. Ale i tak myślę że gram.pl zacznie wysyła już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:20, sule napisał:

Dobra, poleciał e-mail do Ubi Poland. Zobaczymy, co z tego wyniknie...

Napisałem na ich forum i dostałem taką odpowiedź.

"My understanding is that ALL versions on PC include all the DLC, the difference comes by way of the maps which some collectors editions had and standard does not

Hope that helps."

Wychodzi na to, że DLC są, ale w zwykłej nie ma dodatkowych map :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Premiera BF''a chyba w piątek jest, ale w MM od rana można kupić. Z fifą 10 podobnie było. Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy ma swoją datę premiery. ;p

Damianuss1@ Czyli takie EK, ale z samymi mapkami z EK bez innych pierdół ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:27, Kraju napisał:

A co nam mają dać te dodatkowe mapy? I czy są warte kupna tylko w empiku?

Ostatecznie rozumiem to tak, że wszystkie wersje PC mają te dwa DLC, a w reszcie (kolekcjonerka i ta edycja) są po prostu jeszcze jakieś dodatkowe misje =D. Sacrebleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo się trochę zgubiłem. W Polsce w wersji PC nie ma Uplay. To wim. A co z tymi debilnymi zabezpieczeniami? Cyz mimo to warto kupić AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobała Ci się jedynka - jasne, w dwójce jest wszystko lepsze :) Mimo zabezpieczeń zamówiłem, mam neta więc mi to wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak z tym uplay? Będzie w polskiej wersji czy zostanie wycięte? Bo jeżeli nie zostanie to zawsze można zarejestrować się na inny kraj (jak np. w Livie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:50, darth_16 napisał:

Mam pytanie, bo się trochę zgubiłem. W Polsce w wersji PC nie ma Uplay. To wim. A co
z tymi debilnymi zabezpieczeniami? Cyz mimo to warto kupić AC?


Ma być też łatka obchodząca to zabezpieczenie, czyli można będzie grać bez neta. Tzn przynajmniej tak Ubi powiedziało, oby dotrzymało obietnicę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie zauważyłem tego, a tak się męczyłem przy tym. ^^ Chyba akurat jak atakował mnie ośmiornica patrzyłem coś na YT. Zachciało mi się grać w AC2 znowu. Sobie dzisiaj albo jutro odpalę. Przypomniało mi się o lokacji z EK, do której wcale nie zaglądałem. Ciekawe co tam w niej ciekawego znajdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie forum rosyjskiego wydawcy AC2 i trafiłem na wersję kolekcjonerską dostępną w Rosji:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=ru&tl=pl&u=http://ru.akella.com/Game.aspx%3Fid%3D2293&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhjxrEkDDixKWhWZnkcWB8BiiU11IQ
Trochę szkoda, że taka edycja nie pojawi się u nas, szczególnie boli fakt braku soundtracku i artbooka - ten z części pierwszej bardzo mi się podobał, podobnie jak inne gadżety z AC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba figurka Ezio z mojego EK. Bardzo szczegółowa, a zarazem ładna. ;) Zdobi mój regał. Po za tym, czy to jest normalne, że w Rosji jest, a u nas nie ? Edit: Chodzi mi o EK, bo u nas bieda edyszyn normalnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować