Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

No a ja musze zebrac pewnie z 200 zeta :| (wersja na xa ) ale gre kupie pod warunkiem ze zostanie spolonizowana :) bo w wersja ang jakos nie mam ochoty grac ;) mam nadziej ze cenega sie postara i tym razem :)

KrwawyMarcys

wiesz nie zwróciłem uwagi :| szkoda ze juz sprzedalem AC moze i coś w tym jest ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja tez to zauważyłem,później jak Desmond z nią rozmawia to chyba zauważa podobieństwo...(i może coś źle widziałem ale miała cos z palcem?) Na pewno zostanie to wyjasnione w 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 21:27, WIkitory napisał:

Spoiler

Ja tez to zauważyłem,później jak Desmond z nią rozmawia to chyba zauważa podobieństwo...(i
może coś źle widziałem ale miała cos z palcem?) Na pewno zostanie to wyjasnione w 2.


Spoiler

Jesli chodzi o palec to znak ze jest assasynem... Bo kazdy z nich w ramach inicjacji ma skracanny ten palec czyli ona jest po naszej stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>bo w wersja ang jakos nie mam ochoty grac ;) mam nadziej

Dnia 27.04.2009 o 20:57, miodus napisał:

ze cenega sie postara i tym razem :)

No nie gadaj, że uważasz, że to była dobra polonizacja? W porównaniu z wersją angielską ci ''aktorzy'' brzmieli jak pierwsi lepsi ludzie z ulicy. Jedynie Kowalewski z Olbrychskim trzymają poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do większości (podkreślam - większości, nie całości) polonizacji ta w AC była nie najgorsza, o wiele lepsza niż choćby w Mass Effect, gdzie Pan Dorociński mimo wcześniejszych zapewnień wyszedł strasznie drętwo. Moim skromnym zdaniem oczywiście ;P

PS. Polonizacje przeważnie wychodzą gorzej od wersji oryginalnych. Niewielu rodzimych aktorów potrafi tak dobrze operować głosem jak ich zachodni koledzy, nasi zazwyczaj stawiają na operowanie twarzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 12:58, Calia napisał:

>>bo w wersja ang jakos nie mam ochoty grac ;) mam nadziej
> ze cenega sie postara i tym razem :)
No nie gadaj, że uważasz, że to była dobra polonizacja? W porównaniu z wersją angielską
ci ''aktorzy'' brzmieli jak pierwsi lepsi ludzie z ulicy. Jedynie Kowalewski z Olbrychskim
trzymają poziom.

zgadzam sie z toba chociaz az tak tragicznie nie bylo :) chodzi mi o to zeby zrozumiec fabule w 100 % to jest dla mnie najwazniejsze nie chce sie domyslac w wresji ang o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sama grałam najpierw w wersję angielską i jedyne co mogłam to napawać się kunsztem aktorskim ;) Ale mimo [nareszcie!] całkowicie rozumianej fabuły [i sterowania q= ] zęby mnie bolą jak słyszę pannę Stilman [jakkolwiek by się jej nie pisało] /= Że o żebraczkach nie wspomnę. Po angielsku błagały. Po polsku zawodzą. ''PROszę nie odchODŹcie!'' [Nie zamieniam się w pokemona tylko próbuje oddać momenty w których babka gada jakby ją kto dźgał szpilką w tyłek] Dlatego lubię spolszczenia kinowe. Napisy niby odbierają grze część realizmu, ale w zamian zyskuję dobrych aktorów i zrozumienie akcji. (=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:50, Calia napisał:



Niestety w AC nie było możliwości zrobienia spolszczenia kinowego, bo gra nie przewiduje możliwości włączenia podpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie w sieci juz krazy wiele screenów ja znalazlem 2 stronki w ktorych ukazuje sie wiele rzeczy np. zostalo (wg.mnie) wyjasniony motyw Leonarda da Vinci z maszyna latajaca , otoz czy bedziemy latac ? plywac ? trzeba bedzie cierpliwie poczekac ;)

1. http://www.mondoxbox.com/immagini.php?start=0&game=616
2. http://www.techeblog.com/index.php/tech-gadget/assassin-s-creed-2-screenshots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już napaliłem się na coś nowego:P Screeny stare, znane i skandalicznie małe, jakby bali dać się większych.

Mnie najbardziej interesuje jedna sprawa. Skakanie pewnie nie zmieni drastycznie, tak samo walka i sterowanie, ale jak postacie będą ze sobą rozmawiać? Czy nie usłyszymy już klimatycznego "pokój z tobą Altairze" i charakterystycznej mowy łączników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatntio kupiłem z czystej ciekawości majowy numer pisma Neo Plus z racji, że w CDA nie było jeszcze zapowiedzi AC2. Poczytałem w Neo o nim, popatrzyłem na screeny, wiele tych co podał Growin jest umieszczonych tylko, że w lepszej rozdzielczości.
I stwierdzam, że nie obawiam, się o nową część. Zatonę w niej na długo pewnie jak przy jedynce albo lepiej, bo ta ma nie być monotonna i ogólnie usunięto większość minusów AC1(jak twierdzą redaktorzy, ale w to raczej wierzę, w końcu to Ubisoft)
A co do Ezio to mi pasuje jego wygląd nawet bardzo. Tak samo jak Altaira.

PS. Właśnie niedawno skończyłem czytać Anioły i Demony, więc z tematycznie jestem przy asasynach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem przed chwilą recenzję Assassin''s Creeda II w CDA i zauważyłem że nie wspomnieli nic o wymaganiach gry. Wie już ktoś coś na ten temat? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 15:36, Desann235 napisał:

Przeczytałem przed chwilą recenzję Assassin''s Creeda II w CDA i zauważyłem że nie wspomnieli
nic o wymaganiach gry. Wie już ktoś coś na ten temat? Z góry dzięki za odpowiedź.

Chłopie czytałeś zapowiedź gry a nie recenzje. A wymagania gry nie są jeszcze znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 15:44, Ziggy napisał:

Chłopie czytałeś zapowiedź gry a nie recenzje. A wymagania gry nie są jeszcze znane.


Ano zapowiedź. Pomyliło mi się. :) Ale nie wiem, może miałem po prostu złudną nadzieję że pominęli kwestię wymagań. Albo że przynajmniej w przybliżeniu wiadomo jakie one będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:04, noobie napisał:

a kiedy premiera? Coś wiadomo, chociaż miesiąc, lub w których miesiącach ?

W CDA pisze, że listopad 2009, w trailerze było, że Holiday 2009. W każdym razie pod koniec roku powinno wyjść...chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:08, plada napisał:

> a kiedy premiera? Coś wiadomo, chociaż miesiąc, lub w których miesiącach ?
W CDA pisze, że listopad 2009, w trailerze było, że Holiday 2009. W każdym razie pod
koniec roku powinno wyjść...chyba.

no właśnie na początku byłem "pogodzony", że dopiero w listopadzie, ale gdy obejrzałem ten drugi teaser, czy też pierwszy trailer to usłyszałem dokładnie ''holiday''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować