Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 14:22, player000 napisał:

Skoro Ezio ma się stać twardzielem podobnym do Altair''a w czasie gry to jego głos będzie
mi pasował;) Jedyne czego się boje to czy gra się u mnie uruchomi przy ładnych opcjach
graficznych. Są już jakieś informacje na temat wymagań sprzętowych?


Ja bym sie nie zdziwil gdy by grafike tylko troche poprawili, i wymagania beda takie jak w jedynce albo ciut wieksze. Ale glos Altaira raczej nie bedzie pasowal do Ezio, no bo jak juz mowiono bedzie on Wlochem a co za tym idzie ? Wspanialy kochanek i romantyk ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym filmiku słychać iż ma to nadal być Desmond choć czy z doktorkiem to nie wiadomo. Tak sobie myślę że mogli by zrobić Assassin''s Creed 3 w klimatach Japonii, ninja i samuraiów co by się idealnie nadało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 01:04, Damianuss1 napisał:

No proszę, na menago.pl już można składać pre-ordery : P.

http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/3140

O ja nie mogę.150 zeta za zwykłą wersje??? Za 100 miałem metal boxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:30, player000 napisał:

Tak sobie myślę że mogli by zrobić Assassin''s Creed 3 w klimatach Japonii, ninja i samuraiów
co by się idealnie nadało;)


A ja sobie myślę, że Francja podczas Rewolucji Francuskiej byłaby idealna ;) Nie wiem jak ty uważasz, ale dla mnie Asasyn wśród ninja i samurajów nie bardzo się klei o.O To chyba nie te czasy trochę ;)

A co do AC2 to po przejściu jedynki mam ogromne nadzieje co do dwójki, bo AC1 bardzo mi się podobało ^^ Już nie mogę się doczekać tych misji w nocy i innych smaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem o Assassynie w Japoni tylko kolejne wcielenie Desmonda jako ninja czy inny miejscowy odpowiednik assassyna;). Choć Rewolucja Francuska również brzmi nieźle, no i jest w historii później niż czasy w których dzieje się AC2 (a przynajmniej mi się tak wydaje bo nie słyszałem konkretnej daty ).

A co do AC2 to mnie bardzo interesuje fabuła (jak oni chcą połączyć zemstę Ezio z tym co było w części pierwszej?) oraz nowe możliwości pracowania;) widać iż Ezio będzie lepiej wyposarzony oraz zdolniejszy niż Altair (2 ostrza czy walka halabardą) ciekawe ile nowych możliwości dodadzą. Mam nadzieje że nie będzie tak jak w części pierwszej iż najlepszą a w zasadzie jedyną dobrą strategią był kontratak.

EDIT: dla wszystkich którzy pytają skąd Assassyn w Japonii; Nie wydaje mi się by Ezio (bochater AC2) należał do tego samego bractwa co Altair (błagam niech nikt nie wyskoczy z tekstem "przecież to niemożliwe bo dzieli ich kilkaset lat" bo nie o to mi chodzi), biorąc pod uwagę iż w jego przypadku jednym z wątków jest zemsta wydaje mi się że będzie on po prostu mścicielem więc pomysł iż bohater 3 części AC miałby być ninja nie jest taki zły, zwłaszcza że było by niezłe tło historyczne w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

i jest w historii później niż czasy w których dzieje się AC2 (a przynajmniej mi się tak
wydaje bo nie słyszałem konkretnej daty ).

Coś Ty miał z historii? :P Renesans- XV w., Rewolucja Francuska- XVIII w.

Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

A co do AC2 to mnie bardzo interesuje fabuła (jak oni chcą połączyć zemstę Ezio z tym
co było w części pierwszej?) oraz nowe możliwości pracowania;)

Fabuła w jedynce piekielnie mi się podobała- zarówno ta Desmond-owska, jak i Altair-ska (?). Mam nadzieję, że w dwójce będzie jeszcze bardziej porywająca.

Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

(2 ostrza czy walka halabardą)

Halabardą dlatego, bo zabrał przeciwnikowi. Wygląda miodnie ^^

Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

Mam nadzieje że nie będzie tak jak w części pierwszej iż najlepszą
a w zasadzie jedyną dobrą strategią był kontratak.

Pono mają to zmienić. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

EDIT: dla wszystkich którzy pytają skąd Assassyn w Japonii; Nie wydaje mi się by Ezio
(bochater AC2) należał do tego samego bractwa co Altair (błagam niech nikt nie wyskoczy
z tekstem "przecież to niemożliwe bo dzieli ich kilkaset lat" bo nie o to mi chodzi),
biorąc pod uwagę iż w jego przypadku jednym z wątków jest zemsta wydaje mi się że będzie
on po prostu mścicielem więc pomysł iż bohater 3 części AC miałby być ninja nie jest
taki zły, zwłaszcza że było by niezłe tło historyczne w tym wypadku.

Ezio z tego co kojarzę nie należy do żadnego bractwa ponieważ mści się on za rodzinę(chyba ojca i braci) ale ochrania matkę(chyba siostrę) i siebie.A w 3 częsci może być tak ja było w komiksie od metal boxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

nie myślałem o Assassynie w Japoni tylko kolejne wcielenie Desmonda jako ninja czy inny
miejscowy odpowiednik assassyna;).


Zapomnij, przecież od dawna wiadomo że seria AC kręci się wokół konfliktu templariuszy i assasynów.

Dnia 01.08.2009 o 20:10, player000 napisał:

Nie wydaje mi się by Ezio
(bochater AC2) należał do tego samego bractwa co Altair


Najprawdopodobniej będzie należał, posłuchaj sobie wywiadów - Ezio na początku gry jest rozpuszczonym synem szlachcica i dopiero później ma mieć motyw zemsty, poza tym jest mowa o jego rozwoju i przemianie oraz członkostwie w bractwie. Przecież ktoś go musiał wytrenować, sam się machać ostrzami wszelkiego rodzaju nie nauczył.

I zapomnijcie o tym że bractwo assasynów i zakon templariuszy przestały istnieć, przecież to na pierwszy rzut oka widać że fabułę AC stworzono na podstawie teorii konspiracyjnych dotyczących tych bractw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 21:32, donard napisał:

Ezio z tego co kojarzę nie należy do żadnego bractwa ponieważ mści się on za rodzinę(chyba
ojca i braci) ale ochrania matkę(chyba siostrę) i siebie.A w 3 częsci może być tak ja
było w komiksie od metal boxa.

Poprawka- ochrania siostrę, i matkę ^^
IMHO to będzie tak, że Leo będzie dobrym znajomym/nauczycielem i on wprowadzi Ezia Auditore da Florenze (chyba tak to się pisze?) do kręgu asasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę się chyba Ezio Auditore de Firenze, a 3 część według mnie na pewno będzie się rozgrywać w czasie rewolucji francuskiej. Nawet nie muszą za bardzo wymyślać historii- masowe ścinanie głów, terror jakobinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 21:51, filip29 napisał:

Piszę się chyba Ezio Auditore de Firenze, a 3 część według mnie na pewno będzie się rozgrywać
w czasie rewolucji francuskiej. Nawet nie muszą za bardzo wymyślać historii- masowe ścinanie
głów, terror jakobinów.

Dzięki serdeczne :) Teraz nie tylko twórcy potrafią napisać to nazwisko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam ze AC 3 będzie rozgrywał sie w teraźniejszości... Desmond stanie się prawdziwym assasynem (po altarim odziedziczył sokoli wzrok ciekawie co dostanie po Eziu... ) i będzie razem ze swoim bractwem (?) toczył walkę z templariuszami (miedzy innymi odzskac odnalezioną przez Temp magiczną kule... nie pamietam juz jak ona sie nazywała poprawnie) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 23:43, miodus napisał:

a ja uważam ze AC 3 będzie rozgrywał sie w teraźniejszości... Desmond stanie się prawdziwym
assasynem (po altarim odziedziczył sokoli wzrok ciekawie co dostanie po Eziu... ) i będzie
razem ze swoim bractwem (?) toczył walkę z templariuszami (miedzy innymi odzskac odnalezioną
przez Temp magiczną kule... nie pamietam juz jak ona sie nazywała poprawnie) itd


No teraźniejszość i rewolucja francuska to najprawdopodobniejsze okresy czasu, ale nie za bardzo by mi się chciało wierzyć że desmond sam by zwalczył abstergo,

Spoiler

no bo asasyni zostali wybici (doktorek mówił że pozbyli się wszystkich w jedynce po strzelaninie, chyba że okłamał desmonda i asasyni się gdzieś ukryli) a z tą dziewczyną raczej mało zdziała

tak czy siak nie mogę się doczekać drugiej części i poszaleć we włoszech, no i nareszcie można pływać, a nie altair tonący centymetr od brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:26, plada napisał:

Spoiler

A jak Blazkowicz z Wolfnesteina pół Rzeszy wybił, to co? Desmond gorszy? :P Jeszcze
ma pomocnice ^^


W sumie Desmond powinien pamiętać co nieco z technik asasynów bo był w ich obozie przez jakiś czas, sokoli wzrok od Altaira, całkowite przypomnienie technik asasynów po Ezio i w drogę po doktorka i resztę abstergo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować