Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Ja nie moge juz z tej gry kurde. Robie misje z podżegaczami we Florencji. I jestem przy trzecim abójstwie na statku gdzie trzeba wszystkich po cichu zabijać i ni cholery nie umiem tego zrobić. Radzę sobie z większością kolesi a potem jużdupa bo nie umiem 3 czy 4 kolesi zabić do końca. A filmiku na you tube nie umiem znaleźć i dupa tego nie przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 14:17, Ziggy napisał:

Ja nie moge juz z tej gry kurde. Robie misje z podżegaczami we Florencji. I jestem przy
trzecim abójstwie na statku gdzie trzeba wszystkich po cichu zabijać i ni cholery nie
umiem tego zrobić. Radzę sobie z większością kolesi a potem jużdupa bo nie umiem 3 czy
4 kolesi zabić do końca. A filmiku na you tube nie umiem znaleźć i dupa tego nie przejdę.


popatrz kilka stron wczesniej, opisywalismy swoje podejscia do tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 12:29, wubeikk napisał:

jezeli mam interes, ktory moge zabezpieczyc, to szczerze sram na to co powiedza inni
jak bedzie on bezpieczny.

Z takim podejsciem nie wroze raczej zbyt wielkich sukcesow jakiejkolwiek firmie. Pamietaj ze to my decydujemy czy chcemy dany produkt kupic a nie inni czy zechca go sprzedac.

Dnia 17.03.2010 o 12:29, wubeikk napisał:

Ty, jakby mi koparka zerwala kabel od internetu, to najpierw opr dostalby operator koparki,
potem jego szefo, a na koniec kierownik budowy. A nie Ubi, za to ze jakis niedorobiony
kretyn zostal wziety do przerastajacej go roboty.

Ale w dalszym ciagu, mnie, jako nabywce produktu ktory nie dziala z powodu niekompetencji Ubisoftu nie interesuje dlaczego ich servery leza, to w dalszym ciagu ICH problem, moje lacze internetowe zyje i ma sie swietnie. Wiec gdzie tu widzisz "bezpodstawne darcie sie"?

Dnia 17.03.2010 o 12:29, wubeikk napisał:

To tak jakbys zadzwonil do serwisu swojej pralki i powiedzial
A:od 2h pralka mi nie dziala?
B: co sie konkretnego wydarzylo?
A: nie wiem, pradu nie ma a pralka nie dziala?! co wy sobie wyobrazacie? jak to jest
ze zaplacilem za zasrana pralke a ona nie dziala?

Dobry przyklad tyle ze calkowicie bledny. Raczej pomysl o samochodzie ktory kupiles ale nie dziala bo moze jezdzic tylko na paliwie od tego samego sprzedawcy a on zamknal wszystkie stacje benzynowe.

Dnia 17.03.2010 o 12:29, wubeikk napisał:

Czyli po prostu Ciebie boli, ze inni graja, a Ty nie. Bo DRM, bo problemy z serwerami,
bo bla bla bla. Trudno, wszystkim zdarzaja sie problemy, a takze wszystkim nie dogodzisz.

Ale co mnie to wlasciwie obchodzi ze innym zdarzaja sie problemy skoro ci "inni" nie przewidzieli tego i teraz obudzili sie z reka w nocniku. I co z tego ze na pudelku bylo napisane ze "do korzystania z gry wymagane jest stałe łącze internetowe"? Przeciez ja te lacze mam, i ono, zeby bylo smieszniej, dziala. Dodaj do tego zapewnienia ze "nie bedzie utrudnialo gry" i "sprawi ze produkt bedzie lepszy". Mam im wspolczuc i poklepac po pleckach zapewniajac ze "kochamy was i wszystko bedzie dobrze"? Nooo, nie, chyba jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problem i to nie mały. Szkoda, że większość innych misji nie jest tak wymagająca. Wskocz do wody. Opłyń statek dookoła, i zdejmij po cichu strażnika patrolującego statek. Wespnij się na statek od tyłu i zdejmij dwóch patrolujących żołnierzy z lewej i prawej. Następnie zejdź niżej i przejdź na lewą stronę statku. Zawiśnij nad wejściem z tej lewej strony i usuń gościa, który tamtędy przechodzi. Ciężkozbrojni tego nie zauważą. Tego po prawej stronie statku już zostaw. Wejdź po cichu na górny pokład i w odpowiednim momencie wskocz na belkę, która znajduje się nad głową ofiary. Zrób to tak aby nie zauważył Cię strażnik patrolujący prawą część statku. Gry wejdziesz na belkę pozostaje już tylko opcja "zabójstwo". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 14:25, Terrorite napisał:

Z takim podejsciem nie wroze raczej zbyt wielkich sukcesow jakiejkolwiek firmie. Pamietaj
ze to my decydujemy czy chcemy dany produkt kupic a nie inni czy zechca go sprzedac.


Zgodze sie, ale pamietajmy, ze Ubi nie wydaje tylko na jedna platforme. Jezeli im sie "uda" w kontekscie ze nie zostanie zlamane zabezpieczenie, to cos czuje, ze kady producent pojdzie za nimi. To sa narazie dwa produkty. Jezeli ze sprzedazy im sie zwroci sam projekt to nie beda stratni. A zarobia na innych projektach, platformach.

Dnia 17.03.2010 o 14:25, Terrorite napisał:

Ale w dalszym ciagu, mnie, jako nabywce produktu ktory nie dziala z powodu niekompetencji
Ubisoftu nie interesuje dlaczego ich servery leza, to w dalszym ciagu ICH problem, moje
lacze internetowe zyje i ma sie swietnie. Wiec gdzie tu widzisz "bezpodstawne darcie
sie"?


Ja po prostu widze to troche inaczej. zgodze sie z Toba, bo troche krwii mi napsul ten DRM, ale tez nie spowodowal tak wielkich problemow z graniem.

Dnia 17.03.2010 o 14:25, Terrorite napisał:

Raczej pomysl o samochodzie ktory kupiles ale
nie dziala bo moze jezdzic tylko na paliwie od tego samego sprzedawcy a on zamknal wszystkie
stacje benzynowe.


Ale to, ze zamknal stacje benzynowe, to nie wina producenta samochodu, bo na tym paliwie wszystko dziala tak jak powinno. Wiec tez bledne podejscie. Bo zamkniecie tych stacji nie zalezalo od producenta samochodu. :P

Dnia 17.03.2010 o 14:25, Terrorite napisał:

Ale co mnie to wlasciwie obchodzi ze innym zdarzaja sie problemy skoro ci "inni" nie
przewidzieli tego i teraz obudzili sie z reka w nocniku. I co z tego ze na pudelku bylo
napisane ze "do korzystania z gry wymagane jest stałe łącze internetowe"? Przeciez ja
te lacze mam, i ono, zeby bylo smieszniej, dziala. Dodaj do tego zapewnienia ze "nie
bedzie utrudnialo gry" i "sprawi ze produkt bedzie lepszy". Mam im wspolczuc i poklepac
po pleckach zapewniajac ze "kochamy was i wszystko bedzie dobrze"? Nooo, nie, chyba jednak
nie.


Zgodze sie, ale. Wiem, wiem mam zawsze jakies ale. Nikt nie zmuszał, zmusza i nie bedzie zmuszal do kupna. Tylko mi chodzi o to, ze pewne aspekty Twojego porejscia (zapewne tez wielu innych graczy, ktorzy przez DRM nie kupili gry) jest troche zbyt skrajne. I mnie to troche dobija, ze ludzie, ktorzy nie kupili gry, nie kupia gry, sciagna pirata jak bedzie juz proper crack, smieja sie i krytykuja tych co kupili. Tak samo ja widze wine Ubi, ale tez jest druga strona medalu. Nie przewidzisz wszystkiego. Moze sie wydawac, ze interes jest zabezpieczony, ale zagrozony. Mimo wszystko cos sie stanie czego nie przewidzisz. Tak samo jak z ta benzyna. Samochod pali mniej, jest bezpieczniejszy, itd. same plusy. Tyle, ze jak ta szczegolna benzyna, ktora go napedza nie bedzie dostepna to nie mozesz z niego korzystac. Zawsze jest druga strona problemu.

Tak sie przekomarzac mozemy w kolko, poniewaz Ty masz swoje racje, ja mam swoje. W obu przypadkach sobie nie udowodnimy, kto ja ma, a kto nie. Tylko tak jak Ciebie, podejscie ludzi mnie denerwuje. Ciebie Ubi z DRM, w tym wypadku wg. Ciebie oni za wszystkie problemy odpowiadaja. A wg. mnie sa wspolwinni i niepowinni byc az tak najezdzami przez spolecznosc graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 15:43, Komoter napisał:

Goździkowa spod 7 mówi że dzisiaj szykuje się kolejny atak na Ubi

Niech siebie te debile zaatakują, żal mi tych ludzi... tyle razy było to już pisane : "jak nie pasi to nie kupuj". Od czasu premiery gry jedyne problemy z zabezpieczeniem Ubi mam przez kretyńskich piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zrobiłem to. Wogóle najpierw myślałem że trzeba wszystkich na tym statku zabić:) Ale ogólnie jak już to zrobiłem to okazało sięże to fajne i proste zadanko było:) Jeszcze tylko 3 kolesi mi zostało do końca tej głupiej misji i jabłko będzie moje (chyba):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2010 o 18:54, heyboy napisał:

bezimienny45
Tyle razy już było wałkowane. To jest gra single player i nie wymaga internetu do grania.
Poza tym miałem przeczucie, że będą z tym problemy i są. Póki Ubi nie zniesie DRMu ja
ich gier nie kupię. Nie dam się traktować jak psa. Ubi sobie nie radzi z tym systemem.
Do Opla mógłbyś mieć pretensje gdybyś musiał się łączyć z ich GPSem żeby jechać dalej,
a coby było gdyby połączenie zostało zerwane? Zatrzymujesz się na środku autostrady.
Niezbyt trafne to twoje porównanie.


Tak porównanie może niezbyt trafne ale to tylko gra. Tu co najwyżej wywali Cię na chwilkę. Jak się sieć zepsuje no to trudno równie dobrze komp może się zepsuć i co też masz pretensje do UBI że wydali grę na komputer i niezbędny do niej jest o zgrozo komputer. Dla mnie po prostu dziwne jest tłumaczenie kolesia który ma neta że nie kupił gry bo wymaga połączenia z netem. Przecież to istny paradoks. A co rozumiesz przez traktowanie jak psa w tej sytuacji. Matko to ile Blizzard ma psów!!!!! Przecież żeby grać w WoWa też trzeba mieć neta. Ok zrozumiem że to niby single ale to przecież nic nie przeszkadza. Rozumiem jakbyś nie miał neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 16:35, Skwarek_pl napisał:

Od czasu premiery gry jedyne problemy z zabezpieczeniem
Ubi mam przez kretyńskich piratów.

A bozia rozumek odebrała, umiejętnośc przewidzenia że prędzej tak się stanie poszła w ch... ?
Nie żebym usprawiedliwiał piratów, ale w tej walce życze ubi jak najdotkliwszych strat. Ja przewidziałem taką kolej rzeczy, i nie kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o te dwa "DLC" to nie musisz niczego instalować. Te DLC to tak na prawdę dwie wycięte sekwencje, które są sprzedawane jako DLC, by wyciągnąć więcej kasy od graczy konsolowych. Na PC jest "pełna wersja", a na konsolach "okrojona". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 19:39, Albii napisał:

Jeżeli chodzi Ci o te dwa "DLC" to nie musisz niczego instalować. Te DLC to tak na prawdę
dwie wycięte sekwencje, które są sprzedawane jako DLC, by wyciągnąć więcej kasy od graczy
konsolowych. Na PC jest "pełna wersja", a na konsolach "okrojona". ;)

Ha! xD pc rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:16, Sareth14 napisał:

Ha! xD pc rulez

Pomijając datę premiery i te "durne" zabezpieczenia i wg. mnie niewygodne sterowanie klawiaturą i myszą to masz całkowitą rację. ;) Jeszcze zapomniałem o wymaganiach, różnych błędach itd. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 22:46, Albii napisał:

> Ha! xD pc rulez
Pomijając datę premiery i te "durne" zabezpieczenia i wg. mnie niewygodne sterowanie
klawiaturą i myszą to masz całkowitą rację. ;) Jeszcze zapomniałem o wymaganiach, różnych
błędach itd. ;p

Ale mamy ładniejszą grafikę! A mi się dobrze na PC gra, nie ogarniam pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 22:46, Albii napisał:

> Ha! xD pc rulez
Pomijając datę premiery i te "durne" zabezpieczenia i wg. mnie niewygodne sterowanie
klawiaturą i myszą to masz całkowitą rację. ;) Jeszcze zapomniałem o wymaganiach, różnych
błędach itd. ;p


A ja gram na padzie od x''a i tez nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 22:46, Albii napisał:

Pomijając datę premiery

Zgodzę się
>te "durne" zabezpieczenia i
Nie zabezpieczenia, a piratów. Nie wiem, czemu tak się uwzięli na Ubi, skoro Steam''a i GfWL nie atakują.
>wg. mnie niewygodne sterowanie klawiaturą i myszą
No cóż, do takich gier są pady pod PC. ;) Ja mam Logitech Rumble Pad 2 i gra mi się świetnie. Choć np. mój kumpel woli tandem klawa + mysz. W przeciwieństwie do konsol na kompie grasz tym, czym chcesz. ;)
>Jeszcze zapomniałem o wymaganiach,
Ke? O_o Mi na 2-letnim kompie śmiga ze wszystkim na max. w rozdziałce 1280x960.
>różnych błędach itd.
Ja tam zauważyłem tylko nietrafiające czasem w przeciwnika ukryte ostrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 08:26, JayL napisał:

>te "durne" zabezpieczenia i
Nie zabezpieczenia, a piratów. Nie wiem, czemu tak się uwzięli na Ubi, skoro Steam''a
i GfWL nie atakują.

Ja tam popieram ataki na cytując Albii: te "durne" zabezpieczenia
Osobiście w domu nie mam internetu więc ten DRM uniemożliwił mi zakup bo niby po co skoro nawet tego nie uruchomię?
Prawda jest taka że gdyby nie nowy system zabezpieczeń to ataków na Ubisoft by nie było.
A dlaczego nie atakują Steam''a i GfWL?
1) GfWL nie jest aktywny tylko w Polsce więc grupy pirackie się tym nie zajmują a w dodatku to nie jest taki wielki problem.
2) Steam został już dawno rozszyfrowany, a jego produkty scrackowane.
3) Czy Steam lub GfWL ma zabezpieczenia dla gier uniemożliwiające grę bez sieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować