Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

z tymi atakami to sie robi juz smieszne. zaczyna to przyjmowac obrot "my nie zlamiemy zabezpieczenia, to wy tez nie pogracie" kurde juz wystarczy ze sam DRM mnie denerwuje a tu jeszcze jakies kmioty robia ataki na serwery. ot tak dla sportu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:49, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy ma ktoś z was mape ukrycia 6 częsci do odblokowania pancerza Altaira?Byłbym
wdzieczny za link


sa one w grobowcach assassynow, masz je na mapie. sa one opatrzone logiem asasysnow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chcą jedynie uzyskać dostęp do plików, dzięki którym uda im się zrobić cracka. Dopóki tego nie zrobią, ataki pewnie będą co jakiś czas. Szkoda że to tylko i wyłącznie świadczy o słabych zabezpieczeniach serwerów Ubisoftu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:44, Hommicide napisał:

Krótko i na temat - Dużo lepsze i efektowniejsze od jedynki? xd Za 2 tyg. jadę kupować.

O tak! Zdecydowanie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy AC2 pójdzie na jednordzeniówce Pentium 4, 3GHz?
Wiem, że w wymaganiach potrzeba 2 rdzeni ale w 1 też trzeba było dwóch , a działała mi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest zbroja Altaira, którą kupuje się w Uplay? Kupiłem, a nie widzę... Tylko nie mówcie, że w polskiej wersji nie da się z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 18:16, JayL napisał:

Gdzie jest zbroja Altaira, którą kupuje się w Uplay? Kupiłem, a nie widzę... Tylko nie
mówcie, że w polskiej wersji nie da się z niej skorzystać.


Da się. ;) Naciskasz escpae, wchodzisz w przedmioty czy tam uzbrojenie czy coś takiego. I tam w którejś opcji będziesz mógł założyć ten strój, tam gdzie są peleryny. Sorry że tak ogólnikowo i niedokładnie, ale nie pamiętam nazw tych wszystkich menusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 17:42, filip29 napisał:

Czy AC2 pójdzie na jednordzeniówce Pentium 4, 3GHz?
Wiem, że w wymaganiach potrzeba 2 rdzeni ale w 1 też trzeba było dwóch , a działała mi
bez problemu.

Może i pójdzie ale nie licz na zbyt dużo FPS.
BTW. granie na najniższych detalach nie jest za przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:53, wubeikk napisał:

z tymi atakami to sie robi juz smieszne. zaczyna to przyjmowac obrot "my nie zlamiemy
zabezpieczenia, to wy tez nie pogracie" kurde juz wystarczy ze sam DRM mnie denerwuje
a tu jeszcze jakies kmioty robia ataki na serwery. ot tak dla sportu :/

ja powiem tak... sam gry nie kupiłem właśnie przez zabezpieczenia. Jak ktoś teraz narzeka na ten DRM mimo ze kupil, no to znaczy że jest głupi. Od początku system był kontrowersyjny, i wiadomo było że coś takiego nastąpi. Kupiłeś, zgodziłeś się na te zabezpieczenia, więc teraz cierp. Ja nie lubię być na smyczy, i nie kupiłem i teraz przynajmniej nie żałuję kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 15:35, Xargo16 napisał:

> Blah, przez takie działania pokazują jedynie swoją frustrację tym, że nie mogą przełamać

> zabezpieczeń Ubi :)
Skoro włamali się na stronę to jakieś zabezpieczenia złamali. Włamanie podyktowali pewnie
tym by zdobyć dane serwerów AC2... Zobaczymy co z tego wyjdzie, włam na oficjalną stronie
to już nie jest nic zabawnego i miłego.


Nie ma nic prostszego od włamu na stronę główną jeśli chodzi o hacking czy tam cracking już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie grać i kiedy pojawiły się napisy końcowe na usta cisnęło mi się jedno słowo- SZOK. Zakończenie zaskakujące. Kiedy Ezio rozmawiał z

Spoiler

Minewrą

serce waliło mi jak dzwon. Przy tej grze cieszyłem się każdą minutą. Zostało do znalezienia jedno nagranie Obiektu 16 do znalezienia i mam nadzieję że będzie równie ciekawe jak koniec wątku fabularnego i wiele wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby podmienić stronę główną trzeba mieć pełen dostęp do serwera. Czyli również do plików potrzebnych do zrobienia cracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 19:37, RamiroPL napisał:

Żeby podmienić stronę główną trzeba mieć pełen dostęp do serwera. Czyli również do plików
potrzebnych do zrobienia cracka.


Tyle, że jak znam życie te pliki są zaszyfrowane. Wystarczy, żeby było odpowiednio silnie zabezpieczone, a piraci zesr... się zanim uda im się cracka zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2010 o 19:43, Mercuror napisał:

Tyle, że jak znam życie te pliki są zaszyfrowane. Wystarczy, żeby było odpowiednio silnie
zabezpieczone, a piraci zesr... się zanim uda im się cracka zrobić ;)

wiesz co do tej pory wychodziło z ''szyfrowania''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:59, Kraju napisał:

Oni chcą jedynie uzyskać dostęp do plików, dzięki którym uda im się zrobić cracka. Dopóki
tego nie zrobią, ataki pewnie będą co jakiś czas. Szkoda że to tylko i wyłącznie świadczy
o słabych zabezpieczeniach serwerów Ubisoftu. :/


nie no rozumiem, ale to troche przekracza pewne granice wg. mnie. lamanie zabezpieczen w grze to jedno, a hacki strony i serwerow do drugie. Sram na to czy zlamia zabezpieczenia gry czy nie. jak mam ochote pograc to chce pograc, a nie bo byly ataki DDoS na serwery i padly przez to. Tak naprawde nie mamy problemow przez zabezpieczenie Ubi, tylko przez ludzi, ktorzy chca je zlamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nic na to nie poradzisz. Ubi strzeliło sobie w stopę wprowadzając takie zabezpieczenia, bo to tylko kwestia czasu, jak zostanie złamane. A piraci jak to piraci. Będą nam teraz utrudniać grę, ale przecież dla dobra ogółu :P Podmiana strony głównej była raczej tak "przy okazji".

20100315195416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować