Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 23:08, Ezio napisał:

Tu Ezio. Zawitałem do was, jako grywalna postać z AC2. Grę dostałem już rok temu i ukończyłem,
ale wy sobie poczekacie:D


Ale z Ciebie chory prowokator. Najpierw masz grywalną wersję Arcanii, teraz AC2. Szkoda że ludzie nie obrócą tego w żart i pewnego rodzaju metaforę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale postaram się już nie robić dziadostwa i być bardziej ucywilizowany.
Ale dalej nie wiem, gdzie napisałem że mam grywalną wersję Arcanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:13, Ezio napisał:

Kraju przykro mi. Taki mam charakter. Niestety.


To nie zależy od charakteru, a od czegoś innego. Ale tak jak w przypadku AC2, może to być jeszcze przyjęte w formę żartu, bo w końcu Twój nick dużo ma wspólnego z grą, tak z Arcanią już nie, nawet Twój awatar jest z Risena. :D To zacznij od redukcji postów i edytuj napisane przed chwilą, zamiast pisać nowych. Inaczej jakiś moderator może się do Ciebie dobrać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:14, Ezio napisał:

Ale dalej nie wiem, gdzie napisałem że mam grywalną wersję Arcanii...


W temacie o Arcanii. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie to, że zamówiłem grę w sklepie Cenegi, a nie zostałem w żaden sposób poinformowany o opóźnieniu premiery i/lub możliwości zmiany zamówienia. Ehhh... A tłumaczenie się "żeby gra była lepsza" jest tak naprawdę do bani, tak samo miało być z "jedynką", a oprócz dwóch zrobionych na szybko misji nie było nic nowego. Niech się przyznają, że optymalizują grę albo coś. A tak to z prezentu pod choinkę nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak CDP wysyłało do wszystkich którzy zamówili Mass Effect mail z przeprosinami że premiera została przesunięta. Widocznie Cenedze nie chce się fatygować. Wracając jeszcze do sprawy przesunięcia ME, to po wysłaniu tego maila, przyszedł od CDP jeszcze jeden mail przepraszający za ujawnienie maila wszystkim użytkownikom którzy również dostyali tego maila. W końcu wysłali oni zbiorowego maila, zamiast pojedynczo do każdego. Niezły błąd CDP, ale w końcu to tylko mail, a nie adres zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:17, donard napisał:

> Grę dostałem już rok temu i ukończyłem,

O co biega? Skąd masz AC2?


Naprawdę uwierzyłeś że ktoś może mieć AC2 i ją jeszcze przeszedł i do tego rok temu?
Heh, co się z tymi ludźmi dzieje.
Do czego Ty ich Ezio doprowadzasz!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:20, Ezio napisał:

Bo ja jestem taki, i nic mnie nie zmieni, Buahaha:D


Doprowadziłeś mnie nawet do tego że napisałem dwa posty pod sobą, pomimo tego że mogłem go edytować. A to ostatnio zdarzyło mi się bardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:19, Kraju napisał:

Pamiętam jak CDP wysyłało do wszystkich którzy zamówili Mass Effect mail z przeprosinami
że premiera została przesunięta. Widocznie Cenedze nie chce się fatygować. Wracając jeszcze
do sprawy przesunięcia ME, to po wysłaniu tego maila, przyszedł od CDP jeszcze jeden
mail przepraszający za ujawnienie maila wszystkim użytkownikom którzy również dostyali
tego maila. W końcu wysłali oni zbiorowego maila, zamiast pojedynczo do każdego. Niezły
błąd CDP, ale w końcu to tylko mail, a nie adres zamieszkania.

Taa pamiętam to :D Myślę, że AC2 jest na tyle dużą premierą, że powinni o tych rzeczach informować, a przynajmniej dlatego, że podawali planowany czas wysyłki w listopadzie, a teraz już zmienili. Przecież każdy chyba może zmienić plany w związku z takim obsunięciem :P Kichać na przeprosiny, ja chcę AC2! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:26, ibisz napisał:

Taa pamiętam to :D Myślę, że AC2 jest na tyle dużą premierą, że powinni o tych rzeczach
informować, a przynajmniej dlatego, że podawali planowany czas wysyłki w listopadzie,
a teraz już zmienili. Przecież każdy chyba może zmienić plany w związku z takim obsunięciem
:P Kichać na przeprosiny, ja chcę AC2! :D


Oczywiście że przeprosiny nie dadzą nam AC2, lecz jednak Cenega powinna się zachować fer w stosunku do graczy. Lecz oni są bardzo podobni do Ubisoftu. Ich głównym targetem są konsole i gracze konsolowi. PC-ty to tylko niepotrzebne obciążenie, ale głupio nie wydać, tym bardziej że większość graczy po premierze i świetnych ocenach w branży wersji konsolowej będą jeszcze mocniej pragnęli tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:30, Ezio napisał:

Prawdziwe oblicze Ezia - mógłbym to dodać do zdjęć gramsajtowiczów:)

I oczywiście trailer:D
http://www.youtube.com/watch?v=yp_AlOMcdjw&feature=player_embedded


Odsłonili jego twarz? Nie, to nie możliwe, żeby to był Ezio, w końcu Altair był podobny do swojego potomku z teraźniejszości, więc czemu Ezio wygląda inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o to zapytaj twórców, ja tylko przekazuję wieści.
PS. Trailer to pokazuje, że on jest tym gostkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować