Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2009 o 23:32, Ezio napisał:

Nie wiem, o to zapytaj twórców, ja tylko przekazuję wieści.
PS. Trailer to pokazuje, że on jest tym gostkiem.


Oczywiście nie możliwością jest aby każdy nasz przodek wyglądał tak jak my, lecz myślałem że twórcy podejmą się tego kroku, ale jak widać nie. Co do wyglądu Ezio to wolę jednak jak nosi kaptur. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Jakieś brzydkie tekstury na głowie nosi...
Ja na dzień dzisiejszy się zmywam,jakby co. Nara Kraju i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:29, Kraju napisał:

Oczywiście że przeprosiny nie dadzą nam AC2, lecz jednak Cenega powinna się zachować
fer w stosunku do graczy. Lecz oni są bardzo podobni do Ubisoftu. Ich głównym targetem
są konsole i gracze konsolowi. PC-ty to tylko niepotrzebne obciążenie, ale głupio nie
wydać, tym bardziej że większość graczy po premierze i świetnych ocenach w branży wersji
konsolowej będą jeszcze mocniej pragnęli tego tytułu.

Od przesunięcia premiery już troszkę minęło, powinni zareagować. Teraz poważnie zastanawiam się nad zakupem PeCetowej wersji, mam X360. Oczywiście zamówiłem wersję na PieCa, lepiej wydać 100zł niż 250, ale dlaczego mam dostać produkt przestarzały o 3-4 miesiące? :P Jest jeszcze trochę czasu do premiery konsolowej wersji, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:36, ibisz napisał:

Od przesunięcia premiery już troszkę minęło, powinni zareagować. Teraz poważnie zastanawiam
się nad zakupem PeCetowej wersji, mam X360. Oczywiście zamówiłem wersję na PieCa, lepiej
wydać 100zł niż 250, ale dlaczego mam dostać produkt przestarzały o 3-4 miesiące? :P
Jest jeszcze trochę czasu do premiery konsolowej wersji, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.


Również posiadam x360, lecz co do kupna wersji na xboxa to nie mam żadnej wątpliwości że jednak poczekam. Perspektywa wydania dodatkowych 100 zł mnie przeraża, tym bardziej że zbyt dużo dobrych gier wychodzi w pierwszym kwartale w przyszłym roku, a kasa niestety jest ograniczona. Po za tym jest jednak nadzieja że wersja PC-towa będzie bardziej rozbudowana i rozwinięta. Lecz nie zmienia to faktu, że PC-towcy dostaną produkt po prostu "stary". Ale co zrobić, nie zmienimy postrzegania Ubisoftu, który kieruje się tylko zyskami. Gdyby każde studio kierowało się takimi samymi ideami co do gier i rynku growego jak Blizzard, to dostawalibyśmy tylko świetne produkcję i na każdą platformę od razu.

Ezio
3maj się chłopie, Ty nasz nowy prowokatorze na gramie. Podaj mi numer gg to pogadamy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:41, Kraju napisał:

Również posiadam x360, lecz co do kupna wersji na xboxa to nie mam żadnej wątpliwości
że jednak poczekam. Perspektywa wydania dodatkowych 100 zł mnie przeraża, tym bardziej
że zbyt dużo dobrych gier wychodzi w pierwszym kwartale w przyszłym roku, a kasa niestety
jest ograniczona. Po za tym jest jednak nadzieja że wersja PC-towa będzie bardziej rozbudowana
i rozwinięta. Lecz nie zmienia to faktu, że PC-towcy dostaną produkt po prostu "stary".
Ale co zrobić, nie zmienimy postrzegania Ubisoftu, który kieruje się tylko zyskami. Gdyby
każde studio kierowało się takimi samymi ideami co do gier i rynku growego jak Blizzard,
to dostawalibyśmy tylko świetne produkcję i na każdą platformę od razu.

Ostatnio kupiłem Batmana i DiRTa na X360 przed premierą PeCetową i chociaż zakupów nie żałuję (wszak to świetne gry) to w tej chwili pozostał niedosyt, że z każdej z tych gier mogłem zaoszczędzić stówę, za kilka dni/tygodni zabawy. I przez to kupię AC2 na PC. Masz rację - za dużo gier niedługo wyjdzie. Szkoda, że żadne studio nie może być takie jak Blizzard. Czekanie na gry Zamieci jest przyjemnością i gwarancją na wysoką jakość produktów, inne studia tak nie potrafią. No ale koniec narzekania, mówi się trudno, będzie trzeba grać w coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 23:54, ibisz napisał:

Ostatnio kupiłem Batmana i DiRTa na X360 przed premierą PeCetową i chociaż zakupów nie
żałuję (wszak to świetne gry) to w tej chwili pozostał niedosyt, że z każdej z tych gier
mogłem zaoszczędzić stówę, za kilka dni/tygodni zabawy. I przez to kupię AC2 na PC. Masz
rację - za dużo gier niedługo wyjdzie. Szkoda, że żadne studio nie może być takie jak
Blizzard. Czekanie na gry Zamieci jest przyjemnością i gwarancją na wysoką jakość produktów,
inne studia tak nie potrafią. No ale koniec narzekania, mówi się trudno, będzie trzeba
grać w coś innego :)


Co do Batmana to premiery różnych wersji różniły się chyba jedynie dwoma tygodniami, tak Dirt 2 to już całe miesiące. Gry świetne, ale racja można było zaoszczędzić trochę kasy. A zawsze można żyć marzeniem i nadzieją że jednak AC2 na PC będzie tym lepszym i bardziej dopracowanym niż na konsoli. Może nawet jakieś DLC nam wpadnie za darmo? No dobra rozmarzyłem się za bardzo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś komuś, czy wersja na xbox-a, ktora ma sie pojawić jeszcze w tym roku będzie od razu spolszczona? Bo AC 1 mam na x-a i po polsku wiec moze i 2 czesc tez bedzie. W ogóle normalnie bym kupił na PC, ale czekać kilka miesięcy dłużej to nie wytrzymam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLSKA TO PIEKŁO!!! Nie dość ,że nie będzie prawdopodobnie PC EK to jeszcze chyba tylko biała edycja. Patrzcie i żałujcie ,że tu żyjemy.

Za to możemy sobie sprowadzić czarną edycję np z francji Następne mejle wyśle.(do cenegi i empiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 20:09, donard napisał:

Tyle ,że to nie ubi ma sklep PS nadal czekam na odpowiedź


W takim razie trzymając się tej zasady wysyłaj maile do:
gramer.pl, ultima.pl, wirtus.pl, 3kropki.pl, sklep.gry-online.pl, wirtualnypunkt.pl i jeszcze wielu, wielu innych, których nie będę wymieniał. To, że Ubi wydaje grę w Polsce, nie ma żadnego "niepisanej" umowy o tym, że EK musi pojawić się w sklepie Cenegi. Nie są to moje wyssane z palca przypuszczenia. Nat, który dość długo pracował dla Cenegi (teraz bodajże w jednym z wymienionych sklepów internetowych) sam przyznał, że jedynym sklepem sprzedającym EK AC2 od Ubi będzie sieć Empik. Rzucanie się na prawo i lewo i "terroryzowanie" Ubi i Cenegi mailami, na prawdę niczego nie da :P. Przyznam, że sam rzuciłem się na Pre-Order packa pierwszej części, jednak wybitna gra to to nie była, więc dwójka ani mnie ziębi, ani grzeje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponawiam pytanie zadane jakiś czas temu. Wprawdzie szukałem już o tym w tym wątku, ale jakiejś konkretnej odp. nie znalazłem.
Czy AC II w wersji na xboxa która ma być wydana teraz w listopadzie będzie po polsku? Chociaż napisy? Chociaż jest jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować