Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 13:58, Peter44 napisał:

KUrcze zapowiada się super gra. I co mine obchodzi te +18 i tak kupie. POza tym brutalniejsze
rzeczy są w filmach :P.


Eee tam, jak mi nie chca jakiejs gry sprzedac to wystarczy sie kogos spytac czy Ci kupi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 14:55, Cascad napisał:

ostatnio w polsce się pilnuje oznaczen pegi, więc możesz nie kupić...


Eee... Gdzie? o.O Ostatnio byłem w Empiku i bez problemu kupiłem dwie gry +18, mimo iż jestem dwa lata młodszy. Nikt mnie nie prosił o dowód, ani nawet nie przyglądał mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 15:04, Lamb3rt napisał:

Eee... Gdzie? o.O Ostatnio byłem w Empiku i bez problemu kupiłem dwie gry +18, mimo iż
jestem dwa lata młodszy. Nikt mnie nie prosił o dowód, ani nawet nie przyglądał mi się.

U mnie :P
Sprzedali Ci dlatego, że najczęściej 16 latki są już na tyle dojrzałe, że to większej różnicy w zasadzie nie robi (do tego pewnie jesteś wysoki i już nie masz "dziecięcych rysów twarzy" :P). Kilka tygodni temu chciałem kupić Gears of War w EMPIK-u. 4 próby i lipa, a mam 14 lat >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiałbym, gdyby cały projekt się przełożył... Ale tylko wersja pecetowa będzie opóźniona - nie potrafię tego zrozumieć...

Dlaczego muszę żałować, że wydałem 2 tysiaki na nowego kompa zamiast na konsolę? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kurde blacka AC2 przesunięty! No panie Ubisoft no dziękujemy! I tak jak to ujął Donard bym pocinał sobie w Assassynka w zimę przy ukochanym monitorze w ciepłym domku w jeszcze cieplejsze święta. A tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:18, miodus napisał:

Dobrze mieć konsole ;] :P hehe


Jasne, że dobrze. Tylko pamiętaj, że to PeCetowcy będą mieli bardziej dopracowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:21, abbott123 napisał:

> Dobrze mieć konsole ;] :P hehe

Jasne, że dobrze. Tylko pamiętaj, że to PeCetowcy będą mieli bardziej dopracowaną grę.

tiaaa gdyby była juz dopracowana to by nie było obsuwy :P widać która jest aktualnie dobrze odpracowana ;] ;p a jesli nawet bedzie cos nie tak to zawsze mozna z neta pobrac aktualizacje wiec tragedii nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ezio został Assassynem, czyli Tokyo Games Show 2009 Assassin''s Creed 2 Game Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=yp_AlOMcdjw&feature=sub

Nie widzę oficjalnego stanowiska Ubi poza twitterem, może jednak to nie prawda T-T?
Ale preorder jest zapowiedziany na 5 marca, czyli 4 dni po łurodzinkach x]
Tak czy siak, wolałbym grę teraz, tak jak większość z PCtowej braci.
Kasa to raczej nie problem, toć zawsze można sprzedać stare tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu Ezio. Zawitałem do was, jako grywalna postać z AC2. Grę dostałem już rok temu i ukończyłem, ale wy sobie poczekacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować