Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2010 o 21:01, donard napisał:

Sądzę że jest specjalne mocowanie do specjalnej rękawicy :P

Ok dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://assassinscreedcostume.webs.com/

To dla osób, które nie chcą zbyt nadwyrężać swego portfela, strój do zrobienia ze zwykłych przedmiotów ogólnie dostępnych. Wszystko ładnie wytłumaczone, tylko, że po angielsku, ale raczej w dzisiejszych czasach nikt z tym nie powinien mieć kłopotów.

Co do newsa dotyczącego AC w Rzymie to nie będzie to ACIII tylko samodzielny dodatek do AC2, Ubi tydzień temu oficjalnie mówił o tym, że następne AC będzie miało tryb multiplayer, ale nie będzie to ACIII tylko raczej ,, AC2,5".
Dalsze części są rozważane nawet na IIWŚ, z tym że bohaterem będzie kobieta działająca po za liniami frontu ( tak łatwiej wykluczyć broń palną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące AC2 na PC: czy jak bd premiera 4 marca to będzie polska wersja dubbing czy napisy?? bo jak ostatnio patrzyłem to były "Dodatkowe informacje o grze" i tam było że bd polski dubbing/ lub napisy i o koszulice a dziś jak patrzyłem to było tylko o koszulce i właśnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś z was giere na gram.pl? Jeżeli tak to jaką macie cenę gry(nie licząc przesyłki)? Bo ja na początku stycznia zamawiałem i cena wynosiła 99,99 zł. A teraz patrzę że jest nieco dróżej. Mam nadzieję że zapłacę wg starego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówiła Akne, to chyba liczy się cena jak była podczas zamawiania. Nie licząc błędów gdzie cena wynosiła 0,00zł oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:34, Albii napisał:

Z tego co mówiła Akne, to chyba liczy się cena jak była podczas zamawiania. Nie licząc
błędów gdzie cena wynosiła 0,00zł oczywiście.

No to git. Bo ja zamawiałem zanim jeszcze był ten zestaw z koszulką. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:07, Pimpek127 napisał:

Czyli w AC2 na PC w polskiej wersji językowej bd tylko napisy??

Yhy. Poprzedzę przyszłe odpowiedzi i pytania.

a) Na wypadek, gdy będziesz narzekał:
"... Wyobraź sobie Polskich aktorów mówiących Włoskim akcentem. Teraz już wiesz, czemu nie ma dubbingu ?"

b)W razie, gdy będziesz zadowolony:
"Ja też się cieszę, ponieważ, wtedy gra trzyma Włoski klimat"

c) Gdy będziesz neutralnie nastawiony:
najpierw narzekania z pkt a), a potem odp. b) w jednej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:07, Pimpek127 napisał:

> Dubbingu miało nie być.
Czyli w AC2 na PC w polskiej wersji językowej bd tylko napisy??


Szkoda, że nie ma ale "angielski Ezio" ma fajny głos i akcent ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:27, DambialkoX napisał:

Szkoda, że nie ma ale "angielski Ezio" ma fajny głos i akcent ;D.

Ale jest sztuczny do bólu, zupełnie nie przekazuje emocji takich jakie powinien przekazywać facet chcący się zemścić na mordercach swoich bliskich. ''-Hej ziomek, co tam? - Słuchaj no, mam ciekawego newsa niczym z tvn24, Makaron Belucci jest w świątyni nienażartego prosiaka. - Oooo! To super, dzięki za info, idę go załatwić w jak prawdziwy asasyn, wpieprzę się na mur, zeskoczę, załatwię, stoczę fajta z 30 strażnikami, otrzepię się, odejdę i będę udawał, że nic wielkiego nie zrobiłem! Jak prawdziwy skrytobójca!'' Owszem, trochę przesadziłem, ale mniej więcej tak wygląda rozmowa przed każdym zleceniem. Sztuczność daję się we znaki przy pierwszym lepszym dialogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się... Ta gra jest cudowna, a Ty mi tutaj narzekasz... :P Mi się Ezio bardzo podobał(tylko proszę bez skojarzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 01:24, Albii napisał:

Nie znasz się... Ta gra jest cudowna, a Ty mi tutaj narzekasz... :P Mi się Ezio bardzo
podobał(tylko proszę bez skojarzeń)

Oj tak, tak, wiemy Albiuszku, że lubisz chłopców, tyśtyśtyś, ale żeby świntuszyć przy grze wideo?!
Jeżeli chodzi o gameplay to racja, jest to kawał grywalnej pozycji, ale fabuła, a raczej sposób jej przekazywania ssie po całej linii. Ezio Lafirynda często nasuwa mi się na język zamiast jego prawdziwego nazwiska. Zupełnie jakby go zemsta nie interesowała, a jedynie chęć sprania dupska paru wysoko ustawionym facetom w sukienkach, podnosi się u niego pasek ''jazzy'' po tym jak zabija ważną i obstawioną postać? Normalna reakcja człowieka po doświadczeniach jakie przeżył Ezio byłyby zupełnie odmienne. Ta chęć zemsty powinna być widoczna niemalże przy każdej rozmowie, ale też scenariusz nie powinien odbiegać od ogólnego zarysu gry polegającego na zabijaniu, owszem, ale po cichu. Dla mnie to jakoś zbytnio nie trzyma się kupy i ocena 9/10 w zbudza we mnie co najmniej odruch śmiechu. Grafika jak i mnogość umiejętności głównego bohatera to nie wszystko, fabuła oraz sposób jej opowiadana jest priorytetem w sandboxach jak i wszystkich gier. Ja bym wyżej niż 7+ nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się po prostu. Ta młodzież, dobrej gry docenić nie potrafią, za moich czasów było lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 01:40, Albii napisał:

Nie znasz się po prostu. Ta młodzież, dobrej gry docenić nie potrafią, za moich czasów
było lepiej...

Oh, nie rób już z siebie takiego dorosłego świętoszka.
Nie to, że nie potrafię docenić gry, bo oczywiście potrafię i przyznaję, ACII to projekt o porządnej dawce funu, ale imo (i to właśnie ''imo'' jest tutaj kluczowe) zachowanie Ezio jest nieracjonalne, chyba, że tak się postępowało kilkaset lat temu? I nie rzucaj tutaj stwierdzeniami, że ''nie znasz się, moja racja jest najmojsza, nie potrafisz docenić gry itp'', bo i tak pozostanę przy swojej wersji, i co najwyżej kończysz wymianę zdań zakopaniem topora zdecydowanie po mojej stronie, bo argumentów brak, oj brak ; ]
Tak na serio teraz, gdyby coś przydarzyło się Twoim bliskim (a tfu! tfu! puk! puk) to byłbyś tak opanowany, zdystansowany i pełen respektu dla swoich ofiar jak Ezio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 01:51, Qbasmok napisał:

Tak na serio teraz, gdyby coś przydarzyło się Twoim bliskim (a tfu! tfu! puk! puk) to
byłbyś tak opanowany, zdystansowany i pełen respektu dla swoich ofiar jak Ezio?


Po Latach człowiek się godzi ze swoim losem. Ezio miał na zemstę tyle czasu, że stała się ona dla niego powinnością, a nie rzeczą do której ma wielki stosunek emocjonalny. Z czasem ważniejsze dla niego się stały losy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 01:24, Albii napisał:

Nie znasz się... Ta gra jest cudowna, a Ty mi tutaj narzekasz... :P Mi się Ezio bardzo
podobał(tylko proszę bez skojarzeń)


Bo Ezio wymiata ;p. W przeciwieństwie do Altaira, Ezio ma trochę poczucia humoru i nie jest taki sztywny jak jego przodek, że koncentruje się tylko na zabijaniu. I nie twierdzę, że Altair mnie się nie podobał, lecz sądzę że Ezio ma to coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę już wczoraj udało mi się całą zaliczyć. Powiem, że z tą częścią AC miałem tak samo, jak z dobrą książką czy filmem. Gdy zobaczyłem napisy końcowe niemalże się popłakałem. Gra wzbiła się bardzo wysoko na mojej liście, ani razu nie zawiała nudą, a tutaj ledwo się obejrzałem - finito. Free Running dostępny po zakończeniu gry jednak już nie daje takiej frajdy jak ten podczas wątku głównego. Szkoda, szkoda, bo w porównaniu z prequelem jest to istne arcydzieło (gdyby tylko postać Ezio była bardziej przekonywująca...), które daje masę funu, nie pozwala na nudę, ciągle się coś dzieje, grafika jak i widoki powalają, a dźwięk również nie pozostawia wiele do życzenia. Do tego podczas normalnej gry bez jakichkolwiek trudności udało mi się zdobyć 88% trofeów, pominąłem jedynie te ze znajdzkami - których najzaistniej w świecie zbytnio nie trawię, po prostu bieganie, bieganie, bieganie, penetrowanie, penetrowanie, szukanie mnie nie rajcuje i co najwyżej nudzi. Lecz jednak imo ocenę podniosę za mocną końcówkę (

Spoiler

chociaż w końcu główny bohater mógłby w jakiejś grze polec, zawsze powstanie, nie wiadomo jak bardzo zostałby dźgnięty

) do 8+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie w Shadow of the Colossus, tam zakończenie Cię usatysfakcjonuje. Jak dla mnie w AC liczy się tylko wątek główny, który jest dość interesujący, a to dlaczego Ezio zabija etc. zwyczajnie średnio mnie obchodzi. I tak masz rację, Ezio średnio się przejął śmiercią swojej rodziny, a w późniejszej fazie gry to już zapominałem od czego to to wszystko startowało. Jak dla mnie gra i tak 10/10. Jedyne co mógłbym zarzucić to nie dość pieczołowicie wykonane miasta, które nie mają klimatu, ale i tak jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 00:01, Diverso napisał:

Zagraj sobie w Shadow of the Colossus, tam zakończenie Cię usatysfakcjonuje. Jak dla
mnie w AC liczy się tylko wątek główny, który jest dość interesujący, a to dlaczego Ezio
zabija etc. zwyczajnie średnio mnie obchodzi. I tak masz rację, Ezio średnio się przejął
śmiercią swojej rodziny, a w późniejszej fazie gry to już zapominałem od czego to to
wszystko startowało. Jak dla mnie gra i tak 10/10. Jedyne co mógłbym zarzucić to nie
dość pieczołowicie wykonane miasta, które nie mają klimatu, ale i tak jw.


Ja muszę wytrzymać do Marca :D. Przejdę grę i napiszę recenzję. Pewnie też będzie 10/10, ale nie ocenię dopóki nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować