Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

See the Future nawiąże do Fable 3?

17 postów w tym temacie

Tya... Terasa jest ciekawą postacią zwłaszcza że:
a) Jest cholernie stara (w końcu to ta sama Terasa co w pierwszej części, to znaczy że ma jakieś 600 lat)
b) W pierwszej części

Spoiler

można ją było poświęcić co oznaczało jej... no cóż, śmierć. W takim razie czemu jest w Fable II?


c) O co jej w ogóle chodziło w Fable II ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Fable III będzie miało lepszą fabułę niż II i że po zobaczeniu zakończenia nie będzie się nasuwać na usta "wtf?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówią o Fable 3, a tu dwójki wciąż na PC nie ma. A taka pewność była, że to jedynie czasowy exclusive na Xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie lubię DLCów. Wolałbym, żeby czas na ich tworzenie był przeznaczony na dopracowywanie gier. Co innego jeśli za dodatki zabierają się inni twórcy. To dobry sposób by znaleźć dobrych programistów. Np. powierzyć zrobienie rozszerzenia dla innej (słabszej, mniej doświadczonej) grupy, by ta mogła się wykazać. No ale to odbiega od tematu :) Co do See the Future to myślę, że na długo zabawy nie zapewni. Nie mogę się doczekać Fable III. II zauroczyła mnie klimatem i "wciągajką" czyt. jest wciągająca :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szeretucha
Chodzi Ci o Obsidian, który wylansował się poprawiając po Bioware? :P
Jeśli będzie port Fable2 na PC to pewnie w rozszerzonej wersji, razem z tymi dwoma DLC, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jeżeli pamiętam to Teresa to siostra głównego bohatera z 1-ki... I to odczuwam brak nawiązania do pierwszej gry, gdyż w 1-ce można było Teresę zabić. A w 2-ce jest nadal. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje, ze będzie w końcu spełnieniem obietnic Molineux, bo jeśli chodzi o Fable 2 to jest to największe kłamstwo w historii. Gra jest liniowa, krótka jak diabli i po prawdzie nie jest niczym szczególnym (bo lokacje są tak samo małe jak w jedynce więc "wielki świat bez doczytywania to też była ściema). Pierwszy DLC troszke odświeżył grę ale płacić 6 Funtów za dodatkowe pół godziny gry? (chociaż to prawie 1/4 podstawki XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. co do tekstu to ciekawe czy zrobią kolejny skok w czasie i może będzie Albion w współczesności.
Hmmm.. Co do uwag niektórych tutaj do Teresy i jej powiązań z 1 i z jej możliwą śmiercią, to ona nie jest możliwa, a pewna

Spoiler

wystarczy dokładnie czytać książki Fable 2 to się dowiemy, że bohater zdobył miecz Aeonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God... Gdzie nie wejdę - muszę przedzierać się przez stertę komentarzy "KIEDY NA PC?!, DLACZEGO NIE MA NA PC?!". Ludzie, my tu rozmawiamy o grach... Ja nie piszę w każdym newsie poświęconym grze stricte PCtowej "KIEDY NA XBOXA!? CZEMU NIE MA NA XBOXA?!".

DLC nie kupię, nie przepadam za DLC. Trzecia część będzie pewnie się kręciła wokół Teresy. W końcu udało jej się "przy pomocy bohatera" przejąć na własność wieżę - zbiorowisko sporej magii. Coś czuje, że to ona będzie głównym złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować