Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2009 o 23:54, chris50 napisał:

Jak nie bedzie w Stalkerze 2 pojazdow to kicha.


Nie będzie, bo z anomaliami pojazdy nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy w tej grze zepsuły by klimat,chyba,że w nieco innej formie byłyby wstawione.Dajmy na to wyprawy w głąb Zony,ale to nie my kierujemy tylko ktoś inny,taki konwój,patrol.Po prostu możliwość szybszego transportu,byśmy mogli obserwować zone ze środka,może jakieś misje z taki samochodem,tak jak to było np. w HL''u 2.Innej opcji wsadzenia pojazdów do gry nie widzę,bo zepsułyby klimat.Opcja z Far Craya odpada.Nie widzi mi się jeżdżenie samochodem po zonie bez przeszkód.Zbyt szybkie eksploatowanie skażonego terenu zepsułoby klimat.
Zone trzeba przejść piechotą jak prawdziwy Stalker:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerywniki pomiędzy misjami z pojazdami byłyby faktycznie ciekawe. Mogłoby być jeszcze coś w stylu ''dojedź z punktu A do B pod ostrzałem'', ale tylko jako mini-misja do zaliczenia, bo potem tylko na piechotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 00:22, Ajinur napisał:

Pojazdy w tej grze zepsuły by klimat,chyba,że w nieco innej formie byłyby wstawione.Dajmy
na to wyprawy w głąb Zony,ale to nie my kierujemy tylko ktoś inny,taki konwój,patrol.Po
prostu możliwość szybszego transportu,byśmy mogli obserwować zone ze środka,może jakieś
misje z taki samochodem,tak jak to było np. w HL''u 2.Innej opcji wsadzenia pojazdów
do gry nie widzę,bo zepsułyby klimat.Opcja z Far Craya odpada.Nie widzi mi się jeżdżenie
samochodem po zonie bez przeszkód.Zbyt szybkie eksploatowanie skażonego terenu zepsułoby
klimat.
Zone trzeba przejść piechotą jak prawdziwy Stalker:)

W 100% się zgadzam- jak dojdą pojazdy to już nie będzie to,co się odczuwa grając np w soc. fakt że wkurzające jest bieganie do handlarza by sprzedać towar ,dlatego opcja z przewodnikami w "Cs" była strzałem w 10-ke . "tylko dlaczego tak drogo! :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 12:22, stalker35 napisał:

witam koledzy ma juz ktos nowego Stalkera????????????????


Jeśli nawet ktoś go ma to raczej piracką wersję, bo innej nie da się teraz uzyskać.. trzeba czekać na legalną wersję... u nas będzie w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 14:01, Kapas napisał:

> witam koledzy ma juz ktos nowego Stalkera????????????????

Jeśli nawet ktoś go ma to raczej piracką wersję, bo innej nie da się teraz uzyskać..
trzeba czekać na legalną wersję... u nas będzie w przyszłym roku.

To już się znalazł wydawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do pojazdów to myślę, że taki quadzik byłby dobry. Bez zawrotnej prędkości z bagażnikiem. Na piechotę - za wolno, samochodem - za szybko i niebezpiecznie, quadem - w idealnej prędkości bezpiecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale kurde w zewie prypeci bardzo podoba mi się pozycja AK74 :|
Wydaje mi się że w Czystym Niebie była troszeczkę inna :|

Ludzie czy jest komenda do stalkera na opcję Field of View? Żeby było widać więcej modelu broni ? Taką bardziej wysuniętą ?
Wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 14:05, Pablo_Querte napisał:

To już się znalazł wydawca?


Wydawca sam się wreszcie znajdzie.. gra mam mieć swoją premierę Europejską w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 16:27, Kapas napisał:

> To już się znalazł wydawca?

Wydawca sam się wreszcie znajdzie.. gra mam mieć swoją premierę Europejską w pierwszym
kwartale przyszłego roku.


Nie wiadomo, jak na razie to tylko spekulacje . Nie ma wydawcy nie ma premiery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować