Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2009 o 20:44, Morte napisał:

No super że dajecie te spoilery :) a propo mego pytania: powtórzę ,na jakich kompach
gracie (grafa,procek) oraz na jakich ustawieniach gry (rozdziałka ) i czy na statycznym
,czy na dynamicznym,czy na dx10 a co za tym idzie ile klatek na sekundkę jest :) - ogólnie
jak gra śmiga! gadać mi tu natychmiast! (pisać):D


Ja full detale na

Core 2 Quad Q9550
8GB Ramu
radeon hd 4890 2x

To na full detalach, dx10. płynnie bez żadnych przycinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2009 o 21:00, B1SH0P napisał:

Ja full detale na

Core 2 Quad Q9550
8GB Ramu
radeon hd 4890 2x

To na full detalach, dx10. płynnie bez żadnych przycinek.

na takich parametrach to nie ma prawa nic przyciąć hehe.. komp za mocny - ja mam athlona X2 3800 (słaby ) ale podkręcony do 4200 ,(tak go widzi everest) 3.25 ramu grafa GF 9600GT podkręcona fabrycznie oraz przeze mnie ,stalker CS na full bez przycinek (dx 9c) więc sie zastanawiam jak mi pójdzie cop :( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 19:43, Gorn111 napisał:

> Jeżeli ktoś zna rosyjski to niech kupuje, warto! ^_^
Dobrze znam Rosyjski. Daj namiar gdzie można kupić.


Można kupić na ozon.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem buga a nawet dwa.
Pierwszy bug polega na tym, że jak ja sobie stoję w bazie i gadam kulturalnie z drugim Stalkerem to przez ścianę strzelają do mnie zombie.
Drugi bug baardzo denerwujący polega na tym, że nie da się wyciągnąć granatów.. Np idę sobie chcę rzucić granat to nie mogę bo nie chce mu się go wyciągać.. wczytuje save''a i mogę wyciągać granat w tym miejscu a z kolei w innym nie da się.. troszkę denerwujące..
Mam pytanie do grających

Spoiler

ma ktoś może taktykę na zabicie tych małych grubych stworków które są ubrane w czarne płaszcze? Chodzi o te które rzucają przedmiotami i jak podejdziemy blisko robią, że od razu się męczymy. Ja wale do niego z shotguna 14 naboi i dalej stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak irytujące i bezmyślne bugi na nas czekają,mi się nie śpieszy:) A co do pytania w spoilerze to wiem o jakiego stworka Ci chodzi,on na prawdę jest taki mocny? Grasz na mistrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 15:41, Ajinur napisał:

Więc jednak irytujące i bezmyślne bugi na nas czekają,mi się nie śpieszy:) A co do pytania
w spoilerze to wiem o jakiego stworka Ci chodzi,on na prawdę jest taki mocny? Grasz na
mistrzu?


Gram na Weteranie. i tak najgorsze jest to, że jak on rzuci w ciebie np beczką to zostaje ci tylko troszkę życia.. :/
I w tej grze pancerz tak szybko się niszczy i wydajemy na naprawę z 10k. Od razu mówię nie kupujcie wojskowego... nie ma miejsc na artefakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 23:56, sylwasss napisał:

> > Jeżeli ktoś zna rosyjski to niech kupuje, warto! ^_^
> Dobrze znam Rosyjski. Daj namiar gdzie można kupić.

Można kupić na ozon.ru

Niestety nie wysyłają po za granice Rosji. Trzeba osobiście lub przez znajomych kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 16:00, chris50 napisał:

Jak dojsc do prypeci? Tam w tym niby tunelu sa te stwory to zabić i potem jakoś się droga
pokaże?
Bo nie zabijalem ich.


Ja do Prypecia nie doszedłem

Spoiler

mam narazie questy na zdobycie specjalnego kombinezonu żeby można było się tam dostać i zbieram ekipe.

Ja na te stworki questa dostałem żeby je zabić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 14:46, B1SH0P napisał:

Znalazłem buga a nawet dwa.
Pierwszy bug polega na tym, że jak ja sobie stoję w bazie i gadam kulturalnie z drugim
Stalkerem to przez ścianę strzelają do mnie zombie.
Drugi bug baardzo denerwujący polega na tym, że nie da się wyciągnąć granatów.. Np idę
sobie chcę rzucić granat to nie mogę bo nie chce mu się go wyciągać.. wczytuje save''a
i mogę wyciągać granat w tym miejscu a z kolei w innym nie da się.. troszkę denerwujące..

Mam pytanie do grających

Spoiler

ma ktoś może taktykę na zabicie tych małych grubych stworków
które są ubrane w czarne płaszcze? Chodzi o te które rzucają przedmiotami i jak podejdziemy
blisko robią, że od razu się męczymy. Ja wale do niego z shotguna 14 naboi i dalej stoi...



Z tym szczelaniem przez ścianę to nie musi być błąd,zależy jaka to ściana była,zauważ że tutaj fizyka broni jest autentyczna ,pamietam jak sie zachwycali call of duty że można zabić przez drewno jak z autentycznej broni, hehe a w stalkerze juz to było wcześniej i nik o tym nie napisał:) dyskryminacja tej gry jest okropna w magazynach o grach ,nie wiem dlaczego..tzn wiem ale nie napiszę bo jeszcze mnie wsadzą za pomówienie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 20:36, B1SH0P napisał:

No wiesz.. chyba grubej ściany pistoletem nie przestrzelisz ^_^


Chyba, że z bazooki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 20:50, Kapas napisał:

> No wiesz.. chyba grubej ściany pistoletem nie przestrzelisz ^_^

Chyba, że z bazooki :)


bazooki w STALKERZE nie ma ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 20:36, B1SH0P napisał:

No wiesz.. chyba grubej ściany pistoletem nie przestrzelisz ^_^

nie napisałeś z jakiej broni:) ale jak ten pistolecik to magnum, to i ściana nie pomoże :D ,no ale żarty żartami raczej przez ścianę nie powinno przelatywać,może poprawią to

Ps-jak to bazooki nie ma ?w soc jest na singlu:o miałem 2 pociski nawet do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 14:46, B1SH0P napisał:

Drugi bug baardzo denerwujący polega na tym, że nie da się wyciągnąć granatów.. Np idę
sobie chcę rzucić granat to nie mogę bo nie chce mu się go wyciągać.. wczytuje save''a
i mogę wyciągać granat w tym miejscu a z kolei w innym nie da się.. troszkę denerwujące..

Da się wyciągnąć jeżeli schowasz broń. Czasami się zdarzało w CS.

Dnia 07.10.2009 o 14:46, B1SH0P napisał:

Mam pytanie do grających

Spoiler

ma ktoś może taktykę na zabicie tych małych grubych stworków
które są ubrane w czarne płaszcze? Chodzi o te które rzucają przedmiotami i jak podejdziemy
blisko robią, że od razu się męczymy. Ja wale do niego z shotguna 14 naboi i dalej stoi...


Gauss rifle. :P
Blokują strzały.
Ewentualnie nóż jeżeli chcesz się poczuć jak Rambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować