Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Mnie koło tego tankowca stado psów zaatakowało i nikt ze Stalkerów nie ważył mi się pomóc... hamy! ;)

No dobra, teraz moja część pytania: Jak wejść na pole minowe tak aby mnie nie rozsadziło ? Chodzi mi o miejsce rozbicia się helikoptera SCAT - 1. I drugie pytanie: Gdzie zapisują się screenshooty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 22.12.2009 o 19:53, Wintesun napisał:

No dobra, teraz moja część pytania: Jak wejść na pole minowe tak aby mnie nie rozsadziło
? Chodzi mi o miejsce rozbicia się helikoptera SCAT - 1. I drugie pytanie: Gdzie zapisują
się screenshooty?


1.Jak idzesz po tej betonowej drodze musisz unikać ciemnych plam-takich jakby nasypów ziemi.
2.Mój komputer>dokumenty udostępnione>Stalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś gdzie są precyzyjne narzędzia do modyfikowania wyposażenia?
Wiem tyle że są w jakieś podstacji - ale gdzie dokładniej - nie mam pojęcia.
Byłem w stacji radiowej (i pod nią, pełno tam pijawek... gdzie ten gaz? :]) oraz w stacji paliw i pod nią (snorki ;*).
Już nie mam pomysłów, mógłby mnie ktoś nakierować na odpowiedni kierunek?

Poza tym, dodam że moje wrażenia z gry są dobre! O ile każda poprzednia gra z tej serii mi się nie podobała to ta rzeczywiście wciąga.
Aha i jeszcze jedno: nie rozumiem problemów redaktorów CDA w chodzeniu nocą. Ja od psów mogę bronić się nożem więc w czym problem? :[ A jak czasami jakaś większa bestia wyleci to wiadomo - ulepszony shotgun i lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 00:09, Tr4c3R napisał:

Powie mi ktoś gdzie są precyzyjne narzędzia do modyfikowania wyposażenia?

Spoiler

Narzędzia dla Kardana:
- podstawowe: Zaton -> tartak
- precyzyjne: Zaton -> magazyn podstacji
- kalibracja: Prypeć -> stara stacja obsługi
Narzędzia dla Azota:
- podstawowe: Jupiter -> wagon na południe od Janowa
- precyzyjne: Jupiter -> fabryka Jupiter, budynek przy południowym wejściu koło garaży
- kalibracja: Prypeć -> dom towarowy

Dnia 23.12.2009 o 00:09, Tr4c3R napisał:

Aha i jeszcze jedno: nie rozumiem problemów redaktorów CDA w chodzeniu nocą.

A kogo obchodzi co myślą redaktorzy CDA ;)

Btw. Dla tych, którym się nie chce...
http://dl.stalker2.pl/misc/MAPA-ZATON.jpg
http://dl.stalker2.pl/misc/MAPA-JUPITER.jpg
http://dl.stalker2.pl/misc/MAPA-PRYPEC.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie mam: nie czytaj spoilera jesli nie dotarles do prypeci

Spoiler


Dotarlem chwile temu do prypeci, pierwsze zadanie i zdobylem "nieznana bron", poszedlem z nia do Kardana w Skadowsku, ten sie uchlal, wytrzezwial a broni naprawic nie moze - brak dokumentow :/ Jeszcze na poczatku w Zatonie, te dokumenty zdobylem na wlasna reke (drzwi na karte magnetyczna byly otwarte za ktoryms razem), zabralem papiery, dalem mechanikowi i zrobil mi gaussa. No i teraz mam problem - bo ten zniszczony nieznany gauss wazy ponad 5kg i nie mam pojecia co z nim zrobic - ktos cos wie ? Taki balast baaardzo mnie denerwuje. A moze dekumenty sie pojawia jeszcze raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 19:53, Wintesun napisał:

No dobra, teraz moja część pytania: Jak wejść na pole minowe tak aby mnie nie rozsadziło

Przy prawym ogrodzeniu jest czysto. Poza tym, rzucając śruby możesz sprawdzić gdzie są miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem:

mam w ewipunku 2 gaussy - jeden sprawny, drugi uszkodzony i nie do naprawy. Zrobilem laboratorium X8 (zerbralem 6/6 dokumentow) i ide do kowalskiego. Gadam z nim i czarny ekran - w tle ruski monolog, ale lektor niczego nie tlumaczy - muzyczka gra, aplikacja sie nie wiesza. Na jakims forum przeczytalem, ze wina tego jest wlasnie pozyskanie gaussa przed questem i nie ma to rozwiazania... czyli gra do usuniecia pod sam koniec :/

czy moze ktos zna rozwizanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 17:37, Crew_900 napisał:

Zmień ustawienia na oświetlenie statyczne lub prześlij mi sejvy to zobaczę


gram caly czas na statycznym, zmiania ustawien graficznych na najnizsze tez nie pomaga

tutaj moj save:

http://www.megaupload.com/?d=UWIHWZ70

juz po X8, na 2gim pietrze pralni - tylko przejsc przez drzwi i pogadac.

A dysponujesz moze savem po tej rozmowie ? cholernie chce zobaczyc zakonczenie, zostalo juz tak malutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram drzwi do niego i wszystko ok jest . Nie ma zadania jakiegoś żeby z nim pogadać.
Poczekaj aż emisja się skończy i leć tam gdzie na mapie ci pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:08, Crew_900 napisał:

Otwieram drzwi do niego i wszystko ok jest . Nie ma zadania jakiegoś żeby z nim pogadać.
Poczekaj aż emisja się skończy i leć tam gdzie na mapie ci pokazuje


no ja tak robie, wchodze do jego pokoju i zalacza sie cut scenka - tylko ze obraz jest czarny, a w tle po rusku gada jedna osoba (bez lektora).

u mnie jest wlasnie zadnie - pogadaj z nim - automatycznie sie dodalo po wyjsciu z X8

EDIT: choooolerka zlego sava wyslalem, momencik, tutaj prawidlowy save:

http://www.mediafire.com/?mjnznnuymiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też nie działa , a ten głos to głos żołnierzy którzy na parterze sobie gadają

A pytanko. Misję od Kowalskiego "Jeden strzał" zrobiłeś przed wejściem do X8 czy po wyjściu z X8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:07, Crew_900 napisał:

A pytanko. Misję od Kowalskiego "Jeden strzał" zrobiłeś przed wejściem do X8 czy po wyjściu
z X8 ?


probowalem wziac ja od kowalskiego przed X8 - ale on stal tylko jak kolek i nie moglem do niego zagadac (nie bylo zadnej mozliwosci dialogu). Nie chcial dac questa to poszedlem robic quest glowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pograć w STALKERA w internecie...Zrobiłem konto, lecz kiedy wpisuje klucz do gry wieloosobowej i próbuje dołączyć do jakiejś gry wyskakuje mi komunikat że klucz jest nieprawidłowy. Wpisywałem go już z 10 razy i dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:49, Master_J napisał:

Chciałem pograć w STALKERA w internecie...Zrobiłem konto, lecz kiedy wpisuje klucz do
gry wieloosobowej i próbuje dołączyć do jakiejś gry wyskakuje mi komunikat że klucz jest
nieprawidłowy. Wpisywałem go już z 10 razy i dalej to samo.


Hmm stara rada w takim przypadku: sprawdź czy nie pomyliłeś G z 6, 0 z o i tak dalej, czasem się kod niewyraźnie druknie. Jak to nie pomoże to jest problem i nie wiem co poradzić. Może napisać do Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie na zamówienie w Zatonie

Spoiler

to własność Sępa? Jak to obejść? Burza by mi pasowała ;), a pancerze warto zamówić, czy to też ma właściciela?



No chyba, że idzie jakoś inaczej zdobyć ten sprzęcik, jak tak to niech ktoś podpowie ;) Jestem tak w połowie zadań w Zatonie i brak mi dobrej broni (dobrej w sensie lepszej od ogółu dostępnych na początku) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 06:34, Kakarotto napisał:

Wszystkie bronie na zamówienie w Zatonie

Spoiler

to własność Sępa? Jak to obejść? Burza by
mi pasowała ;), a pancerze warto zamówić, czy to też ma właściciela?


Dnia 24.12.2009 o 06:34, Kakarotto napisał:

No chyba, że idzie jakoś inaczej zdobyć ten sprzęcik, jak tak to niech ktoś podpowie
;) Jestem tak w połowie zadań w Zatonie i brak mi dobrej broni (dobrej w sensie lepszej
od ogółu dostępnych na początku) ;)


Spoiler


Sęka ;) to czesc zadania, nie oddajesz mu broni i w Jupiterze bedzie ciag dalszy.
Co do armora - egzoszkielet jest najlepszy w grze, ale dopiero z narzedziami z Prypeci bedziesz mogl biegac, az do zdobycia trzecich narzedzi biegalem w kombinezonie bojowym od Zwawego.
Co do broni - obowiazkowy SAVE/LOAD bo Zwawy przynosi rozne rzeczy przy niektorych zamowieniach (rozne karabiny szturmowe, rozne karabiny snajperskie). Robisz kilka rundek po anomaliach i uda Ci sie trafic pare artefaktow ktore mozesz sprzedac Brodaczowi (kazdy za 18-26k) - i juz Cie stać na najlepszego shotguna od Zwawego (bron na krotki dystans, jest tylko jedna do przyniesienia), dobra bron szturmowa (uzywalem Burzy bardzo dluuugo, dopiero w Prypeci przestawilem sie na bron na amunicje nato z ciekawosci) Co do snierki uzywalem Rysia od Zwawego - max obrazen i prawie max celnosci - zawsze head :], potem Gaussa



a tutaj link do broni wystepujacych w grze http://www.kampos.gr/en/weapons.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 07:26, EmperorKaligula napisał:

Spoiler


Sęka ;) to czesc zadania, nie oddajesz mu broni i w Jupiterze bedzie ciag dalszy.


Sęp w sensie, że wszystko jest jego :P Ciąg dalszy? Pewnie coś niemiłego, myślałem, że sobie tym popsuję reputację w Zatonie :P

Dnia 24.12.2009 o 07:26, EmperorKaligula napisał:

Co do armora - egzoszkielet jest najlepszy w grze, ale dopiero z narzedziami z Prypeci
bedziesz mogl biegac, az do zdobycia trzecich narzedzi biegalem w kombinezonie bojowym
od Zwawego.


Wiem to, czytałem o tym ;)

Dnia 24.12.2009 o 07:26, EmperorKaligula napisał:

Co do broni - obowiazkowy SAVE/LOAD bo Zwawy przynosi rozne rzeczy przy niektorych zamowieniach
(rozne karabiny szturmowe, rozne karabiny snajperskie). Robisz kilka rundek po anomaliach
i uda Ci sie trafic pare artefaktow ktore mozesz sprzedac Brodaczowi (kazdy za 18-26k)
- i juz Cie stać na najlepszego shotguna od Zwawego (bron na krotki dystans, jest tylko
jedna do przyniesienia), dobra bron szturmowa (uzywalem Burzy bardzo dluuugo, dopiero
w Prypeci przestawilem sie na bron na amunicje nato z ciekawosci)


Wiem, sprawdziłem wszystkie bronie dostępne na zamówienie, i burza jest najlepsza, mogę podczepić tłumik i celownik do niej, do tego chodzi na popularnych nabojach ;)

Szotgana mam tego najlepszego, co można w Zatonie znaleźć, dodatkowo upgradzik mały ma ;)

Dnia 24.12.2009 o 07:26, EmperorKaligula napisał:

Co do snierki uzywalem
Rysia od Zwawego - max obrazen i prawie max celnosci - zawsze head :], potem Gaussa



Snipa od Żwawego to wintar (czy jak to tam się zwie), go już mam ;)

Dnia 24.12.2009 o 07:26, EmperorKaligula napisał:

a tutaj link do broni wystepujacych w grze http://www.kampos.gr/en/weapons.php


Bardziej chodziło mi o konkretną lokalizację, bo jaka broń jest dostępna w grze już czytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 07:43, Kakarotto napisał:

Snipa od Żwawego to wintar (czy jak to tam się zwie), go już mam ;)


blad, Zwawy przynosi 3 albo 4 sniperki losowo, ja loadowalem az przyniosl mi Rysia (max atak, max celnosc)

Dnia 24.12.2009 o 07:43, Kakarotto napisał:

Bardziej chodziło mi o konkretną lokalizację, bo jaka broń jest dostępna w grze już czytałem
;)


burza (swietny szturmowy) zwawy, najlepszy shotgun zwawy lub Jupiter, snajperki zwawy lub Jupiter/Prypec - i gauss ktory jest swietna sniperka Prypec.

wniosek: juz na pierwszej mapie mozna sie swietnie uzbroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować