Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Dobiłem lvl 4. Nie mam pojęcia jakim cudem, gdyż prawie każdą walkę przegrywam/przegrywałem 0_o. Ta gra ma w ogóle jakiś sens ? Choćby jakiś ukryty ? Bo nie odczuwam jako takiej radochy nawet po wbiciu tego zacnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 00:53, Morris12 napisał:

Dobiłem lvl 4. Nie mam pojęcia jakim cudem, gdyż prawie każdą walkę przegrywam/przegrywałem
0_o. Ta gra ma w ogóle jakiś sens ? Choćby jakiś ukryty ? Bo nie odczuwam jako takiej
radochy nawet po wbiciu tego zacnego poziomu.


Ta gra to taki zabijacz czasu, sens jest taki, że jak się nudzisz to wbijasz na konto i możesz trochę losowo powalczyć. Za przegrane walki jest 1exp, za wygrane 2 :)
ps. dostajesz expa tylko jak Ty kogoś zaatakujesz.

kulfonito to cieniak, nie idźcie do niego. Chodźcie do mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że wkurza mnie ta losowość w grze. Sam siebie (mam ze trzy konta...) rozwalam ziomkiem na 2 levelu- a jestem na 10... No i jak tak patrzę po innych: wszyscy mają jakieś psy, wilki, niedźwiedzie i super moce a ja mam: nic. No okej, mam trochę lipnych broni- ale cały czas przy awansie dostaję "tylko" punkt do wytrzymałości- gdy większość już ma ją chyba prawie na fulla. Ale siedzę twardo i czekam aż mi się pofarci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 10:58, ThimGrim napisał:

Przyznam szczerze, że wkurza mnie ta losowość w grze.


Losowosć jeśli idzie o potencjał danej postaci ... ok, to jeszcze da się przełknąć (przynajmniej wg mnie ;-), bo jeśli jedna nie wyjdzie to może z drugą bedzie lepiej etc. NAJGORSZA jest moim zdaniem losowość podczas walki. Gdy widzę, że mój brute na 7-mym levelu obrywa od jakiegoś leszcza z kijkiem tylko i wyłącznie dlatego, że podczas całej walki nie użył ani jednej z 5ciu posiadanych broni ... no to to jest bądź co bądź przegięcie. Bo jeśli nawet brać pod uwagę jakieś bonusy tego typka, które mają wpływ na to kto zaczyna walkę, oddaje więcej ciosów itd. to przeca jeśli postać ma do dyspozycji taki arsenał (+ sporo przydatnych skilli) i z niego nie korzysta, to jest to w pewnym sensie jakaś tam nieuczciwość - innymi słowy: skazanie naszego brute'a z góry na porażkę :-(. Program programem, ale to naprawdę irytuje. Postaci powinnym podczas walki używać wszystkich dostępnych skilli i broni, a nie tak, że jedna ładuje wszystkim co ma a druga stoi i się gapi tępo jak wół na malowane wrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 12:08, kulfonito napisał:

Nie marudz, tylko chodz :PP


Ja nie potrzebuję twojej ochrony, ja ci mogę skopać dupsko :D

@Mudra
Weź pod uwagę, że to działa też w drugą stronę - możesz też wygrać z przeciwnikiem mającym kilka lvli wyżej. IMO bardziej wkurzające są właśnie bonusy, czasami dostajesz coś zupełnie nieprzydatnego, albo w ogóle figę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 12:16, rob006 napisał:

> Nie marudz, tylko chodz :PP

Ja nie potrzebuję twojej ochrony, ja ci mogę skopać dupsko :D


Nie mam Pupili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patrzcie co ja mam *
http://confident3.mybrute.com/cellule

* Jak ktoś nie wie o co chodzi to chodzi o... miejsce w rankingu :) Co prawda trochę zaniedbałem mojego brute ostatnimi czasy, ale to się jeszcze da nadrobić xD

Szkoda tylko, że na następnych lvlach biedaczek się zmarnuje (sprawdzałem w tym linku co ktoś podawał), ale ważna jest satysfakcja z "wysokiego" miejsca w rankingu xD (przegrałem chyba o 13:00 - 13h - więc mam wygrane 9 walk pod rząd i tylko jeden przeciwnik miał niższy lvl ode mnie - reszta odbiegała ode mnie o jakieś 2-3 lvl w przód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też uważacie, że shurikeny + Tornado of Blows to przegięcie? Znowu odpadłem w turnieju bo koleś wyjął shuriken i dostałem 10 rzutów po 6-10 dmg w jednej rundzie. :/ Ok, ja swoim cepem mogę zaatakować 4-5 razy czasem i zadać po 50 dmg, ale można zrobić unik, a przed bronią dystansową nie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie przesada bo są skille dzięki, którym unikasz ciosów dystansowych:)
@EDIT
O nawet kolega wyżej (confident) ma ten skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 19:30, Adjatha napisał:

Czy Wy też uważacie, że shurikeny + Tornado of Blows to przegięcie? Znowu odpadłem w
turnieju bo koleś wyjął shuriken i dostałem 10 rzutów po 6-10 dmg w jednej rundzie. :/
Ok, ja swoim cepem mogę zaatakować 4-5 razy czasem i zadać po 50 dmg, ale można zrobić
unik, a przed bronią dystansową nie... :/

E tam, co sie przejmujesz? Przecież to i tak jest totalny random. Jak nie dzisiaj to za dni pare ;].
Ja mam tylko nożyk, ale dużą szybkość, pancerz, miksturkę leczenia, wytrącanie broni z ręki przeciwnika i takie tam bardziej techniczne specjalności i czasami też można powiedzieć, że ta postać przesadza, ale czasami nie zada ani jednego ciosu, bo to zwyczajne lotto ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adjatha: Nie-e, wyżej wymieniony przeciwnik uniknął jednej mojej mojej shurikenki.

Edit: Mody, niech któryś usunie ten załącznik, zapomniałem o regulaminie! Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zrobiłem sobie buca który dostał na wstępie Herculean Strength i 1,2 paska strength, za to po 2-3 kreski Agility i Speeda, 5 lv i więcej lami jak koksi >.<

Irytujące są ciągle krytyczne błędy strony, niekiedy loguje za 3 razem, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:25, Koxman napisał:

Wszyscy to mają niestety.

Aw crap, niektóre potrafią naprawę napsuć krwi -.- Szczególnie gdy dorwie się na arenie jakąś piczkę a tu nagle ERROR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:30, rob006 napisał:

Ma ktoś jakichś "chłopców do bicia" na 5-6 lvlu? :P


Mogło się zmienić coś od wczoraj, ale ja zwykle obijam podanych poniżej:

Lev 5:
Giolol (bez broni, tarcza)
Vitaminada (broadsword + tarcza)

Lev 6:
Speeddriver (bez broni, piesek) - mój ulubiony przeciwnik.
SirMatze (posiada bronie ale nie jest zbyt wymagający, radze jednak sprawdzić)

Lev7:
4ul3 (nóż i coś tam jeszcze)
Kostucha (ma jakieś bronie ale tylko jeden skill - na odstraszanie petów)

Nie wszyscy są jakoś mega słabi, ale ja swymi głównymi postaciami jeszcze z nimi nie przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować