Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Ja sobie zrobiłem posta "Geralcik" (uczeń isao2 jeżeli dobrze tam zrobiłem) 6 walk wygranych, trzeci lvl mam taki kij jakby, nóż albo miecz i ten skill martial arts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:57, Outlander-pro napisał:

O, jeśli nie masz zbyt dużego levelu, to Cię zleję jutro :P No i dałem sobię nick z mybrute
w podpisie, więc jak chcecie zrobić dla kogoś support, to wklepcie mój nick :P


będzie bieda, bo mój zwierzak (siakiś śmieszny pies) zjada każdego przeciwnika zanim zdążę go choćby drasnąć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy ;PP Mój główny* nick to confi91. Jeśli ktoś chce zostać moim pupilem ;PP- wystarczy wpisać "confi91" zamiast "???" w adresie http://???.mybrute.com/ - to się nie obrażę :-)

*mam kilka kont tak na wszelki wypadek (kto wie, czy mój główny brutal dostanie kiedykolwiek jakąś broń - chociaż nawet bez sobie na razie daje radę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 18:07, Azra napisał:

będzie bieda, bo mój zwierzak (siakiś śmieszny pies) zjada każdego przeciwnika zanim
zdążę go choćby drasnąć xD


A który lvl masz ? Ja walczyłem z jednym typem co miał psa, ale padł po jednym ciosie miecza i wygrałem potem, bo styrałem gościa :D Tarcza ftw, jeśli się uda obronić ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 18:30, Azra napisał:

http://bitterale2.mybrute.com/fight/52011858
mam jakiegoś wilka, atakuje trzy razy i nieźle drapie. ale widziałem kiedyś kolesia z
niedźwiedziem :O


Uuu, wilczek wypaśny, jak na razie z Tobą szans nie mam ;] Może trochę Cię podgonię ...

Dnia 18.04.2009 o 18:30, Azra napisał:

w ogóle to można by się skrzyknąć i pozakładać parę kont, żeby ponabijać sobie nawzajem
trochę expa :P

Ano :P A w ogóle to tam się da klan założyć ... co Ty na to Azra, robimy coś ? ;D

A w ogóle to mam coś dziwnego - dałem kumplowi linka z moim nickiem itp, zarejestrował się, powalczył i mimo iż awansował na lvl 2 to ja nic nie dostałem, a jest moim "pupilem". Czyżby bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:10, Budo napisał:

/.../

Fuksa masz, bo szarik to rare zwierzak, jeszcze rzadszy od psa.


booyah ;]
wiesz może czy jest jakaś stronka z opisem tych wszystkich znajdziek, broni, bonusów?


ed. w ogóle to Budo widziałem jakieś radosne nicki w stylu "IsaoMiSsao" itepe :P czyżby twoi kumple z osiedla? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest. Muszę poszukać, może potem wrzucę i zrobię jakiegoś przypiętego posta.

btw jakiś lamus zrobił sobie Isao3 i dodał jako mojego ucznia, ale nie jest to mój brute- mój to Isao2. Isao to efekt nieszczęśliwego losowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, też się wciągnąłem ;) Mój nick to Brutalunio, na razie 1 level. Niedźwiedź jest ze mną, mocny jest.
Właśnie przegrałem z Outlanderem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sami fuksiarze widzę- szarik, niedźwiedź, morning star. Chociaz ja też nie narzekam, bat mam, a kto oglądał Indianę Jonesa albo Zorro to wie, że bet daje radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:30, Budo napisał:

Sami fuksiarze widzę- szarik, niedźwiedź, morning star. Chociaz ja też nie narzekam,
bat mam, a kto oglądał Indianę Jonesa albo Zorro to wie, że bet daje radę :P

A czy rejestrując się jako dajmy Twój uczeń, też dostaje jakieś bonusy ;) ? Bo źle zrobiłem, zarejestrowałem się bezpośrednio ze stronki.
BTW. Toporek lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:34, Gryczka napisał:

BTW. Toporek lepszy ;)


Topór to taka średnia broń- najlepszy podobno jest Ciężki Cep, potem Bicz. Najgorsza klawiatura do kompa i chyba rakieta do tenisa xD
Uczeń nie dostaje bonusów, tylko mistrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się w losowanie nowych postaci, stworzyłem ich chyba ze 100, ale żadna nie miała nic dobrego i w końcu się poddałem, ale jednak chyba będę grał inną postacią: TenTenTego :P
Ma ma topór, który jest lepszy od miecza, no i ma lepsze staty niż poprzednia postać ... ale tarczy nie mam. Whatever, gram tym nowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować